Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Біоревіталізація – еліксир молодості 21 століття

Біоревіталізація – еліксир молодості 21 століття

Шкіра людини є складним органом, де кожен шар виконує свою важливу функцію. Найважливішим можна назвати серединний шар - дерму. У власне шкірі (дермі) знаходяться необхідні для збереження молодості шкіри структурні складові - волокна колагену та еластину.

На жаль, із віком (починаючи приблизно з 25-30-ти років) ці волокна поступово руйнуються під впливом вільних радикалів, стресу, куріння, УФ-опромінення та інших несприятливих чинників навколишнього середовища. Вчені виявили, що руйнування колагену та еластину пов'язано з «вимиванням» особливої речовини - гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота (ГК) - це природний зволожувач шкіри, так званий гідроколоїд, який, утримуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатною. Саме з недоліком гіалуронової кислоти пов'язана вікова в'ялість шкіри, поява зморщок та втрата еластичності шкіри.

Біоревіталізація дослівно означає «біологічне пожвавлення шкіри». Суть методу полягає у введенні абсолютно ідентичною натуральної гіалуронової кислоти в сосочковий шар шкіри. Біоревіталізація відновлює втрачену гіалуронову кислоту в дермі і таким чином призупиняє старіння. Вона не тільки покращує зовнішній вигляд обличчя, шиї, декольте, кистей рук, а й реально відновлює фізіологічні процеси, а також виправляє порушений імунний статус шкіри. У результаті, шкіра знову набуває молодого вигляду - вирівнюються дрібні мімічні зморшки, поліпшується колір, шкіра зволожується, починає «сяяти» зсередини.

Коли варто боротися з процесами старіння шкіри? Оптимально починати проводити процедури біоревіталізації тоді, коли з'являються перші ознаки старіння шкіри - зморшки навколо очей, носогубні складки, опускання куточків рота. Процедура також показана пацієнтам, у яких знижується тургор, тонус або еластичність шкіри та при вираженій сухості шкіри.

Прямими показаннями до проведення біоревіталізації також є:

 • ухудшение цвета кожи;
 • погіршення кольору шкіри;
 • купероз;
 • гіперпігментація;
 • вугровий хвороба;
 • постакне;
 • корекція атрофічних рубців;
 • стрії (розтяжки);
 • дерматити;
 • пориста шкіра;
 • підвищена сальність;
 • сухість шкіри;
 • підготовка та реабілітація у поєднанні з агресивними естетичними методиками;
 • пролонгування дії філерів (контурної пластики)

Протипоказання щодо проведення процедури біоревіталізації:

 • запальні процеси на шкірі;
 • алергічні реакції;
 • вагітність та годування груддю.

Вартість процедури біоревіталізаці залежить від препарату, який призначає лікар. Перше покоління препаратів для біоревіталізації було створено на основі гіалуронової кислоти тваринного походження (що видобувається з півнячих гребінців). Такий препарат, незважаючи на ретельне очищення, у мінімальних кількостях все одно міг містити білкові домішки, що, у свою чергу, призводило до алергічних реакцій.

Застосовувані нами препарати преміум класу CRM Soft (Німеччина), IAL-System (Італія), Pluryal Booster (Франція, Люксембург), Stylage hydro (Франція) являють собою розчин нативної ГК нетваринного походження максимального ступеня очищення. Ця гіалуронова кислота, отримана шляхом лабораторного мікробного синтезу, за своїми характеристиками абсолютно відповідає людській. Препарат не просто заміщає загублену ГК, а й стимулює вироблення власної, що призводить до тривалого ефекту омолодження шкіри.

Для отримання стійкого результату терапії, необхідний курс процедур - три процедури з інтервалом у 2-3 тижні, потім по необхідності проводять ще 2 процедури з інтервалом у 3 місяці.

