Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Відновлення молодості шкіри обличчя

LPG масаж обличчя

Для більшості людей молодість і краса асоціюється зі станом шкіри обличчя та шиї. Через особливості будови, тканини обличчя найбільш схильні до вікових змін. Нездужання, втома, сонце, солярій, стреси, шкідливі звички, вік малюють на обличчі свої знаки. Це зморшки, синці під очима, набряки та багато іншого. Тому з віком шкіра обличчя вимагає постійного догляду, проте уповільнити процеси старіння вкрай складно. Тепер є можливим відновлення молодісті шкіри обличчя без хворобливої та небезпечної пластичної хірургії.

Однією з найбільш ефективних методик сучасної косметології омолодження обличчя є ліфтмасаж, розроблений інженерами компанії LPG Systems.

Мета програми ліфтинг: забезпечити механічну стимуляцію вироблення еластину та колагену для зміцнення шкіри, активувати ліполіз (процес спалювання жиру), поліпшити мікроциркуляцію, активізувати лімфатичний дренаж, повернути шкірі пружність. Проведення процедури дозволяє багаторазово підсилити ефект омолодження шкіри обличчя та шиї, сприяє відновленню структури шкіри і скороченню її площі.

Застосування методики дозволяє:

  • істотно підвищити тургор і колір шкіри;
  • розгладити зморшки;
  • зняти набряки навколо очей;
  • отримати значний ліфтинговий ефект (підтяжка);
  • провести профілактику старіння обличчя.

Нова техніка орієнтована на результат, вона дозволяє пацієнтам побачити і відчути позитивний ефект моментально. Уже після першого півгодинного сеансу з'являється «ефект пам'яті»: шкіра як би «запам'ятовує» і починає відтворювати ті процеси, які були запущені процедурою, а після 10 сеансів шкіра сама почне працювати в «молодому» режимі протягом, як мінімум, півроку. Потім вам буде досить робити лише одну - підтримуючу - процедуру в місяць.

Професійний ліфтмасаж, що проводиться курсом процедур, допоможе також підтримати обмінні процеси в тканинах на високому рівні, досягаючи тим самим неперевершених результатів.

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01