Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерне видалення папілом

Лазерне видалення папілом
Зверніть увагу! Діє сезонна знижка до 33% на лазерне видалення папілом!
Перед видаленням папілом, проводиться скорочена консультація! Спочатку лікар-дерматолог повинен уважно вивчити вашу шкіру. Якщо нашкірне утворення дійсно виявляється папіломою, та за умови, що вона не роздратована або травмована, – можна приступати до процедури видалення.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ у Києві (лівий берег)

В сучасній дерматологічній практиці застосовується кілька перевірених способів видалення папілом:

Кріодеструкція – видалення папілом за допомогою рідкого азоту. Фіксований вплив екстремально низької температури (t -190 *C) призводить до термічного опіку, запалення та подальшого відмирання ділянки тканини в місці контакту.

Електрокоагуляція – використання електричного струму високої частоти, що викликає підвищення температури в тканинах, руйнування та видалення папілом. Кровотеча відсутня. Після процедури з'являється тонка скоринка, яка зазвичай висихає і відпадає протягом 5-7 днів.

Лазерне видалення є найбільш ефективним, безболісним та щадливим методом. Лазерний промінь, спрямований на папілому, «проникає» всередину та коагулює (запаює) кровоносну судину, що живить цей патологічний елемент. Процедура практично безболісна, тому ніякої анестезії не потрібно. Через 5-8 днів, «позбавлена харчування», папілома «відсихає» і відпадає з поверхні шкіри. За допомогою цього методу не тільки видаляється змінена тканина, а й одночасно відновлюється нормальна структура шкіри. Лазерне видалення не викликає ускладнень, дозволяє безпечно видаляти папіломи малого та середнього розміру у вологих шкірних складках та місцях великого скупчення патологічних елементів. У нашому центрі для видалення папілом застосовується саме ця нетравматична безконтактна технологія.

ЩО ТАКЕ ПАПІЛОМИ ТА ЧОМУ ВОНИ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ НА ШКІРІ?

Папілома – доброякісне новоутворення шкіри, що «виростає» з плоского покривного та перехідного епітелію. Зазвичай папілома вигляє як округле бородавчасте потовщення на тонкій ніжці, а іноді як невеличкий сосочок. Має еластичну консистенцію, рожевий або коричневий колір. Розміри папілом можуть варіюватися від 1 до 7-8 мм.

До недавнього часу, щонайменше протягом останніх 30 років вважалося, що головна причина появи папілом – вірус папіломи людини (ВПЛ). З припущення про вірусне походження папілом робився висновок, що вони можуть передаватися від людини до людини статевим або контактно-побутовим способом. Проте проведені в 2012 році дослідження не підтвердили цього зв'язку і було зроблено новий висновок, що нашкірна папілома насправді – це м'яка фіброма, але меншого розміру. Доброякісні нашкірні нарости швидше за все з'являються через генетичну схильність та при певних сприятливих для них обставинах: терті в шкірних складках, зниженні місцевого епідермального імунітету, надмірній вазі тіла, підвищеній пітливості. Можливо тому на тілі однієї людини ці доброякісні утворення мають тенденцію до зростання і "розмноження", а у людей які знаходяться поруч – їх зовсім немає.

ЧОМУ ПАПІЛОМИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВИДАЛЯТИ?

З'явившись на поверхні шкіри, папіломи ростуть досить повільно, але при деяких несприятливих умовах, можливі наслідки у вигляді їх швидкого збільшення в розмірі та кількості. Якщо ж якась з папілом пошкоджується, то починається місцевий запальний процес. Видалення папілом проводиться для попередження їх травмування та подальшого інфікування, а також з естетичних причин. Зазвичай діагностика нашкірних папілом НЕ визкликає труднощів, але іноді під маскою папілом може ховатися внутрішньоепідермальних рак. Тому при появі і поширенні папілом обов'язкова консультація дерматолога з подальшим вирішенням питання про їх видалення. Щоб безпомилково впізнати папіломи, будь ласка, розгляньте ці фотографії:

Папіломи в комірцевій зоні
Папіломи в комірцевій зоні
Папіломи у пахвовій западині (під лупою)
Папіломи у пахвовій западині (під лупою)

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ?

Вартість процедури зазвичай визначається кількістю та розміром папілом, а також способом їх видалення. Найбільш досконалим, швидким та «дешевим» методом є лазерне видалення, але воно може бути застосовано тільки для елементів малого та середнього розміру (від 1 до 5 мм). У разі виявлення великих елементів (більше 5 мм) або папілом на поверхні повік (над очним яблуком), для їх видалення застосовується радіохвильова вапоризація (електрохірургічне видалення), яка для лікаря є набагато більш «трудомісткою» процедурою.

