Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Апаратна косметологія

Електропорація

Електропорація - безін'єкційна мезотерапія

Електропорація - це найбільш сучасний спосіб ввести лікарські або косметичні речовини вглиб шкіри без її пошкодження.

Таким чином, корисні речовини потрапляють углиб шкіри та діють у десятки разів ефективніше, ніж при традиційному поверхневому нанесенні.

Це фізичний, а не біохімічний метод, де використовується змінний електричноий струм низької напруги.

Найпоширенішим показанням для електропорації є суха (зневоднена) шкіра обличчя, шиї, декольте, рук і т.д.

Крім цього процедура показана для боротьби з акне, куперозом, алопецією (випадінням волосся), целюлітом, а також для лікування та профілактики пігментних плям.

Мікродермабразія

Мікродермабразія - лагідна алмазна шліфовка шкіри

Мікродермабразія - це професійна процедура, що покращує стан шкіри за рахунок делікатного механічного відлущування (шліфовки) верхнього шару епідермісу.

Методика застосовується з метою усунення дрібних рубців, шрамів та розтяжок шкіри, вирівнювання її тону, при розширених порах та себореї, а також як самостійна очищувальла і омолоджуюча процедура.

Мікродермабразія буває алмазною та мікрокристалічною.

При алмазній шліфовці механічний вплив здійснюється за допомогою наконечника з алмазним напиленням, а при кристалічній - полірування проводиться кристалами оксиду алюмінію, які подаються під тиском.

Мікротокова терапія

Мікротоки - лідер у сфері лікування та профілактики старіння шкіри

Останні роки мікротокова терапія посідає лідируюче місце місце в косметологічних процедурах. Успіх даної методики полягає у її високій ефективності та комфоті проведення.

Що таке мікрострумова терапія? Це метод впливу слабких низькочастотних модульних струмів на всі рівні шкіри, а також м'язи, кровоносні та лімфатичні судини.

Токи малої інтенсивності абсолютно безпечно забезпечують зволоження глибоких шарів шкіри, поліпшення кровообігу, виведення токсинів та стимуляцію відновлення нормальної фізіологічної активності клітин. У результаті такого впливу активізуються місцеві процеси омолодження шкіри.

Це приємна та розслаблююча процедура. Косметолог обробляє шкіру слабким струмом за допомогою спеціального обладнання. Пацієнт не відчуває ніяких м'язових скорочень, але ефект від цієї процедури просто приголомшливий.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01