Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Гострокінцеві кондиломи

Гострокінцеві кондиломи

Гострі кондиломи (condyloma acuminata); синонім: генітальні бородавки - це інфекційне захворювання, зазвичай передається статевим шляхом, спричинено вірусом папіломи людини (ВПЛ), 6 і 11 тип. Вірус потрапляє в епідерміс через мікроскопічні пошкодження, інфікує клітини поверхневих шарів шкіри і провокує їх аномальне зростання.

Як впізнати гострокінцеві кондиломи?

Генітальні бородавки - це сосочкоподібни нарости на тонкій ніжці, які за формою нагадують цвітну капусту, мають рожевий біло-сірий колір або темніший колір. Висипання можуть бути поодинокі і множинні. Їх розмір також може варіюватися від точкових наростів до великих утворень розміром до 1,5 см.

Гострі папіломи з'являються на статевих органах, в промежині, а також навколо анального отвору. У разі інфікування слизових оболонок папули можуть виникати в ротовій порожнині, піхві, прямій кишці та в каналі уретри або шийки матки.

Нарости, особливо якщо розростаються до великих розмірів, приносять не тільки естетичний, але і фізичний дискомфорт. Великі бородавки можуть повторно інфікуватися, виразками і кровоточити через постійне тертя об нижню білизну.

Генітальні бородавки: діагностика та лікування в клініці Бреннера

Діагностикою та лікуванням захворювання займається дермато-венеролог. Тільки фахівець може правильно поставити діагноз і відрізнити гострі кондиломи від контагіозного молюска, плоскоклітинного раку шкіри, сифілітичного ураження та інших дерматологічних проблем.

Лікування аногенітальних бородавок складається з електрохірургічного і лазерного видалення наростів і імунотерапії. Для більшої ефективності рекомендується проводити лікування відразу для обох статевих партнерів. До спеціалісту краще звернутися при виникненні перших симптомів, тоді прогноз лікування буде більш сприятливим і зменшиться ризик повторного зараження партнера.

Профілактика виникнення генітальних бородавок, перш за все, передбачає наявність одного постійного статевого партнера. Якщо один з партнерів інфікований, використання бар’єрних контрацептивів під час статевого акту не може гарантувати безпеку іншому.

За відсутності належної терапії, кількість гострих кондилом буде зростати. Генітальні бородавки можуть настільки розповсюдитися, що на статевих органах людини зовсім не залишиться здорових ділянок шкіри.

Серед ймовірних ускладнень варто виокремити стрімке зниження імунітету, що збільшує ризик інфікування іншими небезпечними захворюваннями. Також нерідко спостерігається загострення вже наявних патологій органів малого таза.

Ціни на видалення конділом

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
8 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30550
9 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла451200
10 Контрольний огляд лікаря30300
11 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30390
12 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)
45900
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, К.М.Н., з фотофіксацією утворень)
451000
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30600
4 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601500
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення iнших новоутворень шкіри1 шт.від 250 грн.
2 Видалення новоутворень шкіри іншим методом1 шт.від 250 грн.
# Радіохвильове видалення та гістологічне дослідження новоутворень шкіриКількістьЦіна, грн
1 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 1-й клас складності1 утворення від 450
2 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 2-й клас складності1 утвореннявід 650
3 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 3-й клас складності1 утвореннявід 850
4 Гістологічне дослідження видалених тканин1 утворення850
5 Шейв біопсія (тулуб, кінцівки)1 утворення700
6 Шейв біопсія (голова, шия, статеві органи)1 утворення800
7 Панч біопсія новоутворення1 утворення1500
8 Панч біопсія запальних дерматозів1 зона1500
9 Панч біопсія волосистої частини голови1 зона1900
10 Місцева анестезія1 утворення150

© Автор: Лікар-дерматокосметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій Білоус Алла Василівна

Гострокінцеві кондиломи. Часті питання

Чим небезпечні гострі кондиломи?
Гострі кондиломи і наявність в організмі ВПЛ можуть стати причиною ракового переродження і розвитку злоякісної пухлини в області статевих органів і анального отвору.
На яких ділянках тіла з'являються гострі кондиломи у жінок?
Зазвичай, у жінок гострокінцеві кондиломи з'являються на статевих губах, в піхві, на шийці матки або на слизовій оболонці рота.
Яким чином проводиться діагностика гострих кондилом?
Зазвичай для постановки діагнозу досить візуального огляду кваліфікованого дермато-венеролога. У рідкісних випадках можуть знадобитися дерматоскопія або додаткові лабораторні дослідження.
Які причини появи гострих кондилом і ВПЛ?
Основні причини розвитку захворювання: незахищені статеві акти і використання засобів гігієни інфікованої людини. Зниження імунітету, часті стреси, прийом кортикостероїдних препаратів можуть обумовлювати більш важкий перебіг захворювання.
Чи бувають гострі кондиломи у дітей?
Бувають, діти можуть заразитися ВПЛ від батьків через предмети особистої гігієни.
Додати відгук
Даша Л. (18.03.23) StarStarStarStarStar
Раніше я думала, що лазерне видалення кондилом відбувається точно так само, як і родимок або папілом. За фактом, так воно і виявилося. Але перед тим, як іти на прийом до лікаря, я прочитала стільки страшних відгуків в інтернеті! Уже думала, що ця процедура стане останньою в моєму житті або, принаймні, буде дуже боляче. Так ось, не вірте цій нісенітниці. Процедура не болюча! І зовсім не страшна! Додатково лікар призначила імунотерапію, щоб не допустити рецидиву в майбутньому. У клініці була вже багато разів, усе, як завжди, на найвищому рівні. Ви молодці!
Мар'яна (04.11.22) StarStarStarStarStar
Пройшли в клініці лікування разом із статевим партнером. Зараз все добре – нарости пройшли, почуваємося чудово. Дякую!
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Мар'яно! Дякуємо за Ваш відгук! Це дуже важливо, що Ви відповідально підійшли до лікування гострих кондилом і прийшли разом із партнером. Це убезпечить Вас від можливості рецедиву в майбутньому.
Інна (13.09.22) StarStarStarStarStar
Процедура дуже нагадує видалення родимок – швидко і не боляче. Читала в інтернеті, що буває після видалення трапляються рецидиви, але в мене, на щастя, обійшлося без цього. Додатково було призначено препарати для покращення імунітету. Ціна лікування гострих кондилом у клініці досить демократична. Рівень сервісу та якість обладнання на найвищому рівні. Враження від відвідування клініки склалося позитивне.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Інно! Дякуємо Вам за відгук! Спасибі, що звернулися з такою делікатною проблемою, як видалення гострих кондилом, саме до нас. Будьте здорові!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)