Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція ніг - краса без неприємних відчуттів

Лазерна епіляція ніг - краса без неприємних відчуттів

Лазерна епіляція ніг у Києві

Бездоганно гладка шкіра ніг — це не тільки красиво, а ще й дуже зручно. Лазерне видалення волосся на ногах — це сучасна методика, яка у Києві, чи то у салоні, чи у лазерному центрі, виконується за допомогою найсучаснішої лазерної апаратури. Як правило, процедуру виконує професійний майстер, яка має середню медичну освіту та пройшла спеціальне навчання.

Принцип роботи лазерних установок є наступним. Лазерний промінь з певною довжиною хвилі (зазвичай від 700 до 900 нанометрів) частково проникає вглиб шкіри, потрапляє на пігмент меланін, що знаходиться в цибулинах волосся, і у взаємодії з ним перетворюється на тепло, яке руйнує волосяний фолікул. У свою чергу, це призводить до локальної денатурації білків волосся та порушення кровопостачання волосяної цибулини. Після такого впливу коренева частина волосся втрачає життєздатність, що далі призводить до природного випадання волосся. Важливо розуміти, що лазерний промінь не має нічого спільного радіацією, тобто з іонізуючим випромінюванням. Єдине, що їх поєднує, — це часткова семантична схожість і корінь "промінь".

Що вибрати: лазерну епіляцію гомілок, стегон чи ноги повністю?

Кожен із цих комплексів є надзвичайно популярним у дівчат. Тим не менш, на практиці ми часто стикаємося з тим, що навіть якщо пацієнтка первинно обрала епіляцію гомілок або колін, то вже після першого або після декількох сеансів, далі бажає перейти на комплекс "ноги повністю". Причин кілька: по-перше багато дівчат вже після першої спостерігають "вау-ефект" від суперсучасного німецького діодного лазера MeDioStar NeXT, що використовується в нашій клініці, по-друге переконуються в комфортності процедури, а по-третє — лазерна епіляція ніг повністю економічно набагато вигідніша, ніж виконання епіляції за окремими зонами.

Повний та остаточний ефект від однієї процедури лазерного видалення волосся не миттєвий, але після проходження курсу досить тривалий. Після нього можна забути про появу волосся на ногах протягом кількох років (конкретний період залежить від індивідуальних особливостей організму). Щоб результат був по-справжньому бездоганним, епіляція ніг лазером в середньому включає 6 -10 процедур з інтервалом за один місяць. Зростання волосся відбувається нерівномірно, частина фолікул знаходиться в сплячому стані, тому протягом однієї процедури знищується ⅕ частина волосяних цибулин. Протягом кожної з наступних процедур відбувається руйнування до 20% фолікулів, що залишилися. Конкретна кількість сеансів залежить від кольору, густоти та структури волосся.

Видалення волосся на ногах лазером: переваги

Основний плюс полягає в тому, що дискомфорт майже повністю відсутній, на відміну від традиційних методик: шугаринга або видалення волосся воском. Ефект від гоління волосся недовговічний. Крім того, в результаті традиційних способів епіляції іноді з'являються врослі волоски, а це - додатковий дискомфорт. Лазерна епіляція гомілки або області стегон має такі переваги:

 • тривалий (від 3 до 5 років) ефект;
 • безболісність процедури;
 • універсальність, можливість застосування епіляції для волосся з будь-якою структурою і шкіри будь-якого відтінку;
 • прийнятна ціна лазерної епіляції ніг - безумовно, вона трохи вище, ніж вартість шугаринга або видалення волосся воском, але корекція виконується значно рідше;
 • мінімум побічних ефектів, мінімальна травматичність для шкіри;
 • відсутність ризику появи врослого волосся;
 • безпеку, можливість використання навіть при підвищеній чутливості шкіри.

Завдяки перерахованим перевагам епіляція ніг лазером стає все більш поширеною процедурою з видалення волосся.

Лазерна епіляція ніг
До та після курсу лазерної епіляції
Лазерна епіляція ніг
До та після курсу лазерної епіляції

Як підготуватися до сеансу лазерного видалення волосся на ногах?

Процедура не вимагає складної підготовки. Однак за 2 тижні до процедури слід відмовитися від сонячних ванн і відвідування солярію. Корисно користуватися кремом з сонцезахисним фільтром, з SPF від 30. Приблизно за 2-3 години до епіляції слід видалити волосся за допомогою бритви.

