Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Біоревіталізація – еліксир молодості 21 століття

Біоревіталізація

Шкіра людини є складним органом, де кожен шар виконує свою важливу функцію. Найважливішим можна назвати серединний шар - дерму. У власне шкірі (дермі) знаходяться необхідні для збереження молодості шкіри структурні складові - волокна колагену та еластину.

На жаль, із віком (починаючи приблизно з 25-30-ти років) ці волокна поступово руйнуються під впливом вільних радикалів, стресу, куріння, УФ-опромінення та інших несприятливих чинників навколишнього середовища. Вчені виявили, що руйнування колагену та еластину пов'язано з «вимиванням» особливої речовини - гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота (ГК) - це природний зволожувач шкіри, так званий гідроколоїд, який, утримуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатною. Саме з недоліком гіалуронової кислоти пов'язана вікова в'ялість шкіри, поява зморщок та втрата еластичності шкіри.

Біоревіталізація дослівно означає «біологічне пожвавлення шкіри». Суть методу полягає у введенні абсолютно ідентичною натуральної гіалуронової кислоти в сосочковий шар шкіри. Біоревіталізація відновлює втрачену гіалуронову кислоту в дермі і таким чином призупиняє старіння. Вона не тільки покращує зовнішній вигляд обличчя, шиї, декольте, кистей рук, а й реально відновлює фізіологічні процеси, а також виправляє порушений імунний статус шкіри. У результаті, шкіра знову набуває молодого вигляду - вирівнюються дрібні мімічні зморшки, поліпшується колір, шкіра зволожується, починає «сяяти» зсередини.

Коли варто боротися з процесами старіння шкіри? Оптимально починати проводити процедури біоревіталізації тоді, коли з'являються перші ознаки старіння шкіри - зморшки навколо очей, носогубні складки, опускання куточків рота. Процедура також показана пацієнтам, у яких знижується тургор, тонус або еластичність шкіри та при вираженій сухості шкіри.

Прямими показаннями до проведення біоревіталізації також є:

 • ухудшение цвета кожи;
 • погіршення кольору шкіри;
 • купероз;
 • гіперпігментація;
 • вугровий хвороба;
 • постакне;
 • корекція атрофічних рубців;
 • стрії (розтяжки);
 • дерматити;
 • пориста шкіра;
 • підвищена сальність;
 • сухість шкіри;
 • підготовка та реабілітація у поєднанні з агресивними естетичними методиками;
 • пролонгування дії філерів (контурної пластики)

Протипоказання щодо проведення процедури біоревіталізації:

 • запальні процеси на шкірі;
 • алергічні реакції;
 • вагітність та годування груддю.
биоревитализация цена Киев

До та після курсу процедур

CRM SOFT биоревитализация

Вартість процедури біоревіталізаці залежить від препарату, який призначає лікар. Перше покоління препаратів для біоревіталізації було створено на основі гіалуронової кислоти тваринного походження (що видобувається з півнячих гребінців). Такий препарат, незважаючи на ретельне очищення, у мінімальних кількостях все одно міг містити білкові домішки, що, у свою чергу, призводило до алергічних реакцій.

Застосовувані нами препарати преміум класу CRM Soft (Німеччина), IAL-System (Італія), Pluryal Booster (Франція, Люксембург), Stylage hydro (Франція) являють собою розчин нативної ГК нетваринного походження максимального ступеня очищення. Ця гіалуронова кислота, отримана шляхом лабораторного мікробного синтезу, за своїми характеристиками абсолютно відповідає людській. Препарат не просто заміщає загублену ГК, а й стимулює вироблення власної, що призводить до тривалого ефекту омолодження шкіри.

Для отримання стійкого результату терапії, необхідний курс процедур - три процедури з інтервалом у 2-3 тижні, потім по необхідності проводять ще 2 процедури з інтервалом у 3 місяці.

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Ліна (03.02.21)
Використовую ін'єкційні методики омолодження з 43-х років. Багато хто боїться так званих «уколів краси», але я можу сказати, що це не страшно і дуже ефективно. Звертатися до пластичного хірурга я, напевно, теж не ризикну, але ось біоревіталізація - абсолютно безпечна і ефективна. Робила процедуру вже багато раз, завжди використовую італійський препарат IAL-System. Після біоревіталізації шкіра не просто виглядає молодше, вона виглядає здоровою. Уходить сухість, почервоніння, навіть дерматит. Ніколи не було ніяких ускладнень, результат завжди відмінний. Вирішила написати відгук, щоб і інші знали, що це не страшно.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01