Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Редермалізація – відновлення старіючої шкіри

Редермалізація – відновлення старіючої шкіри

Процес старіння вважається незворотнім але, незважаючи на це, людство все ж намагається йому протистояти. На сьогоднішній день існує більше 300 різних гіпотез про біологічну суть старіння. Однак всі ці гіпотези можна розділити на п'ять основних груп, де старіння трактується як результат:

  • зношування клітини (всього організму);
  • отруєння організму отрутами і токсинами;
  • поступове зниження основних життєвих функцій, уповільнення обміну речовин, втрата здатності клітин до нормального розподілу та самооновлення;
  • зворотній розвиток (інволюція) окремих тканин або органів, різних залоз, сполучної тканини;
  • вікове уповільнення біохімічних та біофізичних реакцій.

Старіння шкіри є частиною біологічного процесу старіння всього організму в цілому. Оскільки шкіра найбільший орган і безпосередньо контактує із зовнішнім середовищем, у ній раніше, ніж в інших (внутрішніх) органах, виявляються інволюційні зміни. Провокують та прискорюють старіння наступні фактори: УФ-промені, стреси, токсини, хронічні захворювання, гормональний дисбаланс.

Ін'єкційні методики мезотерапії та біоревіталізаії стали значним проривом у сфері косметології. На жаль, препарати для мезотерапії відновлюють епідерміс та не призначені для «роботи» в глибоких шарах шкіри. Біоревіталізація - методика, спрямована на відновлення зміненого у процесі старіння міжклітинного матриксу, який у шкірі виконує функцію депо для вологи. По суті, це заміщення втраченої гіалуронової кислоти, після чого дерма (серединний шар) відновлює своювологоутримуючу здатність. Однак без впливу на шкіру вітаміновмісних препаратів та амінокислот, біоревіталізація не дає належного результату. Тому, для отримання тривалого ефекту, курс антивікових процедур повинен складатися одночасно із мезотерапії та біоревіталізації, що є дуже тривалим та відповідно незручним процесом.

Наступним етапом у розвитку методик у боротьбі зі старінням є редермалізація (у перекладі з англ. re - «поновлювання дії», «виробляти заново», derma - «шкіра»).

Редермалізація - це сукупність складних взаємопов'язаних біохімічних, гістологічних та морфологічних реакцій, що відбуваються в серединному шарі шкіри (дермі), спрямованих на її відновлення з метою омолодження. Ця методика здійснюється шляхом введення препарату Hyalual, у якому поєднується сукцинат натрію (бурштинова кислота) та гіалуронова кислота.

Процедура редермалізації за технікою та місцем введення препарату (сітчастий шар дерми) ідентична існуючим методикам, але абсолютно відрізняється за параметрами та смисловим наповненням. Ефективність процедури полягає в потужному відновленні шкіри, а не тимчасовому наповненні вологою. Бажаний ефект спостерігається відразу і зростає протягом наступних днів. Провідною речовиною у даній процедурі є саме сукцинат натрію, який відновлює та підсилює клітинний метаболізм, активує клітинне дихання, сприяє виробленню енергії та має потужну антиоксидантну дію. Гіалуронова кислота у цьому випадку доповнює дію сукцината натрію, створюючи сприятливі умови для життєдіяльності фібробластів.

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Алиса (22.09.20)
Возрастных изменений кожи, увы, не избежать. Лучшие косметические средства дают лишь временный эффект. Редермализация кожи — процедура, которая радикально спасает кожу от увядания. Спасибо волшебницам из клиники доктора Бреннера в Киеве. Редермализация — уколы с гиалуроновой кислотой — отличное решение для женщин после 35 лет. Прошла 3 процедуры с двухнедельным перерывом. Дискомфортно не было, при том, что я достаточно чувствительна к болевым ощущениям. Никаких отеков и покраснений после уколов не было. Через 3 дня лицо выглядело, как новенькое. Спасибо!
София (18.09.20)
Регулярно пользуюсь уходовыми средствами для кожи лица, но скрыть возрастные изменения не удается. Подруга порекомендовала редермализацию кожи в клинике доктора Бреннера. Замечательные профессионалы вернули молодость кожи, причем совершенно безболезненно. Врачи не просто выполняют свою работу, но и делают все возможное (а иногда и сверх того), чтобы пациентка чувствовала себя удобно и уверенно. Вы — лучшие!
Варвара (25.08.20)
Редермализация для меня — волшебный способ привести кожу лица в порядок за короткое время и выглядеть, как говорится, «на миллион долларов». Природное вещество — гиалуроновая кислота — помогает коже сохранять свежесть. В клинике доктора Бреннера сделали все на «отлично». Цены далеко не заоблачные. Рекомендую всем!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01