Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Електропорація - безін'єкційна мезотерапія

Електропорація

Електропорація - це найбільш сучасний спосіб ввести лікарські або косметичні речовини вглиб шкіри без її пошкодження. Таким чином, корисні речовини потрапляють углиб шкіри та діють у десятки разів ефективніше, ніж при традиційному поверхневому нанесенні. Це фізичний, а не біохімічний метод, де використовується змінний електричноий струм низької напруги.

До недавнього часу існувало два альтернативних способи інтрадермального (внутрішньошкірного) введення лікарських речовин: мезотерапія і електрофорез. На відміну від мезотерапії, електропорація є неінвазивним (без пошкодження шкірного покрову), абсолютно безболісним методом, і тому легко переноситься пацієнтами (див. Рис.1). На додаток, метод повністю виключає можливість інфікування, а реабілітаційний період після процедури - відсутній. Від електрофорезу, де вглиб шкіри вводяться тільки низькомолекулярні речовини, електропорація відрізняється тим, що дозволяє вводити у глибокі шари шкіри препарати з великими розмірами молекул. Іншою перевагою методу є можливість внутрішньоклітинного потрапляння лікарських речовин, що значно підсилює лікувальний ефект.

Електропорація

Показання для електропорації

Найпоширенішим показанням для електропорації є суха (зневоднена) шкіра обличчя, шиї, декольте, рук і т.д. Тому щоб повернути шкірі здоровий вигляд, поліпшити тургор і прибрати дрібні мімічні зморшки в неї вводяться речовини що сприяють обміну речовин та глибокому зволоженню тканин: гіалуронова кислота, вітаміни, колаген та еластин, клітинні активатори, стимулятори лімфо- та кровообігу. Крім цього процедура показана для боротьби з акне, куперозом, алопецією (випадінням волосся), целюлітом, а також для лікування та профілактики пігментних плям.

Переносимість, частота і тривалість процедур

У 99% випадків пацієнти дуже добре переносять процедуру, а помітний омолоджуючий ефект настає вже після першого сеансу. Однак, щоб посилити та закріпити його необхідно пройти 5-8 процедур із інтервалом в один тиждень. Потім підтримуючі процедури виконуються 1 раз в 2 місяці. Тривалість сеансу - 40 хвилин.

Протипоказання

До найбільш поширених протипоказань до виконання процедури електропорації можуть бути віднесені загальні для всіх електро- та фізіопроцедур стани: онкологічні та аутоімунні захворювання, вагітність та лактація, наявність кардіостимулятора і металеві імпланти, алергічні реакції на препарати що вводяться або їх компоненти.

Електропорація вигідно поєднується з більшістю професійних косметологічних та апаратних процедур. У комбінації з фото- та лазеротерапією, пілінгами, різноманітними косметологічними та терапевтичними доглядами вдається досягти довгострокових позитивних результатів не тільки в anti-age досягти терапії, але і в боротьбі з акне, трихології, корекції фігури. Висока ефективність вкупі з чудовою переносимістю процедури завжди приносить задоволення не тільки пацієнтові, але і лікарю, що використовує дану методику.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Безін'єкційна мезотерапія (електропорація), 1 зона20850.00

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01