Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Ультразвукова чистка обличчя (УЗЧ)

Ультразвукова чистка обличчя (УЗЧ)

ЯК І ДЛЯ ЧОГО МИ РОБИМО УЛЬТРАЗВУКОВУ ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ?

Ультразвукова чистка обличчя - це нетравматична процедура чистки шкіри обличчя (у/з пілінг) за допомогою ультразвукового скрабера, який дозволяє дбайливо очистити шкіру від поверхневих забруднень, ороговілих клітин, шкірного сала, комедонів (чорних цяток). Окрім цього, УЗЧ є відмінною профілактикою старіння шкіри обличчя. Ультразвукова чистка застосовується як на обличчі, так і в області декольте і спини. За відчуттями - це приємна і розслаблююча процедура, що складається з шести різних етапів. Залежно від площі обробки, процедура триває від 40 хвилин до 1,5 годин.

У порівнянні з механічною, ультразвукова чистка діє більш поверхнево і тому не залишає на шкірі ніяких видимих наслідків - почервоніння, подразнень і слідів механічного тиску. Ультразвукова чистка обличчя необхідна всім як, наприклад, манікюр або стрижка. Тому даний вид чистки косметологи рекомендують проводити всім пацієнтам в якості планової гігієнічної процедури не рідше 1 разу на місяць.

ЯК УЛЬТРАЗВУК ДІЄ НА ШКІРУ?

Пілінг ультразвуком видаляє тільки старі клітини, абсолютно не травмуючи нові, молоді. Очищаючи поверхню шкіри від ороговілого епітелію, процедура фізіологічно стимулює зростання нових здорових клітин епідермісу. УЗЧ проводиться на спеціальному розчині-дезінкрустанту, який «обмилює» поверхневу ліпідну мантію шкіри, розчиняючи поверхневі забруднення і сальні пробки. До того ж ультразвук підсилює кровообіг та обмін речовин в оброблюваній зоні, тому у пацієнтів покращується колір обличчя. За рахунок вищезазначнних ефектів, обличчя не тільки очищається, але й виглядає молодше і свіжіше.

Вплив ультразвуку на шкіру
Вплив ультразвуку на шкіру
Ультразвукова чистка обличчя
Ультразвукова чистка обличчя

УЛЬТРАФОНОФОРЕЗ - ЗВОРОТНИЙ БІК УЛЬТРАЗВУКУ

Після ультразвукової чистки можна провести ультрафонофорез, тобто введення в шкіру різних косметичних і лікарських засобів, які подвоюють ефект будь-якого косметичного догляду. Це зворотна дія ультразвуку. Важливо відзначити, що вплив глибоко введеного за допомогою ультразвуку косметичного засобу триває протягом декількох днів після процедури. Вже після декількох процедур помітно зменшується жирність шкіри, звужуються пори на обличчі, пригнічуються запальні елементи.

Ультрафонофорез
Ультрафонофорез
Введення корисних речовин у шкіру за допомогою УЗ
Введення корисних речовин у шкіру за допомогою УЗ

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЦЕДУРА УЗЧ?

У цьому сезоні на процедуру ультразвукової чистки обличчя ми пропонуємо спеціальну ціну з 20% дисконтом.

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01