Важливо пам'ятати, що лазерна епіляція ніг має ряд протипоказань:

 • вагітність, лактація;
 • варикозна хвороба в вираженій формі;
 • фотодерматит;
 • герпетичне ураження шкіри;
 • новоутворення;
 • цукровий діабет;
 • лейкози;
 • захворювання, що супроводжуються проблемами зі згортанням крові;
 • вірусні інфекції.

При прийомі лікарських препаратів (анальгетики, антибіотики) необхідна попередня консультація з лікарем.

Вартість лазерної епіляції ніг за допомогою епілятора з діодним лазером залежить від безлічі факторів: якості і потужності апаратури, специфіки оброблюваної ділянки (відтінок шкіри, стан, колір, структура волосся).

Процедура безпечна, відсоток виникнення ускладнень мізерно малий. Іноді виникає почервоніння шкіри, припухлість, висип. Від них допомагають позбутися лосьйони або пінки заспокійливої, протизапальної дії, наприклад, з пантенолом. Неприємні симптоми проходять дуже швидко. Причиною цих явищ може бути недотримання гігієни (купання в водоймах відразу після епіляції), відвідування пляжу, сауни або лазні. Протягом 1-2 тижнів від усього цього буде рекомендовано утриматися.

Ціна комплексів лазерної епіляції на ногах. Dr.Brenner laser clinic, Київ, Лівобережна

# Акційні комплекси на лазерну епіляцію (ділянка)Ціна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Гомілки + коліна14501000
2 Гомілки коліна часткове бікіні20001400
3 Гомілки + глибоке бікіні17501500
4 Пахви + глибоке бікіні + гомілки22501700 Спец-ціна!
5 Ноги повністю + часткове бікіні25002000
6 Ноги повністю + глибоке бікіні27502300
7 Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні32502500 Спец-ціна!
# Лазерна епіляція (ділянка)СтатьТривалість, ціна
1 Сідниці повністю (не включає міжсідничну складку)жін.30 хв - 800 грн
2 Сідниці повністю (не включає міжсідничну складку)чол.40 хв - 1000 грн
3 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.25 хв - 780 грн
4 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 950 грн
5 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)жін.30 хв - 1100 грн
6 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)чол.40 хв - 1350 грн
7 Колінажін. / чол.15 хв - 500 грн
8 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 950 грн
9 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1200 грн
10 Стопи + пальці нігжін. / чол.15 хв - 330 грн
11 Ноги повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 1950 грн
12 Ноги повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 2300 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Поширені запитання про епіляцію ніг

