Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція волосся на обличчі: особливості методики

Лазерна епіляція волосся на обличчі: особливості методики

Видалити волосся на обличчі лазером — дуже легко!

З розвитком лазерних технологій багато косметологічних процедур стали набагато ефективнішими та доступнішими. І це насамперед стосується лазерної епіляції обличчя — найбільш затребуваної у Києві косметологічної процедури.

Слід зауважити, що лазерна епіляція на обличчі стає все більш поширеною не лише серед жінок, а й серед чоловіків. Це пов'язано з тим, що традиційні способи видалення небажаної рослинності, такі як гоління та депіляція (електродепілятором, воскова чи цукрова депіляція, та вищипування), не в змозі дати довгострокового ефекту. Швидше навпаки — вони провокують ще інтенсивніший ріст небажаного волосся на обличчі, та й нерідко стають причиною помітних подразнень та вростання волосся у шкіру.

Практика показує, що існує три обставини, які утримують людей від рішення відвідати салон або центр лазерної епіляції: побоювання больових відчуттів, умовно висока ціна та упереджене ставлення з приводу опромінення шкіри лазерними променями. Як правило, ці побоювання "розвіються як ранковий туман" вже після першого ж сеансу. Чому? Бо по-перше, сучасні косметологічні лазери роблять процедуру повністю безболісною, а по-друге ціна сеансу лазерної епіляції цілком порівнянна з вартістю гоління протягом місяця. І на останок — лазерне випромінювання не має нічого спільного зі справді небезпечним іонізуючим випромінюванням (це лише схожі слова, об'єднані коренем "промінь"), проте фізично кардинально відмінні промені.

Жіноча та чоловіча епіляція обличчя

Існує безліч варіантів жіночої та чоловічої епіляції обличчя. Як правило, дівчата найчастіше вибирають лазерну епіляцію верхньої губи і підборіддя, трохи рідше щік і брів, а у хлопців найбільш затребувані зони — щоки, передня та задня частина шиї, іноді епіляція вух. Розглянемо коротко деякі з цих варіантів...

Лазерна епіляція верхньої губи та підборіддя у жінок

Насправді, окрім видалення рослинності з верхньої губи та підборіддя, як уже було сказано вище, у дівчат також широко затребувана ще й епіляція щік, чола, брів та скроневої області. У будь-якому випадку перед виконанням першої процедури в обов'язковому порядку проводиться скорочена консультація лікаря дерматолога. Під час цієї консультації лікар повинен виключити протипоказання, а також пояснити пацієнтові особливості процедури та подальшого домашнього догляду.

Залежно від відтінку шкіри та кольору волосся пацієнтки процедура може виконуватися або на неодимовому (Nd:YAG, DEKA Synchro FT, Італія), або на двох-хвильовому діодному лазері (MeDioStar NeXT, Німеччина). Якщо виконується сеанс лазерної епіляції верхньої губи і підборіддя, обробка цих двох зон сумарно займає не більше 10 хвилин часу, або по 5 хвилин окремо. Процедура безболісна та 100% безпечна. Після сеансу на оброблену ділянку профілактично наноситься заспокійлива пінка, що містить Пантенол.

Лазерна епіляція обличчя та шиї у чоловіків

Можливо, хтось в це не повірить, але правда полягає в тому, що все більше чоловіків вирішують, з тією чи іншою мірою радикальності, позбутися від зайвої рослинності на обличчі. Чому? Бо щоденне гоління реально "дістає". На нашу скромну думку, причина повальної популярності носіння бороди, чималою мірою пов'язана зі спробами уникнення щоденного гоління та наступних після цього подразнень шкіри. Але досить часто, незважаючи на рішення відростити бороду, чоловікам все одно доводиться підбривати щоки та передню частину шиї для підтримки її естетичної форми. Для остаточного вирішення цієї проблеми ми пропонуємо лазерну епіляцію верхнього та нижнього контуру бороди. Таким чином, внаслідок незначних зусиль та порівняно невеликих витрат виходить акуратна борода довільної довжини, яку вже не потрібно буде постійно "рихтувати".

Лазерна епіляція контуру бороди та шеї
Лазерна епіляція контуру бороди та шеї

Скільки процедур лазерної епіляції обличчя потрібно для досягнення ідеального ефекту?

Відповідь на це питання — дуже неоднозначна, і багато в чому індивідуальна. Проте, вже після першої процедури лазерної епіляції особи у 90% випадків ми спостерігаємо "вау-ефект", який, на жаль, триватиме не надто довго. Перманентне (назавжди, надовго) видалення волосся з обличчя, як і з будь-яких інших андроген-залежних зон – завдання, що вимагає витримки та терпіння. І тут важливо розуміти, що зростання волосся відбувається нерівномірно. Під час будь-якої з процедур видаляється тільки «активне» волосся, котрих наразі не більше 20-30%. А ті фолікули, які на той момент перебувають у «сплячому» стані, доведеться видалити лише через деякий час. Весь комплекс, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, зазвичай включає від 8 до 12 процедур.

