Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Вугри: ефективне лазерне лікування

Вугри: ефективне лазерне лікування
Перед процедурою обов'язково проводиться консультація лікаря-дерматолога!

ЯК МИ ЛІКУЄМО ВУГРОВУ ХВОРОБУ?

У дермато-косметологічній клініці «dr.Brenner laser clinic» лікування вугрової хвороби проходить в два етапи: спеціальний догляд за шкірою та застосування лазерної терапії.

Спеціальний професійний догляд, що ми застосовуємо, включає високоефективну комбінацію хімічного пілінгу та лікарських засобів. Шкіра дбайливо очищується, виводяться наеопичені токсини, очищаються пори, шкірі повертається її нормальна функція.

Потім у процес лікування вступає його величність ЛАЗЕР.

Під впливом лазерного променя руйнується білкова оболонка бактерій та кліщів, що викликають інфікування акне.
Окрім того лазер, глибоко проникаючи в шкіру, призводить до помірного склерозування судин, які живлять сальні залози. Таким чином лазерний промінь пригнічує надмірну функцію сальних залоз, завдяки чому зменшується саловиділення. Залежно від стадії розвитку, відбувається або розсмоктування ущільнення або його швидке дозрівання, а в результаті - швидке позбавлення від вугрів.

Процедура проводиться амбулаторно, абсолютно безболісно та безпечно.

Процедура лазерного лікування вугрової хвороби
Процедура лазерного лікування вугрової хвороби
Вплив лазера на акне
Вплив лазера на акне
Спеціальний лікувальний антиакне пілінг
Спеціальний лікувальний антиакне пілінг

Сеанси проводяться раз у два тижні. Як правило, пацієнти відзначають помітне поліпшення одрвзу після першої процедури. Чим більші у розмірі сформовані елементи, тим більше сеансів потрібно для їх пошарового прогріву та стерилізації. Залежно від стадії та форми захворювання, потрібно провести від 3 до 5 процедур.

banner1

ЩО ТАКЕ ВУГРОВА ХВОРОБА ТА ПРИЧИНИ ПОЯВИ?

Вугрова хвороба (в народі - прищі або вугри) з'являється в основному в молодих людей у період статевого дозріваннята та приносить купу проблем. Найчастіше виникає на ділянках тіла, які мають численні сальні залози - на шкірі обличчя, грудей, спині. Причиною розвитку вугрової хвороби (мед. акне) є збільшений, у порівнянні з нормою, рівень статевого гормону - тестостерону, який, у свою чергу, сприяє збільшенню розмірів та продуктивності сальних залоз. У результаті виділення аномально великої кількості шкірного сала, поверхня шкіри стає жирною, порушується її кислотно-лужний баланс, посилюється процес зроговіння епідермісу. Гирла сальних залоз закупорюються пробками - комедонами, що складаються із суміші шкірного сала та зароговілого епідермісу. Це так звані чорні цятки. Після закупорки комедоном, не маючи можливості виведення секрету, сальна залоза збільшується у розмірі та запалюється.

Якщо захворювання не лікувати, то кількість запалених елементів збільшується та поширюється на великій площі. Коли в запалену залозу потрапляє інфекція, розвивається гнійничок (pustula). Через деякий час гнійний секрет «розплавляє» епідерміс та виходить назовні. Загоєння запальних елементів з часом відбувається саме по собі, залишаючи пігментацію, рідше - поверхневі рубці.

ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ?

Часто люди, які страждають вугровою хворобою, починають самолікування: піддаються рекламі різних косметичних засобів або звертаються до «фахівця». Як правило, невміла «допомога» зводиться до видавлення запальних елементів з подальшим нанесенням різних тоніків та протизапального крему. Некваліфіковане лікування акне (прищів, вугрів) практично не має ефекту, а часом небезпечне, оскільки сприяє поширенню висипів та обтяженню хвороби.

Лікування вугрів у домашніх умовах
Лікування вугрів у домашніх умовах
Механічна чистка обличчя в косметологічному салоні
Механічна чистка обличчя в косметологічному салоні

ЯК ПРАВИЛЬНО ЛІКУВАТИ ВУГРИ?

Як було зазначено вище, запальні елементи ні в якому разі не можна видавлювати механічним шляхом, оскільки це неминуче призводить до роздавлювання вогнища інфекції та подальшого підшкірного поширення. Пам'ятайте, вугри - це дерматологічне захворювання і лікувати його повинен лікар! Правильна тактика лікування вугрової хвороби полягає в наступних лікарських процедурах:

  • очищення шкіри від «блоку» з відмерлих клітин в протоках сальних залоз шляхом застосування спеціального лікувального пілінгу;
  • пригнічення підвищеної функції сальних залоз;
  • знищення бактерій та кліщів, які викликають гнійні процеси шкіри.

ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ, ЩО НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ БЕЗ УВАГИ

Для більш успішного лікування вугрової хвороби необхідно дотримуватися розумної дієти та здорового способу життя. Під час гострої та підгострої стадії захворювання, протипоказані басейн, сауна, масаж обличчя, видавлювання прищів. При будь-якій формі вугрової хвороби слід максимально обмежити вживання алкоголю, продуктів з консервантами, газованих напоїв, надто гострої або солоної їжі, солодощів, копчених продуктів. Постарайтеся також скоротити рослинних рослинних та тваринних жирів.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30450
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30350
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30650
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30500
5 Консультація дитячого лікаря дерматолога 30650
6 Контрольний огляд лікаря30250
# ОдиницяЦіна по прайсу (грн)
1 Лазерне лікування акне (усе обличчя)1 зона1800 990
2 Лазерне лікування акне (окремо: щоки, чоло, підборіддя, скроні)1 зона500
# Вид дослідження (1 ділянка) Тривалість, добиЦіна, грн
1 Дослідження на демодекоз (Demodex follicullorum)3190
2 Дослідження на паразитарні гриби (мікроскопія елементів гриба)3190
3 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10480
4 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7480
5 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на стафілокок з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7460
6 Мікробіологічне дослідження лусочок шкіри на грибкову флору з вогнищ ураження, вмісту або гнійного відокремлення папул (везикул)10480
7 Забір біологічного матеріалу лікарем1 ділянка50
# ПроцедураКількістьЦіна, грн
1 Фототерапія акне/гіперпігментації обличчя1 зона1800
2 Фототерапія акне/гіперпігментації щік1 зона1200
# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне шліфування постакне на обличчі (все обличчя)1 зона3500
2 Лазерне шліфування постакне на обличчі (щоки)1 зона3000
3 Лазерне шліфування постакне на обличчі (чоло)1 зона2500
4 Лазерне шліфування постакне на обличчі (скроні)1 зона2500
5 Лазерне шліфування постакне на обличчі (підборіддя)1 зона2000
# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Комбінований очищаючий догляд спини
Механічна + ультразвукова чистка
902500 1800
2 Спеціалізований антиакне пілінг-догляд
601250 850

© Автор: Кандидат медичних наук. Лікар-хірург, онкохірург, ендокринний хірург Ткаченко Римма Петрівна

Часті питання про лікування акне

Як діє лазерне лікування акне?
Лазерний промінь руйнує білкову оболонку кліщів і бактерій, які є причиною інфікування. Проникаючи глибоко в шкіру, лазерний промінь пригнічує надмірну роботу сальних залоз, знижуючи саловиділення. Далі, з огляду на стадію розвитку висипу, відбувається розсмоктування вугрів або швидке їх дозрівання і, відповідно, порятунок.
Які аналізи здають при лікуванні акне?
При наявності гормональних відхилень у жінок, для виявлення причини утворення вугрів, здаються аналізи на тестостерон, чоловічий статевий гормон ДЕА-SO4, фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), лютеїнізуючого гормону (ЛГ), посів шкіри. При можливості діагностування кісти яєчників, проводиться ультразвукове дослідження органів малого таза. Під час медикаментозного лікування, для уникнення побічних ефектів, періодично проводиться загальний аналіз крові, перевірка рівня холестеролу, ферментів в печінці.
Скільки триває лікування акне?
Кількість необхідних процедур визначається розміром вугрів і стадією захворювання. В середньому призначається від 3 до 5 процедур. Сеанси проводяться з інтервалом в два тижні. Помітне поліпшення спостерігається вже після першої процедури.
Як відбувається лікування акне?
Ефективне лікування акне складається з двох обов'язкових етапів. Перший етап - це пілінг, за допомогою якого сальні залози шкіри обличчя очищаються від мертвих клітин, та прийом лікарських препаратів. Другий етап складається з лазерної обробки, завдяки якій пригнічується підвищена функція сальних залоз, а також знищуються кліщі і бактерії, які провокують гнійничкові процеси в шкірі.
Додати відгук
Настасія (14.01.21)
У Brenner Laser Clinic прийшла по допомогу, так як вже кілька років не могла позбутися від акне. Щоб лікування було ефективним, доктор наполягла, щоб спочатку я здала всі необхідні аналізи (деякі у мене були, але старі), щоб правильно підібрати препарати і лікувати захворювання зсередини, а не тільки зовні. Прийом ліків поєднувався зі спеціальним очищуючим пілінгом. Коли перший етап лікування почав давати результати, я прийшла в клініку на лазерну обробку шкіри. Після курсу лікування моя шкіра стала виглядати набагато здоровішою і привабливішою. Залишилися ще незначні сліди від вугрів, тому хочу через півроку прийти на лазерну шліфовку обличчя. Дякую Марії Олександрівні за допомогу і такий професійний підхід!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01