Біоревіталізація
Результат курсу біоревіталізації
Біоревіталізація
До та після курсу біоревіталізації
# Ін'єкційні методикиОдиницяЦіна, грн
1 Біоревіталізація з використанням препаратів IAL-System ACP1,0 мл5200
2 Бланшинг обличчя з використанням препаратів Belotero Soft1,0 мл8500
3 Біоревіталізація з використанням препаратів Stylage Hydro1,0 мл3900
4 Біоревіталізація з використанням препаратів Pluryal-Booster1,0 мл4200
5 Біоревіталізація з використанням препаратів Jalupro3,0 мл4950
6 Біоревіталізація з використанням препаратів Jalupro HMW1.5мл4500
7 Біоревіталізація з використанням препаратів Juvederm Hydrate1,0 мл5600
8 Біоревіталізація з використанням препаратів Restylane Vital1,0 мл6300
9 Біоревіталізація з використанням препаратів Teosyal Meso Expert3,0 мл9800
10 Біоревіталізація з використанням препаратів Neauvia2,5 мл5500
11 Біоревіталізація з використанням препаратів Sculptra1 проц.9800
12 Біоревіталізація з використанням препаратів Radiesse1,5 мл10500
13 Біоревіталізація з використанням препаратів Profhilo2 мл.7200
14 Знеболювальний крем-анестетик; включений до процедури - безкоштовно1 зона150
15 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки процедур біоревіталізації потрібно зробити для результату?
Курс біоревіталізації складається з 2 частин. Спочатку проводять 3 сеанси з інтервалом у 2-3 тижні, потім ще 2 сеанси з інтервалом у 3 місяці.
Що краще мезотерапія чи біоревіталізація обличчя?
Мезотерапію використовують для лікування вікових змін шкіри та корекції овалу обличчя. У той час як біоревіталізація показана за початкових ознак старіння шкіри, її сухості та втраченого тонусу.
Як працює біоревіталізація?
Суть процедури полягає у введенні в сосочковий шар шкіри гіалуронової кислоти з метою відновити її втрачений баланс, створити гідрорезерв у дермі, спричинить антиоксидантну дію. Таким чином вдається призупинити старіння шкіри, відновити її фізіологічні процеси, поліпшити імунний статус. У результаті прибираються дрібні мімічні зморшки і сухість, поліпшується її колір.
Яким препаратом ви робите біоревіталізацію?
Для проведення біоревіталізації використовують препарати IAL-System (Італія), Stylage hydro (Франція), CRM Soft (Німеччина), Pluryal Booster (Франція-Люксембург).
Додати відгук
Яна Ігнатенко (10.04.23) StarStarStarStarStar
Ірині Володимирівні Васильєвій безмежно вдячна. Вона мені порадила процедуру біоревіталізації препаратом Pluryal-Booster. Я в справжньому захваті від результату. Це справжнє диво, ніби їй вдалося повернути час назад і зробити мою шкіру років на 5 молодшою. Дуже рекомендую процедуру і препарат Pluryal-Booster всім, хто потребує омолодження. Та й загалом хочу сказати, що Brenner Clinic - це чудова клініка з великою кількістю процедур на різний смак і гаманець.
Жанна (03.12.22) StarStarStarStarStar
Була вперше на процедурі біориветалізації у лікаря Ірини Васильєвої. Дуже грамотний і акуратний фахівець. Багато корисної інформації розповіла про сучасні косметичні процедури, відповіла на всі мої запитання. Сама клініка дуже чиста, обладнання сучасне. Загалом, вселяє довіру.
Администратор BrennerClinic
Добрий день! Жанно, ми раді, що Вам сподобався прийом у дерматокосметолога Ірини Васильєвої. Передамо їй Ваші хвалебні слова. Дякуємо за надану нам довіру! Приходьте до нас ще!
Вероніка (28.11.22) StarStarStarStarStar
Наразі пройшла одну процедуру біоревіталізації препаратом Jalupro HMW. Вже бачу результати. Обличчя стало виглядати молодшим і привабливішим, пройшов дерматит, який дається взнаки в холодну пору року. Про клініку можу сказати лише хороше – чисто, затишно, персонал дуже привітний, працюють якісно. Гарна приватна косметологічна клініка.
Администратор BrennerClinic
Доброго дня, Вероніко! Дякуємо за вибір Brenner Clinic! Результати біоревіталізації дійсно проявляються швидко. Ми раді, що вони Вам подобаються. Якщо виникатимуть проблеми з дерматитом у майбутньому, обов'язково запишіться до нашого дерматолога! Це питання не можна залишати без уваги!
Кіра (20.09.22) StarStarStarStarStar
