Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Наше обладнання

Цифровий електронний дерматоскоп FotoFinder ATBM Master

Цифровий електронний дерматоскоп FotoFinder ATBM Master (виробник FotoFinder, Німеччина)

Цифровий електронний дерматоскоп FotoFinder ATBM MASTER - це кращий в світі автоматизований діагностичний комплекс, з революційною оптикою, програмним забезпеченням та підключенням до бази даних "Штучного Інтелекту".

Апарат використовується для спостереження за пацієнтами з високим ризиком розвитку злоякісних новоутворень шкіри.

На сьогоднішній день, це найефективніший з методів скринінгу меланоми, що володіє діагностичною достовірністю до 95%.

Діодний лазер MeDioStar NeXT

Новітня діодна лазерна система MeDioStar NeXT (виробник Asclepion, Німеччина)

Діодний лазер MeDioStar NeXT - напівпровідниковий діодний лазер нового покоління з довжиною хвилі 810/940 нм для епіляції і видалення судин.

Лазер MeDioStar NeXT - остання розробка компанії Asclepion в області діодних лазерних технологій. У новій лазерній платформі реалізовані всі новітні розробки компанії в сфері лазерних технологій, електроніки, оптики та дизайну.

Лазерна система MeDioStar NeХT поєднує в собі дві різні довжини хвилі в одному діодному стеку: 810/940 нм. Подібний інноваційний підхід дає можливість проводити безпечну епіляцію у пацієнтів з темним типом шкіри, оскільки хвиля 940 нм менше поглинається меланіном.

Неодимова (Nd:YAG) лазерна платформа Synchro FT (виробник DEKA, Італія)

Неодимова (Nd:YAG) лазерна платформа Synchro FT (виробник DEKA, Італія)

Механізм дії неодимового (Nd:YAG) лазера заснований на руйнуванні не тільки цибулини волоса, що містить меланін, але і на коагуляції судини, що живить волосся, що містить інший натуральний пігмент – оксигемоглобін.

Таким чином, завдяки подвійному впливу лазера, неодимовий лазер ефективно видаляє навіть волосся, позбавлені меланіну (світлі і руді) як на світлій, так і на темній шкірі.

Ми використовуємо його для епіляції світлого волосся, а також для лазерної епіляції на засмаглій шкірі, тоді як у інших лазерів ця можливість обмежена.

Для мінімізації больових відчуттів аплікатор (маніпула) лазера обладнаний охолоджувальною системою.

Фракційний лазер MED-X Laser CO2 (виробник Alvi Prague, Чехія)

Фракційний лазер MED-X Laser CO2 (виробник Alvi Prague, Чехія)

Фракційний лазер MED-X Laser СО2 - це сучасне та потужне медичне обладнання, яке гарантує відмінні результати.

За кілька сеансів апарат здатний значно омолодити шкіру з вираженими ознаками старіння, відновити її пружність та рельєфність, ефективно усувати рубці та шрами, видаляти деякі новоутворення.

Процедури з використанням MED-X Laser CO2 засновані на принципі абляції: миттєвого і безконтактного випаровування (вапоризації) дуже тонкого шару тканини.

Для прискорення процесу подальшого відновлення, ділянки мікропошкоджень в "шаховому порядку" чергуються з ділянками недоторканої шкіри.

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift (виробник Alvi Prague, Чехія)

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift (виробник Alvi Prague, Чехія)

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift - це програмована інтелектуальна платформа для підтяжки і моделювання форми обличчя та тіла, що є гідною альтернативою пластичної хірургії.

Принцип роботи апарату заснований на ефекті відповіді біологічних тканин скороченням на локальне підвищення температури.

Після теплової обробки в середніх та глибоких шарах шкіри і підшкірних анатомічних структурах, тканини отримують потужний сигнал до підтяжки і омолодження.

Апарат для радіохвильового ліфтингу обличчя і тіла PX-3000 (виробник Alvi Prague, Чехія)

Апарат для радіохвильового ліфтингу обличчя і тіла PX-3000 (виробник Alvi Prague, Чехія)

Для процедури RF-ліфтингу обличчя і тіла використовується пристрій радіочастотної підтяжки PX-3000 AlviPrague, виробленого в Чехії.

Методика має виражений вплив на біологічні тканини: відновлює тонус підшкірних м'язів, прискорює ліполіз, покращує кровообіг, підвищує метаболізм, активізує регенераційні процеси, оновлення клітин епідермісу, підсилює вироблення АТФ (аденозинтрифосфорної кислоти).

Методика також гарантує швидке та якісне омолодження шкіри тіла і обличчя, підвищує біосинтез еластину і колагену, усуває зайві жирові відкладення, дрібні косметичні дефекти, забезпечує тривале оновлення шкіри.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)