Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Драганова Наталія Анатоліївна - сторiнка No. 2

Драганова Наталія Анатоліївна
Драганова Наталія Анатоліївна Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Стаж роботи 15 років

Найчастіше успіх у житті, здоров'я та краса асоціюються з молодістю. Тому всі хочуть якомога довше залишатися молодими. Однак старіння - закономірний та незворотний процес, що призводить до зниження адаптаційних можливостей організму.

Початкові ознаки старіння шкіри у більшості людей виявляються ще до 25-30 років, коли вперше стає помітною сухість шкіри, стійкі пігментації та мілкі зморшки.

Зараз достовірно відомо, що старіння це генетично запрограмований процес. Проте негативний вплив навколишнього середовища, стрес, малорухливий спосіб життя, неякісний сон, нерегулярне харчування можуть значно прискорити процес старіння. Негативну роль можуть зіграти навіть такі незначні речі, як невірне положення голови під час сну (обличчям в подушку), занадто сильна мімічна активність (звичка морщити чоло, жмуритися, стискати губи), а також неправильний щоденний догляд за шкірою.

З цього випливає, що запорукою збереження молодості та краси є здоровий спосіб життя, правильне харчування, адекватне та своєчасне застосування косметичних та омолоджуючих процедур.

На сьогоднішній день естетична косметологія має у своєму розпорядженні значний набір методик, що здатні призупинити вікові зміни. Мій досвід дозволяє застосовувати в роботі тільки перевірені та ефективні засоби.

Базова освіта:

2019 р. - Сертифікат рівня 1 з естетичної медицини, AMERICAN ACADEMY of Aesthetic Medecin, місце навчання - Лондон, Великобританія

2006 -2008 рр. - Інтернатура з дерматовенерології (Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика)

1999 - 2006 рр. - Київський Медичний Університет УАНМ, за спеціальністю лікувальна справа;

Додаткова освіта:

2023 р. - поглиблений курс навчання "Поєднання методики ботулінотерапії та контурної пластики", на базі клініки "PlatinumMed"

2019 р. - Тематичний курс "Дерматоонкологія" (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика)

2014 р. - Спеціалізований курс за програмою "Спеціаліст ін'єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, ботулінотерапія, контурна пластика" 2018 р. – курс «Дерматоскопія», Medical Knowledge Hub.

Досвід роботи:

з 2020 р. - Дермато-Косметологічна клініка, " Dr. Brenner laser clinic", Київ

2019 по 2019 рр. - стажування в" Helios Klinikum Berlin-Buch", Клініка дерматології, венерології та алергології, Берлін (Німеччина).

2012 по 2018 рр. - Клініка лазерної косметології" Космолюкс", Київ

Додаткова інформація:

Член Української Асоціації дерматовенерологів України та Української Академії дерматовенерологів і косметологів України.

2021 р. - Доповідач на Спеціалізованому медичному форумі "Новоутворення шкіри. Нове у діагностиці та лікуванні", Таллінн, Естонія

2018 р. - Доповідач на конференції "дерматовенерологія в розробках молодих науковців". Національна медична академія післядиплрмної освіти імені П.Л.Шупика

2015 р. - Міжнародна наукова конференція "Швеція-Україна" "СУЧАСНІ МЕТОДИ АНТИВІКОВОЇ ТЕРАПІЇ"

Регулярний учасник численних семінарів, конференцій, симпозіумів в числі яких: участь у роботі науково-практичних конференцій: «Внесок українських вчених у досягнення світової дерматовенерології»; «Дерматоонкология» в рамках конференції «Київські дерматологічні дні»; «Сучасні аспекти діагностики та лікування атопічного дерматиту» та ін.; учасник 5-ї Міжнародної літньої конференції практичної дерматології ISA 2017 Мюнхен (Німеччина).

Відповіді на питання

Яна 11.08.2022
Вітаю! Скажіть, будь ласка, з якого віку можна починати користуватися антивіковою косметикою? Мені 32 роки, але станом своєї шкіри я не дуже задоволена: вона в'яла, з'явилися зморшки. І яка косметика на Ваш погляд є найкращою?

