Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія– це принципово нова методика, заснована на трансдермальному введенні в шкіру молекулярного вуглекислого газу (CO2). Процедура не пошкоджує шкіру, є абсолютно комфортною для пацієнта, тому вважається оптимальним методом для регулярної профілактики старіння шкіри обличчя, шиї і області декольте.

Карбоксітерапія: результати та сутність методики

Суть методики полягає в тому, що вуглекислих газ, будучи найбільш сильним природним стимулятором клітинного дихання, після попадання всередину тканин змушує їх посилено поглинати кисень. Карбоксітерапія покращує мікроциркуляцію, активує процеси омолодження, вирівнює колір шкіри. Завдяки насиченню киснем, шкіра скидає токсини, стає гладкою і сяючою. Саме тому процедуру нерідко рекомендують перед важливими заходами, щоб отримати ідеальний тон обличчя.

Карбоксітерапія проводиться у разі наявності на обличчі пігментації, розширених пір, зморшок, при фотостарінні унаслідок регулярного впливу ультрафіолету, тьмяності шкіри та обвисанні овалу обличчя.

Проведення карбоксітерапії в Brenner Clinic

У Клініці лікаря Бреннера для карбоксітерапії використовуються тільки фірмові препарати–Genosys (Південна Корея), Venofye (Японія). Спочатку, очищуючий засіб наноситься на суху шкіру і залишається приблизно на 5 хвилин. Потім косметолог очищає шкіру і наносить спеціальний карбоновий гель. В основі процедури лежить хімічна реакція, в ході якої виділяється вуглекислий газ, що поглинається біологічними тканинами через неушкоджену шкіру і запускає процес насичення шкіри киснем. Деякі пацієнти під час карбоксітерапії відчувають легке поколювання шкіри, іноді навіть незначне печіння. Інтенсивність цих відчуттів зазвичай залежить від чутливості шкіри.

Процедура триває близько 40 хвилин. Результати карбоксітерапії стають помітні відразу після сеансу. При проходженні курсу з 3-5 процедур шкіра обличчя стає значно еластичною, розгладжуються зморшки, світлішають рубці, проходять набряки.

Не можна проводити карбоксітерапію за наявності на обличчі ранок, опіків, порізів, дерматологічних хвороб у загостреній формі. Також не варто вдаватися до методики під час вагітності, лактації, хворим епілепсією, захворюваннями нирок та легень, у разі перенесеного інфаркту міокарда.

Неінвазивна карбокситерапія не має побічних ефектів. Процедуру можна проводити людям різного віку, незалежно від типу шкіри.

Карбоксітерапія
Результат процедури
Карбоксітерапія
До та після карбоксітерапії

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Карбоксітерапія. Часті питання

Які показання до проведення карбоксітерапії?
Процедура рекомендована при в'ялійта тьмяній шкірі, зморшках, постакне, судинній сіточці (куперозі), підвищеній жирності і розширених порах, синцях і набряках навколо очей, за наявності пігментації.
Чи достатньо однієї процедури або потрібно проходити курс карбоксітерапіі?
Якщо процедура робиться з косметичною метою, наприклад перед важливим заходом – досить одного сеансу.Якщо ж необхідний накопичувальний ефект – рекомендовано пройти курс з 3-5 процедур.
Як карбоксітерапія впливає на шкіру?
При порушенняхмісцевого газообміну шкіра тьмяніє, стає сірою, млявою. Після збагачення киснем шкіра стає свіжою, очищаються і звужуються пори, стає менш помітною пігментація, підтягується.
Які переваги у карбоксітерапії?
Карбоксітерапія ефективно впливає на всі типи шкіри і підходить для будь-якого віку. Процедура безболісна, не порушує цілісності шкіри, добре впливає наїї бар'єрні властивості, не має реабілітаційного періоду і не вимагає підготовки.
Які протипоказання до проведення карбоксітерапїі?
Вагітність і годування груддю, гострі запальні процеси та інфекції на шкірі, загострення хронічних хвороб.
У чому різниця між неінвазивною і інвазивноюкарбоксітерапією?
Неінвазивні процедурине порушують цілісність шкіри, інвазивні навпаки – пошкоджують шкіру. Карбоксітерапія, що проводиться у Клініці лікаря Бреннера передбачає нанесення на шкіру спеціального карбонового гелю, який, при виникненні хімічної реакції і виділенні вуглекислого газу, насичує шкіру киснем. При проведенні інвазивної процедури вуглекислий газ вводиться під шкіру за допомогою ін'єкцій.
Додати відгук
Вероніка (22.03.21)

Вчора вперше зробила карбоксітерапії. Процедура дуже і дуже сподобалося, шкіра після неї наче заново відродилася! Косметолог використовувала японський склад, не було ніяких неприємних відчуттів або почервоніння як під час процедури, так і після. Планую пройти цілий курс. Клініка знаходиться в зручному місці, недалеко від метро, та й ціни прийнятні. Якщо шукайте хорошу косметологічну клініку — рекомендую Клініку доктора Бреннера!

г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01