Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Ми майстерно проколюємо вуха!

Ми майстерно проколюємо вуха
Перед процедурою обов'язково проводиться консультація лікаря-дерматолога!

КАК МЫ ПРОКАЛЫВАЕМ УШИ?

Проколювання вух – один із видів пірсингу, який протягом багатьох століть та до сьогоднішнього дня зовсім не втратив своєї популярності. Красиві, вдало підібрані сережки без сумніву прикрашають жінку. Правда, чоловіки все частіше долучаються до цього виду прикрас для надання своєму образу більшої привабливості.

Для точного та безпечного проколювання вух ми використовуємо спеціальні медичні інструменти – так звані «пістолети». Вони швидко та безпечно проколюють вуха стерильними сережками-голками, виготовлених зі спеціальної медичної сталі. Завдяки цьому проколювання вух можна проводити навіть у дітей віком 10-12 місяців. Тим не менш, проколювання вух рекомендовано проводити пізніше – краще після 8 років, коли закінчиться формування хрящової основи вуха. Зрозуміло, що проводити процедуру необхідно в спеціалізованому косметологічному салоні, де не виникне сумнівів щодо стерильності інструментів та кваліфікації майстра.

Прокол вуха пістолетом
Прокол вуха пістолетом
Прокол вух дитині
Прокол вух дитині
Сережки-голки для проколювання вух (стерильно)
Сережки-голки для проколювання вух (стерильно)

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВУХАМИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

Одине з найбільш популярних питань, що стосується догляду. Після проколювання сережки-голки залишаються в мочці вуха протягом 4-6 тижнів, поки не сформується рівний та правильний канал. Гігієнічний догляд полягає у повсякденному (а краще 2-3 рази на день) обережному промиванні місця проколу 3%-им перекисом водню, розчином мірамістину або будь-яким іншим антисептиком, який можна придбати без рецепту в найближчій аптеці.

Догляд за вухами після проколу
Догляд за вухами після проколу
Забороняється виймати сережки!
Забороняється виймати сережки!

У перші дні після проколу можливе виділення лімфи з рани – рідкої речовини жовтуватого кольору. Не панікуйте – це не ознака інфікування! Проходить природний процес загоєння, а Ваше завдання – продовжувати правильно доглядати за вухами. Довжина ніжки сережки повинна дозволяти вільно переставляти сережку ( але не частіше 2-3 разів на день). Не рекомендується виймати прикрасу із незагоєної рани або здирати скорину з рани, так як це може призвести до інфікування. Якщо все зроблено правильно, вуха достатньо швидко звикають до сережок, та не відбувається ніякого негативного впливу. Протягом перших десяти днів не рекомендується купання у відкритих водоймах, басейнах, банях, обмежіть користування чужими телефонами.

ЯКІ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ?

Протипоказань щодо проколювання вух не так вже й багато. Неможна проколювати вуха за наявності екземи, захворювань крові, яскраво вираженої вугрової хвороби.

Ми використовуємо сережки «CAFLON» (Великобританія) та «STUDEX» (Німеччина), що виготовлені з гіпоалергенного металу, та пропонуємо широкий вибір моделей:

Серьги-иглы STUDEX
Серьги-иглы STUDEX
Серьги-иглы CAFLON
Серьги-иглы CAFLON
# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Проколювання мочок вуха, включаючи вартість сережок1 або 2500.00
2 Проколювання мочок вуха, без вартості сережок1 або 2300.00
3 Сережки також можна придбати окремопара250.00 - 300.00

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Наталья (12.10.20)
У меня не слишком радужные воспоминания о пирсинге ушей. Впервые прокололи уши в 4 года, было очень больно, отверстия заросли, так как не могла носить серьги. Сейчас, будучи уже взрослой, обратилась в клинику Бреннера. Все замечательно: современное оборудование, персонал — очень обходительный. Боли почти не было, ношу серьги совершенно без проблем. Ценник на услуги — вполне разумный.
Марина (01.09.20)
Проколола уши дочке в 3 года под сережки в клинике доктора Бреннера. Процедура недорогая, безопасная. Я думала, малышка будет бояться и плакать, но мастер оказалась настоящим профессионалом. Добрая, общительная, обожает детей, поэтому все прошло просто великолепно. Заживление прошло очень быстро, я готовилась к тому, что придется долго обрабатывать мочки, но все тревоги оказалась напрасными.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01