Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Пресотерапія

Пресотерапія

Пресотерапія у сучасній косметології вважається однією з найбільш вживаних та комфортних лікувально-профілактичних методик для видалення целюліту на будь-якій стадії, при синдромі втомлених ніг, для зменшення набряків, ожиріння та в’ялості шкіри.

Процедура здійснюється за допомогою фізіотерапевничного апарату, робота якого базується на нагнітанні повітря за допомогою компресора, вбудованого в спеціальний костюм. При цьому відбувається ритмічне та циклічне здавлювання кінцівок, одягнутих в спеціальні «чобітки», що за відчуттями схоже на здавлювання манжетою тонометра. Процедура доволі приємна, переноситься легко та має мінімум протипоказань.

Терапевтичний ефект впливу на біологічні тканини досягається за рахунок наступних механізмів:

  • Виведення рідини з набряклих тканин
  • Відновлення водно-сольового балансу
  • Виведення токсинів
  • Покращення циркуляції міжклітинної рідини
  • Покращення венозного кровотоку
  • Активізація обмінних процесів на тонких тканниних рівнях

Для кого призначається процедура пресотерапії? У першу чергу, методика рекомендована після лазевного видалення судин на кінцівках та як складова антицелюлітних програм.

Як самостійна процедура, пресотерапія призначається людям, схильних до набряку кінцівок, та тим, хто веде малорухливий, стоячий, сидячий образ життя: продавці, водії, офісні працівники... Оптимальний курс пресотерапії складається з 10-15 сеансів протяжністю 20-45 хв, які проводяться з інтервалом у 2-3 тижні.

Окрім вираженого антицелюлітного ефекту, результатом після сеансу стане зникнення набряків та зменшення об’єму кінцівок, відчуття легкості в ногах та прилив бадьорості.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01