Починати користуватися антивіковою косметикою завжди потрібно лише за показаннями. Такими показаннями справді можуть вважатися – сухість шкіри та поява перших стійких зморшок. Тим не менш, на практиці ми часто стикаємося з неправильною оцінкою стану шкіри обличчя та шиї. Об'єктивно визначити, чи є показання для застосування тієї чи іншої антивікової косметики зможе лікар-дерматокосметолог на прийомі, в ході якого він/вона зможе оцінити стан Вашої шкіри. Після цього лікар порадить індивідуальний догляд з урахуванням особливостей вашої шкіри.

Олена 03.06.2021
У мене жирна шкіра та розширені пори, чи можна це вилікувати?

Так, можна, і навіть потрібно! Пориста, жирна шкіра – це результат процесу, що називається себорея. У разі відсутності лікування, себорея прогресує до появи вугрів та комедонів (чорних крапок). Нажаль, цього не уникнути. Лікування себореї має бути комплексним та призначатися лікарем-дерматокосметологом. Одним із найефективніших методів для лікування проявів себореї є проведення курсу поверхневих хімічних пілінгів. В результаті цих лікувально-профілактичних процедур пори звужуються, стають менш помітними, рельєф шкіри вирівнюється, зникають дрібні зморшки, шкіра стає гладкішою.

Ганна 03.03.2020
Добрий день! Хочу запитати, чи варто робити біоревіталізацію влітку? Я десь, здається, читала, що влітку ця процедура менш ефективна, ніж у інший час року.

Біоревіталізація – це внутрішньошкірне ін'єкційне введення спеціальних препаратів гіалуронової кислоти, ідентичної до природної (людської). Ця процедура найчастіше проводиться як профілактика зневоднення шкіри. Тому логічно, що саме влітку біоревіталізація є НАЙБІЛЬШ корисною та ефективною для зволоження та захисту шкіри обличчя та декольте від пошкоджуючої дії сонячних променів.

Ілона 17.11.2019
Підкажіть, будь ласка, чи можна видалити судинні зірочки на ногах, які виникли у мене під час вагітності, і чи не шкідлива ця процедура під час годування груддю? Дякую!

За допомогою неодимового лазера, що є у нас, можна видаляти судинні ”зірочки” на будь-якій ділянці обличчя та тіла. Пучок лазера безпосередньо та місцево впливає на певну судинку, але практично не впливає на загалом організм. Лактація також не є абсолютним протипоказанням до лазерного видалення поверхневих судин.

Важливе обмеження стосується розміру судин. Великі судини лазером не видаляються. Будь ласка, підходьте до нас на консультацію і наші лікарі із задоволенням дадуть відповідь на всі інші Ваші запитання!

Олена 09.04.2019
Чула про уколи, що зменшують пітливість. Вони справді нешкідливі? Як часто можна виконувати цю процедуру?

Вітаю! Для зменшення підвищеної пітливості (гіпергідрозу) у нашій клініці використовуються ін'єкції ботулотоксину типу А препаратами Ботокс, Діспорт, Ксеомін та Нейронокс.

Ботулотоксин блокує нервові імпульси по дорозі до потової залози. Таким чином, потова залоза не отримує імпульсу на скорочення і, відповідно, викиду поту немає. Орієнтовна тривалість дії блокади – 5-6 місяців.

Незважаючи на те, що дія «Диспорта» та «Ботокса» триває якийсь обмежений відрізок часу, навіть після цього періоду інтенсивність проявів пітливості стає значно нижчою. Потрібно також мати на увазі, що Ботокс та Діспорт остаточно не виліковують гіпергідроз. Для підтримки нормального стану шкіри необхідні повторні ін'єкції, які проводяться раз на рік, зазвичай навесні – на початку спекотного сезону. З кожною такою процедурою прояви надмірної пітливості стають менш очевидними.

Щодо шкоди цих препаратів. Спочатку препарати на основі ботулотоксину застосовували і застосовують до цього дня, в неврології та офтальмології, наприклад, для лікування косоокості. Тому єдиний ефект «ботоксу» – розслаблення м'язів. Свого часу американський офтальмолог Джейн Каррутерс звернула увагу у своїх пацієнтів на несподіваний «побічний ефект» від корекції косоокості – у пацієнтів розгладилися зморшки навколо очей… Ось відтоді препарати ботулотоксину застосовують у косметології. І це робиться вже понад 20 років! Окрім цього вияснилося, що Ботокс не акумулюється в організмі та виводиться протягом 24 годин після ін'єкції.

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)