Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Видалення судинних зірочок, сіточок, гемангіом

Увага! Діє сезонна акція -30% на видалення судинних утворень!
Видалення судинних зірочок, сіточок, гемангіом
Перед процедурою консультація лікаря-дерматолога БЕЗКОШТОВНА!

ЯК МИ ВИДАЛЯЄМО КАПІЛЯРНІ ДЕФЕКТИ?

Раніше, для боротьби із судинними зірочками та подібними дефектами, в основному використовувалися методи кріодеструкції (заморожування рідким азотом), а також електрокоагуляції (припікання електричним струмом). Ці методики досить ефективні, але болючі та часто супроводжуються рубцевими змінами шкіри, використовуються рідко. Сьогодні, завдяки сучасним техногогіям, найбільш оптимальним вважається лазерне видалення або лазерна коагуляція патологічно змінених судин. Метод лазерної коагуляції судин настільки ефективний та безпечний, що щорічно у Сполучених Штатах Америки дану процедуру проходять понад 200 тисяч пацієнтів.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО САМЕ ЦЮ ПРОГРЕСИВНУ МЕТОДИКУ!

Лазерний промінь, без руйнування поверхні шкіри та порушення нормальних біологічних функцій тканин, проникає вглиб шкіри і вибірково поглинається червоними пігментами крові, що знаходяться всередині пошкодженого капіляра. Нагріта лазерним променем кров згортається, а потім настає коагуляція (запаювання) та подальша інволюція (зворотний розвиток і заростання) обробленої патологічної судини. Для забезпечення більшої безпеки та комфорту, лазерна установка забезпечена системою холодового захисту шкіри від перегрівання.

Процедура лазерного видалення поверхневих судин
Процедура лазерного видалення поверхневих судин
Вплив лазерного променя на капілярний дефект
Вплив лазерного променя на капілярний дефект

Процедура, як правило, проводиться одно- або двократно із наступним контрольним візитом через 40 днів. Іноді, при наявності дуже густої «сітки» або великої площі ураження, щоб уникнути опіків, процедуру доцільно розділити на кілька етапів, а при видаленні телеангіоектазій на обличчі, варто застосовуватикомбінацію лікувальних заходів: біоревіталізація + лазерна терапія + спеціальний догляд.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНІ ПОВЕРХНЕВІ КАПІЛЯРНІ ДЕФЕКТИ?

Судинні зірочки, павучки та сіточки, венозні озерця, капілярні ангіоми і телеангіоетазії на обличчі, тулубі і ногах завжди супроводжуються значним естетичним дискомфортом. Дрібні судини, що знаходяться близько до поверхні шкіри, «просвічуються» назовні через напівпрозорий прошарок епідермісу. Незважаючи на те, що самі по собі капілярні деформації не є небезпечними для здоров'я, ці естетичні дефекти мають тенденцію до поширення і з часом стають все більш помітними на тлі незміненої шкіри.

Капілярна «зірочка» на обличчі
Капілярна «зірочка» на обличчі
Поверхневі судини на ногах
Поверхневі судини на ногах
Види капілярних дефектів
Види капілярних дефектів

Більшість людей, виявивши у себе перші судинні зірочки, починають «самолікування» протикуперозним кремом або маскують дефекти тональною косметикою. На жаль, у цьому випадку навіть професійна медикаментозна терапія виявляється малоефективною, а якщо до проблеми ще додаються несприятливі фактори (алкоголь, гіпертензія, захоплення сауною, фізичні навантаження, вагітність і т. п.), то шанси позбутися капілярних дефектів мінімальні.

ЯКІ ПРИЧИНИ ПОЯВИ «СУДИН»?

Причина появи поверхневих капілярних дефектів до кінця не з'ясована. Найбільш імовірною вважається ангіотрофоневротична теорія, з якої випливає, що дефект з'являється у результаті недостатнього або повністю відсутнього контакту нервових закінчень із певною областю капілярів. У результаті цього мікросудинне русло деформується та втрачає нормальну функцію. Безумовно, певну негативну роль також відіграє спадковість. Як вже зазначалося, медикаментозне лікування марне і при відсутності адекватної терапії кількість та розміри патологічних елементів збільшуються. Тому, чим раніше розпочати правильне лікування, тим кращий результат.

ДОГЛЯД ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Після процедури лазерної коагуляції судин реабілітаційний період відсутній, пацієнти відразу ж повертаються до активного життя. Іноді у людей із чутливою шкірою після сеансу може зберігатися почервоніння протягом декількох годин. Єдиним обмеженням є необхідність захищатися від ультрафіолету протягом двох тижнів після процедури. Для цього рекомендуємо наносити на оброблені лазером ділянки шкіри сонцезахисні креми з високим SPF. Якщо лазерне видалення судин проводилося на кінцівках, то для кращого результату протягом першого тижня після процедури рекомендовано одягати здавлюючі пов'язки або компресійні панчохи.

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ?

Ціна лазерного видалення поверхневих капілярних дефектів залежить від їх розміру та кількості дефектів. Загальна вартість процедури залежить від кількості прицільних імпульсів, що проводяться лікарем. Лазерний промінь захоплює поверхню, що дорівнює невеликому колу, діаметром 5 мм. Наприклад, якщо для видалення судинної зірочки на обличчі потрібно 3 імпульси, то вартість процедури складатиме 3*150 = 450 грн.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення поверхневих судин, венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом1 спалах150.00 100.00
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя1500.00
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900.00
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700.00
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200.00
6 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 2 мм400.00
7 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 5 мм600.00
8 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 10 мм850.00
9 Лазерне видалення папілом, безкровним методом1 шт.150.00 100.00
10 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 3 шт.350.00
11 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 10 шт. 1200.00
12 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 20 шт.2200.00
13 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 30 шт.3000.00
14 Лазерне видалення себорейних кератомдо 2 мм400.00
15 Лазерне видалення себорейних кератомдо 5 мм600.00
16 Лазерне видалення себорейних кератомдо 10 мм850.00
17 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 2 мм400.00
18 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 5 мм600.00
19 Лазерне лікування грибка нігтів 1 ніготь1 ніготь350.00
20 Лазерне лікування грибка нігтів 1 рука/нога1 зона 1100.00

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Вероника (09.10.20)
Никогда не было особых проблем с кожей, но примерно полгода назад заметила сосудистую сеточку на лице. Никакого дискомфорта она мне не доставляла, но эстетический дефект достаточно заметный. Обратилась в клинику доктора Бреннера — впечатления самые хорошие. Косметолог — очень приятная женщина, объяснила, как действует лазер, как определяет дефектную ткань. Пока прошла одну процедуру, через месяц — на консультацию и при необходимости можно будет повторить. Я довольна лечением, поскольку вид у кожи существенно улучшился. Сама по себе процедура удаления сосудистых звездочек и сеточек быстрая, дискомфорт — умеренный. Покраснение кожи прошло в течение 3 часов.
Мария (15.09.20)
Хочу поделиться впечатлениями о клинике Бреннера, куда я обратилась для удаления сосудистых звездочек на лице. Моя оценка клинике — отлично с множеством плюсов. Помещение, оборудование — новое, очень современное. Проблему удалось полностью решить за два сеанса. Приятным бонусом от проведения процедуры стало значительное улучшение состояния кожи лица. На сегодняшний день лазер — самый эффективный метод избавления от купероза. Процедура не из самых приятных, но вполне терпимо. Цены — самые доступные.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01