Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Лазерне видалення бородавок

Лазерне видалення бородавок
Перед процедурою консультація лікаря-дерматолога БЕЗКОШТОВНА!

ЯК МИ ВИДАЛЯТЄМО БОРОДАВКИ

Как мы удаляем бородавки

У "Космолюксі" для лікування бородавок ми застосовуємо найбільш сучасний та ефективний метод - лазерне видалення бородавок. Лазерна методика видалення бородавок НЕТРАВМАТИЧНА та БЕЗКОНТАКТНА, тому абсолютно БЕЗПЕЧНА. Вплив лазерного променя на бородавку базується на принципі селективного фототермолізу.

Простіше кажучи, лазер впливає лише на бородавку та абсолютно не зачіпає здорової тканини. Лазерний промінь, глибоко проникаючи в тіло бородавчастого утворення, миттєво прогріває та сприяє процесу запалення судин, що живлять бородавку, тим самим ініціюючи процес «всихання» бородавки.

У результаті, протягом короткого часу (близько двох тижнів), бородавка засихає і самостійно відпадає. Але найголовнішим «плюсом» нашої методики є той факт, що після процедури не залишається відкритих ран та пацієнт не зобов’язаний дотримуватися санітарних заходів для запобігання інфікування рани. Це особливо зручно при обробці підошовних бородавок. Лазерна етодика також характеризується відсутністю кровотечі, опіків, запальних ускладнень, а також посттравматичних рубців та пігментації.

ЩО ТАКЕ БОРОДАВКА?

Бородавки зустрічаються приблизно у 10% дітей та дорослих. Це справжнє інфекційне (збудник HPV - Human Papillomavirus папіломовірус людини) захворювання шкіри, яке передається тільки від людини до людини, найчастіше контактно-побутовим шляхом. Зрозуміло, що бородавки неоходімо терміново лікувати.

Джерелом зараження є хвора людина та предмети її побуту. Віруси проникають в організм через мікротравми шкіри та слизові оболоноки. Бородавки розвиваються після злиття генома вірусу з ДНК клітинами епідермісу. Заражені клітини починають неприродно швидко ділитися, що підтверджується на гістологічному рівні розширеними кровоносними судинами всередині горбків. Від моменту інфікування до появи бородавки проходить 4-5 місяців. Перше бородавкове утворення на шкірі зазвичай заражає прилеглі ділянки шкірного покриву. Це утворення вважається «материнською» бородавкою, від якої утворюються інші.

НАСКІЛЬКИ ЕФЕКТИВНЕ ЛАЗЕРНОЕ ЛІКУВАННЯ БОРОДАВОК?

Лазерне видалення бородавок надзвичайно ефективне: дослідження показують результат в 90-95% успішного лікування первинних бородавок. Але, на жаль, зазвичай пацієнти звертаються до лікаря лазерної клініки після того, як інші методи виявилися неефективними. Як правило, це вже вторинні та важковиліковні форми, так як вірусні частинки можуть знаходитися на відстані більше 1 см від клінічно видимої бородавки. Особливо погано піддаються терапії навколонігтьові бородавки. У цих випадках ефективність лазерного лікування знижується до 45-50%.

Звичайна бородавка
Звичайна бородавка
Підошовні бородавки
Підошовні бородавки
Юнацькі бородавки
Юнацькі бородавки

Існує декілька різновидів бородавок:

  • Звичайні (так звані вульгарні) бородавки являють собою округло-опуклі утворення, щільні, з чіткими кордонами, кольору шкіри або сірувато-коричневі, з шорсткою поверхнею. Частіше розташовуються на тилу кистей та пальців рук, обличчя, волосистої частини голови.
  • Підошовні бородавки нагадують мозоль конічної форми, дуже тверді та болючі, швидко ростуть, найчастіше розташовуються на ділянках підвищеного тиску.
  • Юнацькі (плоскі) бородавки - дрібні, до 3 мм, вузлики яких кольору шкіри або жовтуваті, округлі, з гладкою щільною поверхнею, розташовуються на обличчі і тилу кистей.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНІ БОРОДАВКИ?

Бородавки, як і папіломи, є доброякісними утвореннями, але при частому пошкодженні, а в рідкісних випадках, можуть перероджуватися у ракові клітини. Якщо бородадавка піддається частому тертю або при спробах самостійного її видалення, вірус здатний глибоко проникати у шкіру та підшкірну клітковину, що веде до інтенсивного розмноження пошкоджених клітин та появи нових бородавок. Щоб цього не відбулося, бородавки потрібно видалити якомога раніше. Негайно видаляють бородавки у разі швидкого зростання, зміни форми та забарвлення, появи кровотечі, хворобливості або свербіння. Це надійна профілактика переродження бородавок в злоякісне утворення.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИДАЛИТИ БОРОДАВКУ?

Вартість процедури зазвичай визначається в залежності від розміру бородавки та залежить від кількості імпульсів і необхідного обсягу додаткових маніпуляцій.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення поверхневих судин, венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом1 спалах150.00 100.00
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя1500.00
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900.00
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700.00
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200.00
6 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 2 мм400.00
7 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 5 мм600.00
8 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 10 мм850.00
9 Лазерне видалення папілом, безкровним методом1 шт.150.00 100.00
10 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 3 шт.350.00
11 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 10 шт. 1200.00
12 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 20 шт.2200.00
13 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 30 шт.3000.00
14 Лазерне видалення себорейних кератомдо 2 мм400.00
15 Лазерне видалення себорейних кератомдо 5 мм600.00
16 Лазерне видалення себорейних кератомдо 10 мм850.00
17 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 2 мм400.00
18 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 5 мм600.00
19 Лазерне лікування грибка нігтів 1 ніготь1 ніготь350.00
20 Лазерне лікування грибка нігтів 1 рука/нога1 зона 1100.00

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Юлия (23.10.20)
Обратилась в клинику Бреннера в г. Киеве для удаления бородавки на руке. Смотрится неприятно, да и неудобств доставляет немало — даже перчатку надеть было сложно. Пожалела лишь об одном, что не сделала этого раньше. Процедура удаления бородавок быстрая и практически безболезненная. Ранка не требовала особого ухода, зажила быстро. Конечно, след остался, но он становится все менее заметным. Да и по сравнению с тем, что было, это почти не проблема.
Александр (21.08.20)
Удалил в клинике доктора Бреннера 3 большие бородавки на указательном пальце левой руки. Вначале была одна, но, после неудачной самостоятельной попытки удаления, появились две новые. Клиника очень понравилось. Помещение новое, кабинет прекрасно оснащен, все буквально сияет. Процедура длилась примерно полчаса. Не могу сказать, что неприятных ощущений не было, но от проблемы избавился быстро. А, самое главное, новые не появились. Прошло два месяца после удаления бородавок, рубец практически не виден.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01