Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Ін'єкційні методики

Редермализация

Редермалізація – відновлення старіючої шкіри

Процес старіння вважається незворотнім але, незважаючи на це, людство все ж намагається йому протистояти. На сьогоднішній день існує більше 300 різних гіпотез про біологічну суть старіння. Однак всі ці гіпотези можна розділити на п'ять основних груп, де старіння трактується як результат:

  • зношування клітини (всього організму);
  • отруєння організму отрутами і токсинами;
  • поступове зниження основних життєвих функцій, уповільнення обміну речовин, втрата здатності клітин до нормального розподілу та самооновлення;
  • зворотній розвиток (інволюція) окремих тканин або органів, різних залоз, сполучної тканини;
  • вікове уповільнення біохімічних та біофізичних реакцій.
Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика - новітня технологія у сфері естетичної косметології та належна альтернатива пластичній хірургії.

Ще порівняно недавно питання «Як збільшити губи без операції?», «Прибрати заломи в носогубних складках?», «Позбутися мімічних зморок?», «Провести стійкий ліфтинг шкіри обличчя?» були адресовані виключно до пластичного хірурга.

Сучасна відповідь цим проблемам - контурна пластика, яка представляє собою введення спеціально розроблених препаратів гіалуронової кислоти безпосередньо в проблемну зону. За допомогою цих ін'єкційних препаратів - «філерів» (від англ. to fill - наповнювати) можна змінити овал обличчя, усунути глибокі поверхневі зморшки, позбутися дефектів та нерівностей шкіри.

Біоревіталізація

Біоревіталізація – еліксир молодості 21 століття

Шкіра людини є складним органом, де кожен шар виконує свою важливу функцію. Найважливішим можна назвати серединний шар - дерму.

У власне шкірі (дермі) знаходяться необхідні для збереження молодості шкіри структурні складові - волокна колагену та еластину.

На жаль, із віком (починаючи приблизно з 25-30-ти років) ці волокна поступово руйнуються під впливом вільних радикалів, стресу, куріння, УФ-опромінення та інших несприятливих чинників навколишнього середовища.

Вчені виявили, що руйнування колагену та еластину пов'язано з «вимиванням» особливої речовини - гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота (ГК) - це природний зволожувач шкіри, так званий гідроколоїд, який, утримуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатною.

Саме з недоліком гіалуронової кислоти пов'язана вікова в'ялість шкіри, поява зморщок та втрата еластичності шкіри.

Мезотерапія

Мезотерапія

Мезотерапія – одна з найпопулярніших терапевтичних методик, що застосовується в естетичній медицині.

У чому секрет такої популярності? У простоті, ефективності та результативності процедури. Ця практична методика не вимагає глибокого наукового обґрунтування, оскільки результат завжди вражає.

Вона базується на введенні лікарської або іншогої активної речовини (вітамінів, мікроелементів, гомеопатичних засобів, ліполітиків) безпосередньо в проблемну зону за допомогою множинних поверхневих внутрішньошкірних ін'єкцій.

Мезотерапія застосовується для лікування багатьох проблем: вікових змін шкіри, себореї, куперозу, целюліту, випадання волосся, пігментних плям, акне та постакне.

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія - мабуть найбільш поширена у всьому світі ін'єкційна косметологічна процедура.

Препарати ботулотоксину типу А блокують нейронно-м'язовий зв'язок, що призводить до розслаблення групи поверхневих м'язів у певній зоні.

Методика, в основному, спрямована на те, щоб прибрати мімічні зморшки на обличчі.

Найчастіше ботокс вводяться у верхню третину обличчя - в області міжбрів'я, чола і зовнішніх куточків очей. Для середньої і нижньої третини обличчя препарат застосовують рідше.

Крім того, ін'єкції ботулотоксину, з метою прибирання вертикальних тяжів, іноді робляться в область шиї та декольте, а також пахв, стоп і долонь для зменшення проявів надмірної пітливості.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01