Скільки процедур лазерної епіляції знадобиться, якщо у мене темне жорстке волосся?
За наявності цього типу волосся скоріше за все знадобиться близько 6-8 процедур лазерної епіляції.
У чому переваги лазерної епіляції ніг у вашій клініці?
Лазерна епіляція ніг у клініці лікаря Бреннера, проведена німецьким діодним лазером MeDioStar NeXT, гарантує: - безпеку і відсутність больових відчуттів; - відсутність опіків і подразнень; - цільовий вплив лазера виключно на фолікул волосини; - швидку обробку великих ділянок шкіри; - масштабне ураження фолікулів за один сеанс.
Після курсу лазерної епіляції ніг волосся зникне назавжди?
Скільки саме часу не ростиме волосся, залежить від особливостей кожного окремого організму. За відсутності гормональних збоїв, волосся може не рости близько 5 років. Для досягнення цього ефекту необхідно проводити 1-2 рази на рік підтримувальні процедури.
Як підготуватися до лазерної епіляції ніг?
За 2-3 тижні до першої процедури слід відмовитися від шугарингу, воскової епіляції, відвідування пляжів і соляріїв. Збрити волоски звичайною бритвою рекомендується за день до процедури, щоб вони встигли відрости на 1-2 мм. У такому разі епіляція буде максимально ефективною і безболісною.
Додати відгук
Анюта (18.02.23) StarStarStarStarStar
Відмінна клініка. Порадувала ціна лазерної епіляції ніг і вигідні акційні пропозиції. Процедуру проводили сучасним діодним лазером. Швидко, якісно і неболяче. Дякую. Прийду ще.
Адміністратор BrennerClinic
Анно, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому центрі! Не забувайте дотримуватися рекомендацій лікаря після лазерної процедури.
Владислава (05.02.21) StarStarStarStarStar
Лазерну епіляцію ніг роблю вже багато років. Дівчата, це дуже зручно і навіть вигідно! Стільки часу і сил економиться без вічного голитися і покупки верстатів. І не потрібно постійно турбуватися, що влітку на ногах помітні коротенькі волоски, які особисто у мене відростають за кілька днів. Або ще гірше, коли в поспіху пропускаєш ділянку волосся і ходиш цілий день з таким невеликим "оазисом". Зазвичай ходжу до Наталії Драганової. Прекрасний фахівець, ходила до неї ще до переїзду і відкриття BrennerLaserClinic. Гарно дякую їй, процедури завжди проходять швидко і комфортно.
Адміністратор BrennerClinic
Владислава, дякуємо Вам за високу оцінку роботи дерматокосметолога і клініки. Раді, що змогли Вам допомогти. Ми працюємо за найвищими стандартами якості і робимо все можливе для комфорту наших пацієнтів. Будемо раді бачити Вас знову! Неодмінно скористайтеся нашими акційними комплексами лазерної епіляції.
Леся (23.12.20) StarStarStarStarStar
Я дуже довго налаштовувалась на лазерну епіляцію. Вирішила почати з ніг, бо шкіра на цій ділянці не така чутлива як у пахвах чи бікіні. Виявилось, що процедура зовсім не страшна. Тому й вирішила написати відгук, щоб інші дівчата теж знали про це. Боятися нема чого. Тим більше, що у клініці працюють дерматокосметологи з дуже великим досвідом роботи, які добре знають своє діло. Скоро збираюся на наступну процедуру. Рада, що вдалося знайти таке чудове місце!
Адміністратор BrennerClinic
Лесю, велике спасибі за те, що Ви поділилися з нами і нашими потенційними клієнтами своїм враженням від візиту. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю і ціною лазерної епіляції ніг, і високо оцінили наш сервіс. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід і професіоналізм. Звертайтеся, будемо раді бачити вас!
Інна (12.10.20) StarStarStarStarStar
Пройшла вже дві процедури лазерної епіляції ніг. Не очікувала, що результат буде таким швидким. Вже після першого сеансу волосся почало рости значно менше. Навіть правильніше сказати "не скрізь". Сама процедура для мене не найприємніша. Через високу чутливість шкіри є незначні больові відчуття. Але це нічого, якщо порівнювати з результатом та можливістю відмовитися від постійного голення. А вартість лазерної епіляції ніг (а також часткового бікіні) лише 1890 грн!
Адміністратор BrennerClinic
Інно, дякуємо Вам за позитивний відгук. Дуже раді, що Вам сподобалося в нашій клініці. Будемо раді бачити Вас знову!
Анна (14.09.20) StarStarStarStarStar
Лазерна епіляція стала моїм порятунком. Бритва дає змогу позбутися небажаного волосся, але дуже ненадовго, а віск і шугаринг - не для мого зниженого больового порогу. Спробувала лазерну епіляцію в клініці лікаря Бреннера. Єдиний мінус - результат помітний не відразу. Але волоски реально зникають. За 2 тижні до процедури відвідала консультацію косметолога - все було розказано зрозуміло і чітко. Після трьох процедур волосся на ногах зникло повністю. Дискомфорт під час епіляції мінімальний, невелике поколювання, не більше того. Було невелике почервоніння шкіри, але мені навіть лосьйоном не довелося користуватися, за кілька годин все прийшло в норму.
Адміністратор BrennerClinic
Анно, дякуємо Вам за позитивний відгук. Постараємося й надалі виправдовувати Ваші очікування. До нових зустрічей!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Лідія (05.11.19) StarStarStarStarStar
Робила епіляцію ніг у клініці Бреннера вперше. Приїхала аж із Оболоні, бо чула багато добрих відгуків від знайомих. На даний момент пройшла кілька процедур та результатом повністю задоволена. Відчуття під час сеансу були комфортними. Звичайно я розумію, що це ноги, і в зоні бікіні чутливість буде набагато вищою. Але все ж таки не можу не відзначити акуратність і професіоналізм дерматокосметолога. Я була у багатьох лазерних клініках і можу сказати, що це справді одна з найкращих. Після завершення курсу прийду до Ірини на ліфтінг. Місце рекомендую до відвідування.
Адміністратор BrennerClinic
Лідіє, прийміть нашу щиру подяку за такі добрі й теплі слова. Ми Вам дуже і дуже вдячні. Сподіваємося побачити Вас знову! Будемо й надалі радувати послугами найвищої якості. Обов'язково зазирніть у наші акційні пропозиції!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)