Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Консультація лікаря-дерматокосметолога

ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ ТА КОЛИ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЛІКАРЯ-ДЕРМАТОКОСМЕТОЛОГА?

Для більшості з нас реалії сучасного світу такі, що ми неспроможні вести повністю здоровий спосіб життя. На нас впливають несприятливі екологічні умови, постійний стрес, недосипання, вживання надмірної кількості кави, напівфабрикатів, алкогольних напоїв тощо. Всі ці фактори впливають на діяльність внутрішніх органів, призводять до гормональних дисбалансів та негативно позначаються на стані шкіри. Та на щастя, сучасна медицина приходить нам на допомогу. Косметологія – це розділ клінічної медицини, що вивчає механізми розвитку естетичних дефектів шкіри та розробляє методи їх корекції та профілактики.

Консультація дерматокосметолога проводиться перед будь-якою косметологічною, естетичною чи лазерною процедурою. Якщо Вас турбує підозріле новоутворення або судинна сіточка, хочете омолодити шкіру обличчя та шиї, прибрати зморшки, рубці, вилікувати вугрову висипку, а також у разі якщо Ви вирішили позбутися небажаного волосся на обличчі або на тілі – зверніться до нашої спеціалізованої дермато-косметологічної Клініки ! У процесі консультації лікар уважно вивчить проблему і запропонує тактику лікування, що підходить саме для Вас.

Досвід лікування

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЛІКАР-КОСМЕТОЛОГ?

Дермато-косметолог займається усуненням косметичних, морфологічних (анатомічних або виниклих унаслідок будь-якої хвороби) дефектів та лікуванням вікових недоліків шкіри. Його діяльність також включає профілактику передчасного пошкодження та протидію старінню шкіри. Ці цілі досягаються шляхом проведення цілого ряду ефективних мануальних, апаратних та лазерних процедур.

Завданням лікаря є ретельне вивчення стану шкіри, підбір найефективнішого методу корекції та виключення можливих протипоказань. При необхідності можуть бути призначені додаткові лабораторні дослідження. На консультації дермато-косметолог обов'язково розповість, як підготуватися та як доглядати за обробленою ділянкою після процедури.

Деякі з застосовуваних методик частково травмують шкіру та/або мають певний реабілітаційний період. Тому їх проведення вимагає від лікаря високої кваліфікації та професіоналізму. Усі дерматокосметологи Brenner Clinic насамперед є лікарями-дерматологами з вищою медичною освітою, фахівцями у галузі лазерних технологій та мають багаторічний досвід роботи. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні найновіше європейське обладнання і завжди знаходять ефективні рішення проблем будь-якої складності.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОКОСМЕТОЛОГА?

Залежно від поставлених завдань, консультація лікаря-дерматокосметолога може бути скороченою чи розширеною.

Скорочена консультація дерматокосметолога включає 4 етапи.
За її підсумком видається короткий письмовий висновок.

1
Лікар вислуховує скарги та побажання пацієнта, ставить необхідні питання і визначає доцільність проведення процедури.
2
Візуально оглядає проблемну ділянку, а також виявляє наявність можливих протипоказань чи тимчасових обмежень щодо проведення процедури.
3
У разі неможливості застосування тієї чи іншої методики, пояснює причини такого рішення, можливі наслідки та пропонує альтернативні варіанти.
4
Знайомить пацієнта з особливостями майбутньої процедури.

Розширена консультація передбачає проведення 5 етапів.
За її підсумками видається більш розлогий письмовий висновок лікаря.

1
Дерматокосметолог ознайомлюється зі скаргами пацієнта.
2
Здійснює візуальний огляд шкірного покриву.
3
Огляд за допомогою ручного або цифрового дерматоскопа.
4
Ставить клінічний діагноз та пропонує можливі варіанти лікування.
5
Дає рекомендації щодо догляду в домашніх умовах.

НАВІЩО МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМП'ЮТЕРНОЇ ДЕРМАТОСКОПІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ЦИФРОВОЇ СИСТЕМИ FOTOFINDER?

Необхідність проведення комп'ютерної дерматоскопії може виникнути, наприклад, перед видаленням новоутворень чи пігментації. Головне правило фахівців нашої клініки – бути впевненими у правильності поставленого діагнозу. Тому, перед проведенням деяких процедур, слід переконатися в їх доброякісності (безпеці) та можливості здійснення.

Проведення діагностики на FOTOFINDER не є систематичною практикою. У більшості випадків діагноз ставиться при візуальному огляді або з використанням ручного дерматоскопа. Але бувають винятки, коли діагноз неоднозначний. Система FOTOFINDER дозволяє багаторазово збільшити зображення новоутворення та навіть зазирнути всередину його структури. Її використання дає лікареві можливість побачити небезпечні ознаки, які "неозброєним" оком помітити неможливо. Процедура немає жодних протипоказань і може проводитися багаторазово.

Чому пацієнти обирають клініку лікаря Бреннера?

У медичному центрі Dr.Brenner Clinic працюють фахівці з досвідом професійної діяльності від 10 років та більше.

Усвідомлюючи відповідальність за здоров'я пацієнтів, у своїй роботі ми використовуємо тільки професійні космецевтичні засоби, та лише перевірені та безпечні технології і обладнання. Їх якість та безпеку гарантують численні вітчизняні та міжнародні сертифікати.

Ефективність нашого обладнання та методів лікування підтверджує здорова та красива шкіра тисяч задоволених пацієнтів.

Вартість процедур, консультації та досліджень завжди обумовлюються заздалегідь. Це робиться з метою уникнення різних взаємно неприємних фінансових непорозумінь.