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних папілом на тілі, безкровним методом1або2 шт.500 350
2 Лазерне видалення папілом на тілі, безкровним методом, від 3 до 9 шт. 1 шт.250 150
3 Лазерне видалення множинних папілом на тілі, безкровним методом, від 10 шт. 1 шт. 200 135
4 Лазерне видалення множинних папілом на тілі, безкровним методом, від 20 шт. 1 шт.190 120
5 Лазерне видалення множинних папілом на тілі, безкровним методом, від 30 шт.1 шт.180 105
6 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)
Мінімальна вартість - від 450 грн.
1 - 2 шт.від 450
7 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)3 - 20 шт.від 300
8 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)від 21 шт.від 250
9 Радіохвильове видалення папілом на повіках (вартість за одну одиницю)1 шт.від 850
10 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)
Мінімальна вартість - від 450 грн.
1 - 2 шт.від 450
11 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)3 - 10 шт.від 350
12 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)11 - 20 шт.від 300
13 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)від 21 шт.від 250
14 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 2 мм400
15 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 5 мм600
16 Лазерне видалення iнших новоутворень шкіри1 шт.від 250 грн.
17 Видалення новоутворень шкіри іншим методом1 шт.від 250 грн.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який метод видалення папілом кращий?
Лазерне видалення папілом - найкращий з існуючих методів. Лазерний промінь, проникаючи всередину утворення, запаює (коагулює) кровоносну судину, що живить його. У результаті, залишившись без підживлення, папілома висихає і через 5-8 днів відпадає з поверхні шкіри. Ускладнення після лазерного видалення папілом відсутні.
Коли папіломи підлягають обов'язковому видаленню?
За відсутності належного лікування і несприятливих обставин папіломи швидко збільшуються в розмірах і кількості. Також, у разі пошкодження утворення можливе їхнє інфікування та запалення.
Чи потрібно здавати аналізи перед видаленням папілом?
Наявність папілом на тілі людини визначає дерматовенеролог під час огляду за допомогою дерматоскопа. Це інструментальний метод діагностики, який завдяки багаторазовому збільшенню утворення дає змогу провести діагностику без проведення лабораторних аналізів.
Скільки заживає папілома після видалення?
Після обробки лазером папілома засихає і сама відпадає з поверхні шкіри протягом 5-8 днів. На місці видалення не залишається ранок або шрамів, тому реабілітаційний період відсутній. Процедура нетравматична, практично безболісна, не викликає ускладнень.
Додати відгук
Тіна (06.03.23) StarStarStarStarStar
Видалення папілом пройшло легко і швидко, я залишилася всім повністю задоволена. Лікар виявився дуже доброзичливим і компетентним фахівцем. Акуратно все виконав, сказав перший час поменше бувати на сонці, поки обвуглені папіломи не відпадуть з поверхні шкіри. Близько 5 років тому я вже зверталася з аналогічною проблемою в іншу клініку, тут мені сподобалося набагато більше.
Ірина (27.10.22) StarStarStarStarStar
Шукала де можна видалити папіломи у Києві на лівому березі. Живу на Дарниці, але поряд із будинком нічого не знайшлося. Добре, що на Лівобережній є Brenner Clinic. Я одразу потрапила до Марини Голишкіної і дуже цьому рада. Лікар не лише чудовий фахівець, а й мила у спілкуванні жінка. Папіломи лазером видаляла вперше. Трохи нервувала, бо думала буде боляче. Щоб мені було спокійніше, лікарка використала місцевий анестетик, незважаючи на те, що новоутворення були дуже маленькими. Видалили їх 8 штук. Вони були розташовані переважно на шиї та грудній клітці. Зараз дуже приємно проводити рукою по чистій шкірі. Лікарю шалено вдячна!
Адміністратор BrennerClinic
Ірино, лікарю дуже приємно отримувати такі відгуки. Дякую! Чекаємо Вас на огляд через півроку!
Карина (23.09.21) StarStarStarStarStar
Довго шукала клініку, де можна видалити папіломи лазером у Києві. З одного боку їх чимало, з іншого я чула безліч розповідей, коли після видалення крихітного новоутворення на тілі залишається шрам. Я для себе вирішила, що якщо піду видаляти, то тільки до професіоналів. Інакше така процедура дуже дорого обійдеться. Так, читаючи відгуки в інтернеті, випадково натрапила на Brenner Clinic. Люди писали про клініку багато гарних слів, причому про всіх лікарів. Зрештою вирішила звернутися саме сюди. Про свій вибір не пошкодувала. Ціна видалення папілом лазером виявилася відмінною. Мій лікар Драганова Наталя також дуже сподобалася. Фахівець провела процедуру дуже швидко і одночасно якісно. Зараз на шкірі немає жодного сліду. Тож все супер. Приєднуюсь до людей, які захоплюються вашою клінікою. Дійсно чудове місце!
Адміністратор BrennerClinic
