Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Біоревіталізація – еліксир молодості 21 століття

Біоревіталізація – еліксир молодості 21 століття

Шкіра людини є складним органом, де кожен шар виконує свою важливу функцію. Найважливішим можна назвати серединний шар - дерму. У власне шкірі (дермі) знаходяться необхідні для збереження молодості шкіри структурні складові - волокна колагену та еластину.

На жаль, із віком (починаючи приблизно з 25-30-ти років) ці волокна поступово руйнуються під впливом вільних радикалів, стресу, куріння, УФ-опромінення та інших несприятливих чинників навколишнього середовища. Вчені виявили, що руйнування колагену та еластину пов'язано з «вимиванням» особливої речовини - гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота (ГК) - це природний зволожувач шкіри, так званий гідроколоїд, який, утримуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатною. Саме з недоліком гіалуронової кислоти пов'язана вікова в'ялість шкіри, поява зморщок та втрата еластичності шкіри.

Біоревіталізація дослівно означає «біологічне пожвавлення шкіри». Суть методу полягає у введенні абсолютно ідентичною натуральної гіалуронової кислоти в сосочковий шар шкіри. Біоревіталізація відновлює втрачену гіалуронову кислоту в дермі і таким чином призупиняє старіння. Вона не тільки покращує зовнішній вигляд обличчя, шиї, декольте, кистей рук, а й реально відновлює фізіологічні процеси, а також виправляє порушений імунний статус шкіри. У результаті, шкіра знову набуває молодого вигляду - вирівнюються дрібні мімічні зморшки, поліпшується колір, шкіра зволожується, починає «сяяти» зсередини.

Коли варто боротися з процесами старіння шкіри? Оптимально починати проводити процедури біоревіталізації тоді, коли з'являються перші ознаки старіння шкіри - зморшки навколо очей, носогубні складки, опускання куточків рота. Процедура також показана пацієнтам, у яких знижується тургор, тонус або еластичність шкіри та при вираженій сухості шкіри.

Прямими показаннями до проведення біоревіталізації також є:

 • ухудшение цвета кожи;
 • погіршення кольору шкіри;
 • купероз;
 • гіперпігментація;
 • вугровий хвороба;
 • постакне;
 • корекція атрофічних рубців;
 • стрії (розтяжки);
 • дерматити;
 • пориста шкіра;
 • підвищена сальність;
 • сухість шкіри;
 • підготовка та реабілітація у поєднанні з агресивними естетичними методиками;
 • пролонгування дії філерів (контурної пластики)

Протипоказання щодо проведення процедури біоревіталізації:

 • запальні процеси на шкірі;
 • алергічні реакції;
 • вагітність та годування груддю.
биоревитализация цена Киев

До та після курсу процедур

CRM SOFT биоревитализация

Вартість процедури біоревіталізаці залежить від препарату, який призначає лікар. Перше покоління препаратів для біоревіталізації було створено на основі гіалуронової кислоти тваринного походження (що видобувається з півнячих гребінців). Такий препарат, незважаючи на ретельне очищення, у мінімальних кількостях все одно міг містити білкові домішки, що, у свою чергу, призводило до алергічних реакцій.

Застосовувані нами препарати преміум класу CRM Soft (Німеччина), IAL-System (Італія), Pluryal Booster (Франція, Люксембург), Stylage hydro (Франція) являють собою розчин нативної ГК нетваринного походження максимального ступеня очищення. Ця гіалуронова кислота, отримана шляхом лабораторного мікробного синтезу, за своїми характеристиками абсолютно відповідає людській. Препарат не просто заміщає загублену ГК, а й стимулює вироблення власної, що призводить до тривалого ефекту омолодження шкіри.

Для отримання стійкого результату терапії, необхідний курс процедур - три процедури з інтервалом у 2-3 тижні, потім по необхідності проводять ще 2 процедури з інтервалом у 3 місяці.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Біоревіталізація з використанням препаратів IAL-System ACP1,0 мл5200
2 Біоревіталізація з використанням препаратів Meso Xantin F1991,5 мл5600
3 Біоревіталізація з використанням препаратів Stylage Hydro1,0 мл3900
4 Біоревіталізація з використанням препаратів Pluryal-Booster1,0 мл4200
5 Біоревіталізація з використанням препаратів Jalupro3,0 мл4950
6 Біоревіталізація з використанням препаратів Jalupro HMW1.5мл4500
7 Біоревіталізація з використанням препаратів Juvederm Hydrate1,0 мл5600
8 Біоревіталізація з використанням препаратів Restylane Vital1,0 мл6300
9 Біоревіталізація з використанням препаратів Teosyal Meso Expert3,0 мл9800
10 Біоревіталізація з використанням препаратів Neauvia2,5 мл5500
11 Біоревіталізація з використанням препаратів Sculptra1 проц.9800
12 Біоревіталізація з використанням препаратів Radiesse1,5 мл10500
13 Біоревіталізація з використанням препаратів Profhilo2 мл.7200
14 Знеболювальний крем-анестетик; ввключений до процедури - безкоштовно1 зона250
15 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Ліна (03.02.21)
Використовую ін'єкційні методики омолодження з 43-х років. Багато хто боїться так званих «уколів краси», але я можу сказати, що це не страшно і дуже ефективно. Звертатися до пластичного хірурга я, напевно, теж не ризикну, але ось біоревіталізація - абсолютно безпечна і ефективна. Робила процедуру вже багато раз, завжди використовую італійський препарат IAL-System. Після біоревіталізації шкіра не просто виглядає молодше, вона виглядає здоровою. Уходить сухість, почервоніння, навіть дерматит. Ніколи не було ніяких ускладнень, результат завжди відмінний. Вирішила написати відгук, щоб і інші знали, що це не страшно.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01