Ефективність та переваги лазерної епіляції в Клініці доктора Бреннера у Києві, поблизу станції метро Лівобережна

Ми вже багато всього сказали тут про переваги методики лазерної епіляції обличчя, а зараз спробуємо їх підсумувати:

  • Відсутність больових відчуттів. Особливо це актуально при епіляції чутливої шкіри верхньої губи. При впливі лазерних променів на волосяні фолікули відчувається лише легке поколювання, проте ці відчуття безперечно комфортніші, ніж при видаленні волосся механічним способом.
  • Швидкість проведення процедури. Навіть найзайнятіша людина може викроїти півгодини часу для походу у центр лазерної епіляції.
  • Безпека видалення волосся, наприклад, над верхньою губою лазером. Ризик сильного опіку шкіри або появи шрамів на ній – нульовий. Це пов'язано з вибірковим впливом лазера на волосяні фолікули, а не на шкіру.
  • Стійкий результат. Під впливом лазера волосяна цибулина руйнується і відновлюється з часом. У цьому є вигідна відмінність лазерної методики від інших.

Ефект омолодження після лазерної епіляції обличчя

Приємний бонус від проведення процедури лазерного видалення волосся над верхньою губою – вирівнювання шкіри. Після термічної лазерної обробки, рельєф шкіри над верхньою дещо вирівнюється, вона стає гладкішою на вигляд, виглядає набагато естетичнішою, ніж до курсу епіляції. Ціна видалення вусиків лазером в рази нижче, ніж позбавлення від волосся в інтимній зоні.

Лазерна епіляція волосся на обличчі
До та після курсу лазерної епіляції

Ризики та можливі ускладнення після процедури лазерної епіляції обличчя

Як і всі лазерні процедури, епіляція особи пов'язана, або має на увазі деякі ризики. Після лазерного видалення волосся можливі такі побічні ефекти:

  • незначні та короткострокові болючі відчуття в області оброблюваної ділянки;
  • гіпо- або гіперпігментація шкіри (цей ефект, як правило, пов'язаний з ультрафіолетовим опроміненням шкіри або з неправильним доглядом після процедури);
  • тимчасове почервоніння, припухлість та подразнення шкірних покривів.

За нашими спостереженнями, неприємні відчуття під час процедури спостерігаються лише у 5-10% людей. Крім того, всі згадані побічні ефекти незначні та мають минущий характер. Просто слід пам'ятати, що зміни зовнішнього вигляду шкіри досить швидко проходять, причому безвісти.

Для того, щоб уникнути дискомфортних відчуттів чи пігментації, не можна перші дні після епіляції засмагати та купатися у водоймах, відвідувати басейн та сауну. Від виснажливих тренувань у спортзалі також краще утриматися хоча б на тиждень. У разі почервоніння шкіри після процедури ми рекомендуємо наносити засоби, що знімають подразнення (спеціальні гелі, лосьйони з Пантенолом) без вмісту спирту. Перед виходом на вулицю слід скористатися сонцезахисним кремом (SPF-фактор від 30).

До протипоказань для проведення лазерної епіляції відносяться: механічні пошкодження шкіри в передбачуваній зоні обробки, інфекційні шкірні хвороби, ендокринні порушення (діабет першого типу), вагітність у третьому триместрі.

Ціна лазерної епіляції обличчя у дермато-косметологічній клініці dr. Brenner laser clinic

# Акційні комплекси на лазерну епіляцію (ділянка)Ціна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя700450
2 Верхня губа + пахви750500
3 Верхня губа + підборіддя + пахви1100650
# Лазерна епіляція (ділянка)СтатьТривалість, ціна
1 Міжбрів'яжін. / чол.10 хв - 350 грн
2 Бровижін. / чол.10 хв - 350 грн
3 Нісжін. / чол.10 хв - 350 грн
4 Зона над верхньою губоюжін.10 хв - 350 грн
5 Зона над верхньою губоючол.10 хв - 400 грн
6 Лобжін. / чол.15 хв - 400 грн
7 Скроніжін. / чол.10 хв - 400 грн
8 Щокижін. / чол.10 хв - 350 грн
9 Скроні + щокижін. / чол.20 хв - 550 грн
10 Вухажін. / чол.10 хв - 350 грн
11 Підборіддяжін. / чол.10 хв - 350 грн
12 Контур бороди (щоки+передня частина шиї)чол.20 хв - 650 грн
13 Потилиця (задня частина шиї)жін. / чол.20 хв - 400 грн
14 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 800 грн
15 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1000 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Поширені запитання про лазерну епіляцію на обличчі