Я пройшла цілий курс біоревіталізації препаратом Jalupro. Що можу сказати про результати. Вони є дуже помітними. Насамперед, шкіра наповнилася вологою і виглядає набагато молодшою та здоровішою. По-друге, пройшло почервоніння та пігментація. По-третє, значно звузилися пори, і знизився рівень виділення шкірного жиру. Ціна біоревіталізації немаленька – за кожну процедуру я заплатила майже 5000 грн. Тобто курс обійшовся мені майже у15000 грн. На жаль, тут немає можливості викласти фото, але результати справді коштують цих грошей.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Кіро! Дякуємо за позитивні оцінки роботи клініки і докладний опис результатів процедури. Ціна біоревіталізації немаленька, але результати тішитимуть Вас ще довгий час. Ви зробили правильний вибір, що звернулися до нас! Дякуємо!
Ліна (03.02.21) StarStarStarStarStar
Використовую ін'єкційні методики омолодження з 43-х років. Багато хто боїться так званих «уколів краси», але я можу сказати, що це не страшно і дуже ефективно. Звертатися до пластичного хірурга я, напевно, теж не ризикну, але ось біоревіталізація - абсолютно безпечна і ефективна. Робила процедуру вже багато раз, завжди використовую італійський препарат IAL-System. Після біоревіталізації шкіра не просто виглядає молодше, вона виглядає здоровою. Уходить сухість, почервоніння, навіть дерматит. Ніколи не було ніяких ускладнень, результат завжди відмінний. Вирішила написати відгук, щоб і інші знали, що це не страшно.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Ліно! Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нашим відвідувачам зробити вибір! Коли біоревіталізацію проводить досвідчений дерматокосметолог, вона повністю безпечна і дає тільки позитивні результати! Сподіваємося побачити Вас незабаром знову!
Галина (07.10.20) StarStarStarStarStar
Напевно, немає такої людини, яка б не знала чарівних омолоджувальних властивостей гіалуронової кислоти. У мене суха шкіра, тому змушена була користуватися зволожувальними засобами - утім, без особливого успіху. Нарешті, зважилася на біоревіталізацію шкіри в клініці Бреннера. Була готова до того, що уколи будуть болючими. Насправді, не було навіть натяку на біль чи незручність. Сліди від ін'єкцій протрималися близько доби, потім зникли безслідно. Тепер уже два тижні я насолоджуюся ідеальним станом шкіри. Виявляється, це так просто!
Администратор BrennerClinic
Шановна Галино! Ви точно підмітили, що біоревіталізація - це чудовий варіант для вирішення проблеми сухої шкіри. Ціна курсу виходить досить високою, але й результати зберігаються надовго. Ми раді, що тепер Ви можете насолоджуватися станом своєї шкіри! Всього Вам найкращого. Обов'язково заходьте до нас ще! Завжди раді Вам у Brenner Clinic!
Ірина (04.10.20) StarStarStarStarStar
Давно чула про процедуру біоревіталізації. Показань для уколів гіалуронової кислоти особисто у мене - скільки завгодно: сухість шкіри, дрібні зморшки. Після прищів залишаються некрасиві плями. Єдине, що зупиняло мене - панічна боязнь ін'єкцій (із самого дитинства). Однак співробітники клініки Бреннера в Києві виявилися на висоті. Дискомфорт, звичайно, був, але терпимий. Зате шкіра - приголомшливої краси, зовсім як у молодості. Усе супер: і клініка, і послуги, і ціни.
Администратор BrennerClinic
Ірино, дякуємо Вам за відгук і теплі слова на адресу нашої клініки! Дуже раді, що Вам вдалося впоратися зі своїм страхом і пройти у нас курс біоревіталізації! Наші дерматокосметологи завжди працюють ДУЖЕ акуратно, тому боятися нічого! Тепер Ви можете сміливо спробувати й інші ін'єкційні методики, такі як плазмоліфтинг і мезотерапія. Будемо раді бачити Вас знову!
Валентина (30.09.20) StarStarStarStarStar
До того, як я пройшла процедуру біоревіталізації шкіри в клініці лікаря Бреннера (Київ), думала, що це реклама і якісь маркетингові хитрощі. Виявляється, все реально! Звичайно, після малоприємних уколів була дещо здивована, побачивши на шкірі пухирці (одразу виникла асоціація з усім відомим земноводним), але через тиждень я змогла оцінити чарівний ефект процедури. Шкіра - чиста, зволожена, ніби сяюча зсередини. При цьому має абсолютно природний вигляд. З цього дня я - фанат біоревіталізації. Спасибі косметологам клініки!
Администратор BrennerClinic
Шановна Валентино! Дякуємо Вам за такий приємний відгук! Ми дуже раді, що Ви відчули на своєму прикладі чарівний ефект від біоревіталізації. Приходьте до нас ще! Будемо Вам раді!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)