Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція волосся на обличчі: особливості методики

Лазерна епіляція волосся на обличчі: особливості методики

З розвитком лазерних технологій багато косметологічних процедур стало набагато ефективніше і простіше. Лазерна епіляція для обличчя стає все більш поширеною серед жінок, відносно висока ціна на послугу - плата за красу і комфорт, за видалення волосся з шкіри назавжди, а не тимчасово. Сутність методики в тому, що відбувається не звичне зрізання волосся, а руйнування внутрішніх фолікул.

Процедура видалення світлого і темного волосся лазером на обличчі проводиться із застосуванням легких знеболюючих засобів - гелів або кремів (вибір джерела випромінювання залежить від відтінку волосся). Якщо больовий поріг високий, то місцеву анестезію можна не використовувати. Причина в тому, що сучасна лазерна апаратура оснащена насадками, охолоджуючими шкіру, що трохи зменшує чутливість оброблюваної ділянки. Лазерна епіляція (видалення волосся) вусиків у жінок над верхньою губою займає близько 10 хвилин. Після закінчення сеансу епіляції для обличчя лазером майстер наносить на шкіру засіб із заспокійливим ефектом. Протягом декількох днів після епіляції потрібно змащувати шкіру лосьйоном або живильним кремом.

Важливо пам'ятати, що зростання волосся відбувається нерівномірно. Під час процедури видаляються тільки «активні» волосини. Ті, які знаходяться в «сплячому» стані, належить видалити через деякий час. Весь комплекс, в залежності від індивідуальних особливостей клієнта, включає від 3 процедур до 8.

Ефективність і переваги

До основних переваг методу відносяться наступні:

  • Відсутність хворобливих відчуттів. Особливо це актуально при епіляції чутливої верхньої губи лазером. При впливі лазера на волосяні фолікули відчувається легке поколювання, але дискомфорт набагато менше, ніж при видаленні волосся механічним способом.
  • Швидкість проведення процедури. Навіть дуже зайнята людина може викроїти час для сеансу лазерної епіляції.
  • Безпека видалення волосся над губою лазером. Ризик сильного опіку шкіри або появи шрамів на ній - нульовий. Це пов'язано з цілеспрямованим впливом лазера на волосяні фолікули, а не на шкіру.
  • Стійкий результат. Під впливом лазера волосяна цибулина руйнується і не відновлюється з часом. У цьому - вигідна відміна лазерної методики від інших.

Приємний бонус від проведення процедури лазерного видалення волосся над губою - вирівнювання шкіри. Після затягування лунок рельєф шкіри вирівнюється, вона стає більш гладкою на вигляд, виглядає набагато естетичніше, ніж до епіляції. Ціна видалення вусиків лазером нижче, ніж позбавлення від волосся в інтимній зоні.

Лазерна епіляція волосся на обличчі
До та після курсу лазерної епіляції

Ризики і ускладнення, протипоказання

Як і всі медичні процедури, епіляція лазером пов'язана з певними ризиками. Після видалення волосся можливі такі побічні ефекти:

  • поява висипу;
  • біль в області оброблюваної ділянки;
  • інфікування фолікул волосся;
  • гіпо- або гіперпігментація шкіри;
  • припухлість, подразнення шкірних покривів.

Відповідно до проведених досліджень, больові відчуття спостерігаються у 1% людей. Крім того, всі наведені побічні ефекти носять тимчасовий характер. Всі зміни зовнішнього вигляду шкіри досить швидко проходять, причому безслідно. Для того, щоб уникнути дискомфорту, не можна перші дні після епіляції купатися у водоймах, засмагати, відвідувати сауну. Від відвідувань спортзалу також слід утриматися, хоча б на тиждень. Бажано користуватися після процедури засобами, що знімають подразнення шкіри (спеціальні гелі, лосьйони). Перед виходом на вулицю слід скористатися сонцезахисним кремом (SPF-фактор від 30).

До протипоказань для проведення лазерної епіляції відносяться: інфекційні хвороби шкіри, ендокринні порушення, захворювання внутрішніх органів. Також лазерне видалення волосся протипоказане вагітним жінкам.

Компанія brennerclinic.com.ua пропонує послуги лазерної епіляції за адекватною ціною: корекція брів, видалення вусів над верхньою губою у жінок.

# Вид послугиЦіна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя500350
2 Верхня губа + пахви550400
3 Верхня губа + підборіддя + пахви850650
# Вид послугиСтатьТривалість, ціна
1 Міжбрів'яжін. / чол.10 хв - 200 грн
2 Бровижін. / чол.10 хв - 200 грн
3 Нісжін. / чол.10 хв - 200 грн
4 Зона над верхньою губоюжін.10 хв - 200 грн
5 Зона над верхньою губоючол.10 хв - 300 грн
6 Лобжін. / чол.15 хв - 290 грн
7 Скроніжін. / чол.10 хв - 390 грн
8 Щокижін. / чол.10 хв - 350 грн
9 Скроні + щокижін. / чол.20 хв - 550 грн
10 Вухажін. / чол.10 хв - 200 грн
11 Підборіддяжін. / чол.10 хв - 300 грн
12 Контур бороди (передня частина шиї)чол.20 хв - 500 грн
13 Потилиця (задня частина шиї)жін. / чол.20 хв - 400 грн
14 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 800 грн
15 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1000 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Василина (27.12.20)
Звернулася в клініку доктора Бреннера, щоб прибрати вусики волоски над верхньою губою. Проблема дуже делікатна і мені, як жінці, приносила безліч незручностей. Я завжди дуже акуратно ставлюся до будь-яких маніпуляцій на обличчі, дію за принципом - не нашкодь! Думаю багато жінок мене зрозуміють. Процедура зайняла близько 10 хвилин. На верхню губу нанесли якийсь охолоджуючий гель, анестезію не використали. Хоча, наскільки я знаю, така можливість є. Після обробки лазером нанесли заспокійливий крем. В цілому, можу сказати, що процедура досить комфортна. Приємним подарунком стало те, що після епіляції трохи розгладилася шкіра над верхньою губою, як ніби підтяглася. Перед процедурою мене попередили про можливі побічні ефекти, так як шкіра в цій області дуже ніжна. Було невелике почервоніння і, можливо, навіть припухлість, але все дуже швидко пройшло.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01