Чи боляче робити лазерну епіляцію на обличчі?
Відчуття під час проведення лазерної епіляції залежать від індивідуальної чутливості шкіри людини. Наш діодний лазер оснащений вбудованою системою охолодження, що зводить неприємні відчуття до мінімуму.
Правда, що лазерна епіляція зони над верхньою губою займає 5 хвилин?
Оскільки область "вусиків" зовсім незначна, то і процедура займає зовсім небагато часу.
Чи не шкодить процедура лазерної епіляції здоров'ю?
Лазерна епіляція - повністю безпечна і нешкідлива для здоров'я.
Чи є ризик, що після лазерної епіляції на обличчі залишаться шрами?
Ні. Лазерна епіляція волосся на обличчі проходить безболісно і швидко. Максимум, що може спостерігатися після процедури - це незначне почервоніння, яке досить швидко минає.
Додати відгук
Алла (29.03.23) StarStarStarStarStar
Адміністратори приділяють належну увагу клієнту, дерматокосметолог якісно робить свою роботу, уважно стежить за ходом процедури. Це особливо важливо, коли епіляція проводиться на обличчі. У клініку ходжу давно. У кабінеті завжди чисто й акуратно!
Ліля (22.02.23) StarStarStarStarStar
Сьогодні вперше відвідала клініку Бреннера на Лівобережній. На жаль, не запам'ятала, як звуть дерматокосметолога, яка проводила мені процедуру. Але мені дуже сподобалося! У кабінеті була комфортна температура, дівчина робила процедуру акуратно і неспішно. Це ж все таки обличчя! Незабаром планую зробити епіляцію ніг і зони бікіні. Обов'язково повернуся сюди.
Адміністратор BrennerClinic
Лілія, передали Ваші слова подяки нашій прекрасній Наталії Анатоліївні. Дуже-дуже приємно. Дякуємо Вам за відгук! Ми щасливі, що наші зусилля приносять такий результат. Перед записом на епіляцію ніг та бікіні, рекомендує подивитися наші акційні комплекси. Будемо раді Вас бачити знову!
Лариса (22.11.21) StarStarStarStarStar
Відкрила для себе клініку лікаря Бреннера минулого року. Лазерна епіляція зони на обличчі була першою причиною мого звернення. Порушення гормонального фону викликало ріст волосся над верхньою губою. Не знаю, що б я робила, якби не ця процедура. Для таких як я, вона справжня панацея. А потім пішло-поїхало. Захотілося спробувати епіляцію інших ділянок тіла, потім процедури для омолодження, масаж. І так я стала постійним та вірним клієнтом. Настільки вірним, що навіть вирішила залишити відгук.
Адміністратор BrennerClinic
Лариса, велике Вам спасибі за те, що поділилися з нами і нашими потенційними пацієнтами своїм враженням про нашу роботу. Щиро раді, що маємо змогу відповідати Вашим очікуванням. Наша клініка працює за найвищими стандартами якості та пропонує найкращі ціни на лазерну епіляцію обличчя та інших ділянок тіла. З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
Мар'яна (09.08.21) StarStarStarStarStar
Хочу рекомендувати дерматокосметолога Марину Олександрівну Голишкіну. Багато разів приходила до неї епіляцію. Робить все дуже акуратно та якісно.
Адміністратор BrennerClinic
Мар'яна, спасибі за відгук! Ваш коментар - найвища оцінка для лікаря. Постараємося і надалі виправдовувати Ваші найвищі очікування. До нових зустрічей!
Василина (27.12.20) StarStarStarStarStar
Звернулася в клініку доктора Бреннера, щоб прибрати вусики волоски над верхньою губою. Проблема дуже делікатна і мені, як жінці, приносила безліч незручностей. Я завжди дуже акуратно ставлюся до будь-яких маніпуляцій на обличчі, дію за принципом - не нашкодь! Думаю багато жінок мене зрозуміють. Процедура зайняла близько 10 хвилин. На верхню губу нанесли якийсь охолоджуючий гель, анестезію не використали. Хоча, наскільки я знаю, така можливість є. Після обробки лазером нанесли заспокійливий крем. В цілому, можу сказати, що процедура досить комфортна. Приємним подарунком стало те, що після епіляції трохи розгладилася шкіра над верхньою губою, як ніби підтяглася. Перед процедурою мене попередили про можливі побічні ефекти, так як шкіра в цій області дуже ніжна. Було невелике почервоніння і, можливо, навіть припухлість, але все дуже швидко пройшло.
Адміністратор BrennerClinic
Василино, дякуємо Вам за позитивний відгук. Дуже раді, що Вам сподобалося в нашій клініці. Будемо раді бачити Вас знову! Обов'язково використовуйте сонцезахисний крем після процедури.
Софія (23.12.20) StarStarStarStarStar
Мені дуже подобається робити лазерну епіляцію саме у клініці Бреннера завдяки акуратності фахівців. Це особливо важливо, якщо процедура проводиться на обличчі. Начитавшись відгуків про опіки, розумію, що нізащо не проміняю це місце на інше. До того ж ціна лазерної епіляції обличчя (зона над верхньою губою) – всього 200 грн. Особливо рекомендую Наталію Драганову. Зазвичай ходжу саме до неї.
Адміністратор BrennerClinic
Софія, ми дякуємо Вам за відгук і високу оцінку роботи лікаря. Нам важливо знати, що відвідування наших клінік проходять комфортно, безпечно й ефективно. Раді, що Ви залишилися задоволені ціною лазерної епіляції волосся на обличчі.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Володимир (11.09.19) StarStarStarStarStar
Прибирав волосся на скронях і міжбрів'ї. Все сподобалося. Дякую.
Адміністратор BrennerClinic
Володимире, дякуємо за позитивний відгук. Будемо раді бачити Вас знову!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)