Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Відбілюючий догляд

Відбілюючий догляд

Під пігментацією найчастіше мають на увазі коричневі або світло-коричневі плями, що злегка піднімаються над поверхнею шкіри і супроводжуються потовщенням рогового шару. За пігментацію шкіри відповідають меланоцити - клітини, що виробляють темний пігмент шкіри - меланін. Пігментації, або іншими словами плями різного розміру і форми, можуть мати різне походження і причини.

Для багатьох це є значною естетичною проблемою. Сучасна косметологія не стоїть на місці і для вирішення даної проблеми існує багато ефективних методик, завдяки яким в нашому центрі ми добиваємося стабільних позитивних результатів.

Методи вирішення проблеми підбираються індивідуально для кожного пацієнта залежно від причини та умов виникнення пігментації. Поєднання апаратних методик (лазерна, фотовплив) та професійних косметичних засобів дозволяє нам добиватися стабільних результатів у лікуванні гіперпігментації на будь-яких етапах її розвитку.

Професійна косметика «класу Люкс», що ми використовуємо, містить активні компоненти, які ефективно та безпечно видаляють і попереджають виникнення пігментації. Коєва кислота активно блокує вироблення меланіну, а комплекс гліколевих кислот відлущує пігментований шар епідермісу та швидко оновлює шкіру. Ці засоби ефективні при гіперпігментації, що виникла у результаті дії різних факторів (УФ-випромінювання, запалення, вагітність, акне, лікарські препарати та ін.).

Дуже важливою є профілактика та попередження виникнення пігментних плям. Ми підберемо для Вас засоби домашнього професійного догляду та навчимо правильно доглядати і захищати вашу шкіру.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01