Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Усунення дефектів

Лікування Акне

ЩО ТАКЕ ВУГРОВА ХВОРОБА ТА ПРИЧИНИ ПОЯВИ?

Вугрова хвороба (в народі - прищі або вугри) з'являється в основному в молодих людей у період статевого дозріваннята та приносить купу проблем.

Найчастіше виникає на ділянках тіла, які мають численні сальні залози - на шкірі обличчя, грудей, спині.

Причиною розвитку вугрової хвороби (мед. акне) є збільшений, у порівнянні з нормою, рівень статевого гормону - тестостерону, який, у свою чергу, сприяє збільшенню розмірів та продуктивності сальних залоз.

У результаті виділення аномально великої кількості шкірного сала, поверхня шкіри стає жирною, порушується її кислотно-лужний баланс, посилюється процес зроговіння епідермісу.

Гирла сальних залоз закупорюються пробками - комедонами, що складаються із суміші шкірного сала та зароговілого епідермісу. Це так звані чорні цятки. Після закупорки комедоном, не маючи можливості виведення секрету, сальна залоза збільшується у розмірі та запалюється.

Модифікація рубцевої тканини

МОДИФІКАЦІЯ РУБЦЕВОЇ ТКАНИНИ

Рубець (нім.- шрам) – це доброякісне сполучнотканинне утворення шкіри виникло внаслідок її пошкодження (порізів, опіків, травм) або після перенесених запальних процесів (глибоких пустул, виразок, вузлів, тріщин).

З точки зору гістології (це наука про будову біологічних тканин), рубцева тканина – продукт неповної або патологічної регенерації тканини.

Морфологічно вона складається переважно з колагену з мінімальним вмістом (або повною відсутністю) волосяних фолікулів, сальних і потових залоз.

Основною відмінністю рубцевої тканини від здорової шкіри є знижена функціональна здатність.

Як видалити пігментні плями?

ЯК ВИДАЛИТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ?

Головний пігмент шкіри - меланін, що розташований в епідермісі та забарвлює шкіру у певний колір. Колір залежить від концентрації та розподілу меланіну. За синтез меланіну відповідають клітини епідермісу - меланоцити.

Дерматологи виділяють величезну кількість порушень пігментації - меланоз. Меланози можуть бути як гіпер (посилення пігментації), так і гіпо (зменшення).

У практиці косметолога найчастіше зустрічаються меланінові пігментні плями. Вони можуть бути різних відтінків: від світло- до темно-коричневого.

Для того, щоб обрати правильну тактику усунення пігментних плям, потрібно максимально точно визначити причини їх виникнення.

Лазерне видалення папілом

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ. УВАГА, АКЦІЯ (весною - 40%)!

Перед видаленням папілом, лікар спочатку повинен уважно вивчити вашу шкіру.

Якщо нашкірне утворення дійсно виявляється папіломою та якщо вона не роздратована або травмована, то можна приступати до процедури видалення.

В сучасній дерматологічній практиці застосовується кілька перевірених способів видалення папілом...

Лазерне видалення бородавок

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК

У "Космолюксі" для лікування бородавок ми застосовуємо найбільш сучасний та ефективний метод - лазерне видалення бородавок.

Лазерна методика видалення бородавок НЕТРАВМАТИЧНА та БЕЗКОНТАКТНА, тому абсолютно БЕЗПЕЧНА.

Вплив лазерного променя на бородавку базується на принципі селективного фототермолізу.

Простіше кажучи, лазер впливає лише на бородавку та абсолютно не зачіпає здорової тканини.

Лазерний промінь, глибоко проникаючи в тіло бородавчастого утворення, миттєво прогріває та сприяє процесу запалення судин, що живлять бородавку, тим самим ініціюючи процес «всихання» бородавки.

Лазерне видалення судинних зірочок,  удаление сосудистых звездочек, озерець, капілярних гемангіом

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИННИХ ЗІРОЧОК, УДАЛЕНИЕ СОСУДИСТЫХ ЗВЕЗДОЧЕК, ОЗЕРЕЦЬ, КАПІЛЯРНИХ ГЕМАНГІОМ

Судинні зірочки, павучки та сіточки, венозні озерця, капілярні ангіоми і телеангіоетазії на обличчі, тулубі і ногах завжди супроводжуються значним естетичним дискомфортом.

Дрібні судини, що знаходяться близько до поверхні шкіри, «просвічуються» назовні через напівпрозорий прошарок епідермісу.

Незважаючи на те, що самі по собі капілярні деформації не є небезпечними для здоров'я, ці естетичні дефекти мають тенденцію до поширення і з часом стають все більш помітними на тлі незміненої шкіри.

Лазерне лікування куперозу та розацеа

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ ТА РОЗАЦЕА

Купероз – - це не дерматологічний, а загальноприйнятий косметологічний термін, що характеризується стійким почервонінням шкіри обличчі та появою на ній капілярної сітки (телеагіоектазій) переважно в зоні носа, вилиць та щік.

Купероз є однією із «сходинок» розвитку та одним із проявів дерматологічного захворювання під назвою розацеа - рожеві вугри.

Кератома

КЕРАТОМА

Стареча кератома (кератоз) – доброякісне пухлиноподібне утворення на шкірі обличчя, шиї, тулуба, тильній стороні кистей, гомілках. Виникає частіше у віці після 50-ти років, але може з'являтися і в молодих людей. Чоловіки і жінки хворіють однаково часто.

До 30-х років минулого століття поєднувалося з такою нозологічною формою, як себорейний кератоз.

До цих пір деякі іноземні автори класифікують старечий кератоз і себорейний кератоз як єдине захворювання, що відноситься до групи передракових дерматозів.

Однак у клінічному відношенні старечий кератоз цілком сприятливий та буває злоякісним рідко, хоч і може бути спровокований тривалою травматизацією, інсоляцією та нерадикальною терапією.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01