Каріно, дякуємо за вибір нашої клініки і надану фахівцям довіру. Раді, що допомогли Вам позбутися папілом. Щиро сподіваємося, що й надалі виправдовуватимемо ваші очікування. Обов'язково дотримуйтеся рекомендацій лікаря - деякий час не засмагайте і відмовтеся від відвідування басейну, сауни, лазні. Будьте здорові та бережіть себе! Бажаємо Вам міцного здоров'я і всіх благ!
Олександра (06.02.21) StarStarStarStarStar
Величезна кількість піпіллом з'явилася в результаті стресів, постійне недосипання і неякісного харчування. Особливо ці нарости вразили область шиї і декольте. Вони дуже маленькі, я їх довго не помічала, поки не звернула увагу, що шия стала, як ніби обсипана дрібними прищиками. Проходила поруч з клінікою Бреннера, вирішила зайти на консультацію, а там вже вирішувати, що робити далі. Після огляду дерматолог сказала, що це папіломи і що вони легко і швидко видаляються. Ціна виявилася прийнятною, тому більшу частину видалили в той же день. Видаляли без анестезії, аплікатор лазера трохи охолоджував, але все ж відчувалося невелике печіння. Практично відразу після обробки нарости почорніли і тиждень довелося ходити в чорну крапочку. Потім самі відпали і тепер моя шкіра повністю чиста. Як з'ясувалося, нічого страшного в цьому немає, і проблема легко вирішується. Дякую фахівців клініки!
Адміністратор BrennerClinic
Велике спасибі за відгук, Олександро. Ми дуже раді, що змогли вирішити Вашу проблему! Обов'язково виконуйте рекомендації лікаря! Через півроку завітайте до нас на огляд.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Лариса (31.08.20) StarStarStarStarStar
Папіломи - серйозна проблема. Мене зрозуміють ті, хто стикався з цими "наростами". Це не просто естетичний дефект. Постійно зачіплятися об них одягом просто неприємно. Потім вони з'явилися на обличчі та біля очей. У поліклініці мені пояснили, що всьому виною - ослаблений імунітет, але мені від цього легше не стало. Прочитала в інтернеті про клініку лікаря Бреннера, де займаються видаленням папілом за допомогою лазера. Записалася - і не пошкодувала. Знеболювання ефективне, неприємних відчуттів усі 20 хвилин майже не було. Після видалення папілом, поки шкіра не зажила, довелося забути про декоративну косметику і змащувати шкіру хлоргексидином. Але результат чудовий. Мені вдалося повністю ліквідувати папіломи на обличчі та шиї.
Адміністратор BrennerClinic
Ларисо, вдячні за те, що Ви поділилися з нами своїм враженням від процедури видалення папілом. Нам дуже приємно, що в нас є такі відповідальні пацієнти. Заходьте до нас знову, завжди чекаємо на Вас!
Віталій (27.08.20) StarStarStarStarStar
Рік тому переніс інфекцію, після якої на обличчі з'явилися множинні папіломи. Проблема малоприємна і я не знав, як її позбутися. Родичка порадила клініку лікаря Бреннера. Записався на консультацію, лікар порекомендувала лазерний метод. Ціна - не низька, але ефект дійсно приголомшливий. Неприємні відчуття мінімальні, знеболювання підібрали грамотно. Після процедури було невелике почервоніння, допоміг Банеоцин. Зараз на місці папілом - ледве помітні рожеві крапки, які, за словами лікаря, повністю зникнуть за кілька місяців.
Адміністратор BrennerClinic
Віталію, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені результатом процедури. Ми використовуємо в роботі тільки сучасне медичне обладнання - це фундамент ефективної діагностики та коректного лікування. Завжди раді Вам допомогти!
Семен (21.08.20) StarStarStarStarStar
Папіломи - це кошмар, який мучить мене років з 20. Неприємні нарости на шиї, обличчі та повіках краси не додають, турбує те, що з'являються нові. Лікарі з клініки лікаря Бреннера допомогли позбутися папілом. Новий лазерний спосіб допоміг усунути проблему, вирішення якої я не міг знайти майже 2 десятиліття. Ціна досить висока, але результат того вартий. Шкіра заживала майже місяць, змащував ранки звичайним йодом. Зараз сліди від видалення папілом майже непомітні.
Адміністратор BrennerClinic
Семен, спасибі велике за довіру. Дуже раді, що Ви звернулися саме до нас. Будемо раді бачити Вас знову!
Станіслав (03.05.20) StarStarStarStarStar
Видаляв папіломи лазером у Ірини Володимирівни Васильєвої. Відмінний лікар з умілими руками. Наростів на тілі було багато, але крихітних, тому навіть не довелося використовувати анестезію. Після лазерного видалення папіломи вкрилися чорною скоринкою, яка сама відпала приблизно за тиждень. Поки вони не відпали, не можна було засмагати. Інакше на шкірі могли з'явитись світлі сліди. Лікарю дякую. Наступного разу прийду видаляти бородавки лазером.
Адміністратор BrennerClinic
Станіславе, спасибі Вам величезне за чудовий відгук. Ми дуже цінуємо, що Ви високо оцінили нашу роботу. Сподіваємося ще побачити Вас серед наших гостей!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)