Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Біорепарація полінуклеотидами

Біорепарація полінуклеотидами

Що таке біорепарація полінуклеотидами та чим вона відрізняється від інших ін'єкційних методик?

Однією з найпоширеніших проблем у косметології з якою, незалежно від біологічного віку, до нас звертаються пацієнти є поява ознак старіння шкіри. Хроно- та (або) фото-старіння шкіри є частиною біологічного процесу старіння всього організму в цілому. Оскільки шкіра найбільший орган і безпосередньо контактує із зовнішнім середовищем, тому в ній раніше ніж у інших (внутрішніх) органах, виявляються інволюційні зміни. Факторами, що провокують та прискорюють процеси старіння, є УФ-промені, стреси, токсини, хронічні захворювання, гормональний дисбаланс. Потрібно розуміти, що процеси старіння одночасно відбуваються у всіх шарах шкіри, у тому числі і у більш глибоких підшкірних структурах (фасціях та мімічних м'язах). Ось чому їх корекція вимагає від лікаря комплексного підходу із відновлененням не тільки поверхні шкіри, але і цих більш глибинних структур.

Значний прогрес у косметології відбувся з появою ін'єкційних методик – мезотерапії та біоревіталізації. Згодом косметологічна практика показала, що препарати для мезотерапії добре відновлюють баланс вітамінів та мінералів на поверхні, але не призначені для тривалої затримки вологи у глибших шарах шкіри. У свою чергу, біоревіталізація – це методика, спрямована на відновлення зміненого в процесі старіння міжклітинного матриксу, який виконує функцію депо для вологи. По суті, це заміщення втраченої з віком гіалуронової кислоти, після чого дерма (серединний шар) відновлює свою здатність утримувати вологу. Однак без впливу на шкіру вітаміновмісних препаратів та амінокислот, біоревіталізація також, нажаль, не дає належного омолоджуючого ефекту. Тому для отримання більш стійкого та адекватного результату, курс антивікових процедур повинен був би складатися із мезотерапії та біоревіталізації спільно. Подібний складний курс завжди був досить тривалим, затратним та не дуже комфортним для пацієнтів процесом.

Сутність методики біорепарації та препарати для її проведення

Наступним етапом у розвитку ін'єкційних методик у боротьбі зі старінням є біорепарація обличчя – тобто омолодження шкіри полінуклеотидами (PDNR – абревіатура, що позначає фрагменти низькомолекулярних ДНК). Полінуклеотиди – це дефрагментовані частинки генетичного матеріалу, отриманого зі статевих органів (сім'янників, молок) риб, що належать до сімейства осетрових та лососевих. Говорячи простою мовою, якщо наша шкіра старіє через появу дефектів у молекулярній структурі ДНК та РНК, то для усунення цих пошкоджень насамперед потрібні відповідні “запасні” частини. Полінукліоїди працюють на клітинному рівні, тобто вони мають здатність знаходити генетичні "поломки" і усувати їх. Крім цього, молоки осетрових риб багаті на особливі білки – протаміни, що також мають потужні омолоджуючі та захисні властивості.

Методика стимулює регенерацію клітин, збільшує вироблення колагену, еластину та неколагенових молекул, глибоко зволожує шкіру, захищає її від ультрафіолету. Після проходження курсу біорепарації помітно підвищується пружність та тонус шкіри, її еластичність. У Brenner Clinic використовуються препарати полінуклеотидів від найкращих світових виробників Plenhyage та Rejuran.

Препарат Plenhyage
Біорепарант Plenhyage
Препарат Rejuran
Препарат для біорепарації Rejuran

Слід зазначити, що ін'єкції полінуклеотидів повністю безпечні. З точки зору генетики, завдяки значній еволюційній віддаленості, ДНК риб мають мінімальну схожість з ДНК людини, тому перенесення генетичної інформації є неможливим.

Показання до біорепарації

Як уже було сказано вище, полінуклеотиди стали надзвичайно ефективним інструментом для відновлення молодості шкіри, що діє на клітинному рівні. Тому вони використовуються для:

  • покращення текстури та гладкості шкіри;
  • усунення дрібних зморшок та профілактики утворення нових;
  • нормалізації секреції шкірного сала та для зменшення кількості і розмірів шкірних пор;
  • для усунення запальних проявів шкіри, у тому числі для лікування розацеа, акне та постакне;
  • мінімізації рубців та розтяжок, а також для скорочення відновлювального періоду після деяких інвазивних косметологічних або лікувальних процедур.

Ціна ін'єкцій полінуклеотидів та етапи процедури у Brenner Clinic

Вартість біорепарації, як завжди, залежить від обраного лікарем (та погодженого з пацієнтом) препарату. Сама процедура омолодження полінуклеотидами триває близько години і складається з чотирьох етапів:

  • 1. Косметолог очищає та дезінфікує шкіру.
  • 2. Наноситься аплікаційна анестезія.
  • 3. Робляться внутрішньодермальні ін'єкції PDNR.
  • 4. На шкіру наноситься засіб для загоєння.

У залежності від стану шкіри конкретного пацієнта, рекомендований курс біорепарації складається з 2-4 процедур з інтервалом у 2 тижні. Пу подальшому, за потреби, підтримуючий курс проводиться через рік.

Проводити терапію полінуклетидами не рекомендується при цукровому діабеті, ревматизмі, аутоімунних та інфекційних захворюваннях, при запальних процесах шкіри на місці ін'єкції, та вагітним і жінкам, що годують груддю. Також заборонено вводити полінуклеотиди безпосередньо у місця попередньо проведенної контурної пластики.

Редермалізація
Ефект біорепарації
Редермалізація
Ефект біорепарації

 

# Ін'єкційні методикиОдиницяЦіна, грн
1 Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри, полінуклеотиди) Rejuran S, HB1,0 мл4500 4200
2 Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри) Rejuran Healer2,0 мл6000
3 Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри) Meso-Genesis BP32,5 мл2500
4 Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри) Meso-Wharton P1991,5 мл5900
5 Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри) Meso Xanthin F1991,5 мл5600
6 Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри, полінуклеотиди) Plenhyage XL Strong2,0 мл6000 5600
7 Мезотерапія (біорепарація) для периорбітальної зони обличчя Rejuran I1,0 мл4500 4200
8 Знеболювальний крем-анестетик; включений до процедури - безкоштовно1 зона150
9 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чим відрізняється біорепарація від біоревіталізації?
Біорепарація відновлює та підвищує клітинний метаболізм, має потужний антиоксидантний ефект, активує клітинне дихання шкіри. Біоревіталізація припиняє старіння за рахунок відновлення втраченої гіалуронової кислоти у дермі. Процедура покращує зовнішній вигляд шкіри, вирівнює її імунний статус, відновлює фізіологічні процеси.
Як часто потрібно робити біорепарацію?
Кількість процедур визначається віком та станом шкіри. Для отримання максимального ефекту знадобиться курс із 5-6 сеансів з інтервалом у 2 тижні. Повторний курс можна провести через рік.
Як довго зберігається ефект від біорепарації?
В середньому ефект від процедури може зберігатися від 6 місяців до року.
З якого віку потрібно робити біорепарацію?
Рекомендовано проводити процедуру після 35 років.
Додати відгук
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)