Звертайтеся до Brenner Clinic і ми разом знайдемо дієве та доступне рішення щодо косметичних проблем зі шкірою!

ЦІНИ

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Контрольний огляд лікаря30300
4 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Консультація лікаря-дерматокосметолога. Часті питання

Скільки коштує консультація дерматокосметолога?
Вартість первинної консультації — 450 грн, повторної — 350 грн. Скорочена консультація безпосередньо перед проведенням процедури коштує 100 грн.
Скільки триває консультація дерматокосметолога?
Розширена консультація триває близько 30 хвилин, скорочена — 15 хвилин.
Чи необхідна консультація перед кожною процедурою?
Ми завжди рекомендуємо консультацію фахівця при першому зверненні. Це потрібно, щоб дерматокосметолог зміг підібрати процедуру, яка найкраще підходить для вирішення конкретної проблеми. Якщо ж пацієнт вже обрав для себе якусь певну процедуру, все одно рекомендується проведення скороченої консультації, щоб переконатися у відсутності протипоказань. У разі, коли процедури проводяться курсом, що складається з декількох сеансів, консультація буде потрібна тільки один раз.
Консультацію проводить той самий лікар, який робитиме процедуру?
Зазвичай так. Всі наші дерматокосметологи мають достатню кваліфікацію, щоб консультувати пацієнтів з питань естетичної медицини і проводити будь-які процедури з нашого переліку послуг.
Додати відгук
Марина (01.03.23) StarStarStarStarStar
Всім привіт! Нещодавно була у дерматокосметолога Наталії Анатоліївни Драганової. Робила в неї корекцію форми та об'єму губ. Чудова жінка! На попередній консультації багато корисної інформації розповіла про процедуру, дала рекомендації не тільки з догляду за губами, а й із загального догляду за шкірою! Розповіла про чищення обличчя. Дівчата з роботи, коли побачили мої губи, просто очманіли! Всім неймовірно сподобалося! Немає жодних побічних ефектів, губки вийшли в міру пухкими і красивими! Велике спасибі вам за працю!
Віра (26.11.22) StarStarStarStarStar
Отримала чудову консультацію у Марини Голишкіної щодо запобігання старінню шкіри. Звертаюся до неї вже не вперше. Прекрасна лікарка.
Адміністратор BrennerClinic
Здрастуйте, Віра! Дякуємо за високу оцінку роботи Марини Олександрівни. У нашій клініці трудяться тільки досвідчені і грамотні косметологи, які завжди знають, як вирішити проблеми наших улюблених пацієнтів. Ми щиро раді, що Вам у нас сподобалося.
Дарина (08.11.22) StarStarStarStarStar
Звернулася до косметологічної клініки після того, як побачила рекламу в інтернеті. Пройшла консультацію у Наталі Драганової. Давно хотіла спробувати водоростеві обгортання, але все відкладала. Цього разу вирішила – знак долі та треба йти. Процедура справді класна! Моє тіло було від неї просто у захваті. Шкіра начебто заново ожила. Процедуру також проводила Наталія Анатоліївна. Лікарю дякую за відмінний результат!
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Дар'я. Ми вдячні Вам за позитивний відгук. Як приємно чути, що Вам сподобалася консультація дерматокосметолога і сама процедура. Ми обов'язково передамо Ваш відгук Наталії Анатоліївні. Чекаємо Вас знову у нас в гостях! Вам точно сподобається бандажне сповивання. Процедура прибирає целюліт, набряки, підвищує пружність шкіри. Після трьох процедур результат буде просто неперевершений!
Вікторія (07.09.22) StarStarStarStarStar
У клініці обслуговувалась вперше. Мені 34 роки, шкіра вже потроху починає старіти. Стало зрозуміло, що звичайних кремів (хоч і дорогих) стає недостатньо і настав час переходити на більш важку артилерію. Ціна первинної консультації дерматокосметолога – 450 грн, що на мене цілком прийнятно. Консультацію проводила Голишкіна Марина. Незважаючи на молодий вік, чудовий фахівець. Всім рекомендую звернутись! Вивчивши стан моєї шкіри, вирішили почати з ультразвукового чищення (смішно, але до цього часу я жодного разу не проходила цю процедуру) та комплексу глибокого зволоження шкіри. Чистку вже зробила – мені сподобалося! Шкіра майже відразу посвіжіла. З нетерпінням чекаю на другу процедуру!
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Вікторіє! Відгук ми обов'язково передамо Марині Олександрівні, їй буде приємно почути такі чудові слова. Дякуємо, що відзначили якість нашої роботи і доступну для пацієнта ціну консультації дерматокосметолога і косметологічних процедур. Впевнені, що програма глибокого зволоження сподобається Вам не менше. Чекаємо на Вас!
Ольга (09.06.21) StarStarStarStarStar

Нещодавно була в клініці на консультації у косметолога (ім'я, на жаль, не запам'ятала). Хочу зробити хімічний пілінг обличчя, ходила дізнатися чи можна мені робити процедуру, так як шкіра досить чутлива. Доктор порекомендувала мигдальний пілінг, він самий щадний, як раз для тонкої і чутливої шкіри. Ще розповіла про те, як доглядати за шкірою після процедури і що варто тимчасово обмежити. Дівчина здалася мені грамотним фахівцем. Через пару днів планую відвідати клініку знову, вже для проведення самого пілінгу.

Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Ольго! Нам дуже приємно, дякуємо за відгук. У Brenner Clinic працюють фахівці високого класу, які мають велику лікарську практику. Ми відповідально підходимо до проблеми кожного пацієнта і гарантуємо результат. Раді, що Вам сподобалася консультація дерматокосметолога. Чекаємо Вас на хімічний пілінг!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)