Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика - новітня технологія у сфері естетичної косметології та належна альтернатива пластичній хірургії. Ще порівняно недавно питання «Як збільшити губи без операції?», «Прибрати заломи в носогубних складках?», «Позбутися мімічних зморок?», «Провести стійкий ліфтинг шкіри обличчя?» були адресовані виключно до пластичного хірурга. Сучасна відповідь цим проблемам - контурна пластика, яка представляє собою введення спеціально розроблених препаратів гіалуронової кислоти безпосередньо в проблемну зону. За допомогою цих ін'єкційних препаратів - «філерів» (від англ. to fill - наповнювати) можна змінити овал обличчя, усунути глибокі поверхневі зморшки, позбутися дефектів та нерівностей шкіри.

До та після процедури

Гіалуронова кислота - це природний, «рідний» компонент шкіри, який робить її пружною та зволоженою. Введена під шкіру стабілізована гіалуронова кислота не викликає алергічних реакцій, запускає вироблення власного колагену та еластину, активізує відновлювальні процеси шкіри. Приголомшливий результат ін'єкцій помітний через тиждень після введення препарату, а домогтися тривалого ефекту можна тільки декількома процедурами.

До та після процедури

Серед великої різноманітності препаратів виділяють: натуральні, синтетичні, а також біодеградуючі та небіодеградуючі. Насьогодні найбільшою популярністю користуються препарати на основі натуральної гіалуронової кислоти нетваринного походження (виробленої в лабораторії шляхом мікробного синтезу). У нашому салоні використовуються препарати контурної пластики CRM (Німеччина) та Restylane (Рестайлейн, Швеція). Це продукти високих технологій третього покоління, які, на відміну від синтетичних філерів, абсолютно безпечні, сумісні зі шкірою, не викликають алергічних реакцій і з часом повністю виводяться з організму. Кількість препарату, що вводиться, не має строгого обмеження.

Показання:

За допомогою контурної пластики, заповнюючи відсутній обсяг тканини, можна позбутися або зробити менш вираженими такі вікові зміни:

  • носогубні складки;
  • зморшки навколо губ;
  • зморшки на щоках і в куточках рота;
  • зморшки у зоні зовнішніх куточків очей («гусячі лапки»);
  • міжбровні зморшки;
  • зморшки на лобі;
  • надати додатковий обсяг губ.

Природа процедури та реабілітаційний період:

До та після ін’єкції

Препарати вводяться підшкірно під зморшку або залом, наповнюючи її зсередини, або безпосередньо в губу. Процедура передбачає використання місцевої анестезії за допомогою знеболюючих кремів. Тривалість процедури близько 30 хвилин. Після введення препарату місце впливу, як правило, червоніє, може спостерігатися набряк та свербіж. Ці симптоми місцевої травмуючої дії ін'єкцій повністю проходять протягом 2-4 днів (для прискорення загоєння рекомендується наносити мазь «Траумель»). Перші кілька днів рекомендовано утриматися від вживання алкоголю, відвідування сауни і прийому антибіотиків.

Протипоказання щодо проведення контурної пластики:

Ін'єкційне введення препаратів стабілізованої гіалуронової кислоти протипоказано при наявності інфекційних, вірусних, онкологічних та аутоімунних захворюваннях, а також при запальних процесах у зоні передбачуваного втручання. Протипоказанням до процедури є наявність імплантатів, що не розсмоктуються. Не рекомендується проводити процедуру введення філерів вагітним та годуючим жінкам.

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01