Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерне і фото-омолодження

Лазерне і фото-омолодження

Лазерне і фото-омолодження — апаратні процедури, в основі яких лежить взаємодія інтенсивного імпульсного світла зі структурами шкіри. Термін фото-омолодження походить від грецького слова phos (світло). Цю "світлову" етимологію однаково можна віднести як до фото-процедур, так і до лазерних.

Для усунення естетичних дефектів обличчя і тіла, ми пропонуємо нашим пацієнтам пройти процедуру фотоомолодження або лазерної шліфовки, в залежності від стану шкіри і існуючих проблем. Ці дві процедури мають суттєві відмінності.

Що таке фотоомолодження?

Фото-омолодження (IPL) — неабляційна медична технологія, що означає: без порушення цілісності шкірного покриву. Процедура проводиться за допомогою суперсучасної лазерної платформи DEKA Synchro FT (Італія). Методика спрямована проти хроно- і фото-старіння шкіри, рекомендована для усунення дрібних зморшок, пігментних плям, судинних елементів. Вона не травматична і не має реабілітаційного періоду, тобто після сеансу пацієнт може відразу ж повертатися до звичайного життя.

Кількість необхідних сеансів визначає дерматокосметолог. Це залежить від особливостей шкіри пацієнта та його цілей. Видимий результат з’явиться вже після першого відвідування – вирівняється рельєф шкіри, вона стане більш підтягнутою, розгладяться дрібні зморшки.

Показання до проведення лазерного шліфування

Фракційне лазерне шліфування шкіри, навпаки, відноситься до абляційних, тобто травмуючих шкіру процедур і проводиться за допомогою фракційного лазера MED-X Laser CO2 (Чехія). Процедура чудово справляється навіть з глибокими ознаками старіння шкіри, її дряблістю, пігментацією і навіть птозом (нависанням) повік. Також фракційне лазерне шліфування застосовується для усунення наслідків акне, шрамів, рубців і розтяжок.

Упродовж дня після маніпуляції може з’явитися почервоніння шкіри або незначний набряк. Аналогічно з фотоомолодженням, кількість сеансів залежить від стану шкіри людини. Зазвичай курс складається з 2-5 відвідувань з проміжком у 5 або 7 тижнів.

Проведення лазерного шліфування активує довготривале вироблення колагену, тому видимий результат буде збільшуватися упродовж місяця. Після курсу шкіра виглядатиме молодшою на 5-6 років. Обрати між лазерним та фотоомолодженням, а також впевнитися у відсутності протипоказань допоможе дерматокосметолог на консультації.

Фотоомолодження
До та після курсу фотоомолодження
Лазерне шліфування
До та після курсу лазерного шліфування обличчя
# Процедури з використанням імпульсного світла (фотопроцедури на основі UPL технології)КількістьЦіна, грн
1 UPL технологія видалення судин/ гіперпігментації (зона 6.2 кв.см. )1 спалах300
2 Фотоомолодження обличчя 1 зона3200 2500
3 Фотоомолодження (шиї, кистей рук, декольте)1 зона2800
4 Фотоомолодження обличчя та шиї1 зона3500
5 Фототерапія судин та капілярів обличчя 1 зона3200 2500
6 Фототерапія судин та капілярів щік1 зона1800
7 Фотолікування судин та капілярів носа 1 зона1500 1100
8 Фотолікування судин та капілярів (зона 10*10 см )1 зона1800
# Лазерне омолодження і лазерне видалення косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне шліфування обличчя1 зона4000
2 Лазерне шліфування зони навколо очей1 зона2500
3 Лазерне шліфування зони шиї1 зона3000
4 Лазерне шліфування зони декольте1 зона3500
5 Лазерне шліфування кистей рук1 зона3000
6 Лазерне шліфування постакне на обличчі (все обличчя)1 зона4000
7 Лазерне шліфування постакне на обличчі (щоки)1 зона3000
8 Лазерне шліфування постакне на обличчі (чоло)1 зона2500
9 Лазерне шліфування постакне на обличчі (скроні)1 зона2500
10 Лазерне шліфування постакне на обличчі (підборіддя)1 зона2000
11 Лазерне шліфування множинних стрій (молочні залози)1 зона3000
12 Лазерне шліфування множинних стрій (живіт)1 зона4500
13 Лазерне шліфування множинних стрій (стегна)1 зона3500
14 Лазерне шліфування множинних стрій (сідниці)1 зона3000
15 Лазерне шліфування множинних стрій (коліна)1 зона2500

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Лазерне і фото-омолодження. Часті питання

Скільки потрібно процедур лазерного і фото-омолодження?
Кількість необхідних процедур визначається складністю естетичної проблеми. Наприклад, щоб прибрати «гусячі лапки» навколо очей може знадобитися 2 процедури лазерної шліфовки з інтервалом в 45 днів.
Зі скількох років можна робити фото-омолодження?
Процедура рекомендована після 25 років, коли на шкірі з'являються перші ознаки старіння.
Чи потрібна анестезія при проведенні фотоомолодження?
Ні, процедура безболісна, тому анестезія не потрібна. Під час сеансу фотоомолодження пацієнт відчуває тепло і можливо — легке поколювання.
Як довго відновлюється шкіра після лазерної шліфовки?
В середньому, відновний період триває від 10 до 14 днів. Повне відновлення шкіри відбувається через три тижні після процедури.
Які рекомендації по догляду після фотоомолодження?
Після процедури рекомендується зволожувати шкіру вранці і ввечері, а також використовувати сонцезахисний крем з високим рівнем фото-захисту. Протягом 2 тижнів після фотоомолодження забороняється відвідування лазень, пляжів і соляріїв.
Чи можна вживати алкоголь після лазерної шліфовки обличчя?
Це вкрай небажано. Алкоголь зневоднює організм, уповільнює процес реабілітації шкіри і може викликати набряки.
Додати відгук
Олег (08.04.23) StarStarStarStarStar
Я дуже задоволений своїм обличчям після процедури фотоомолодження. Дякую.
Тамара Є. (16.03.23) StarStarStarStarStar
Вперше прийшла в клініку на консультацію дізнатися щодо омолоджуючих процедур. Дерматокосметолог Ірина рекомендувала лазерне шліфування обличчя, як одну з найефективніших методик. Одразу попередила, що процедура трохи болюча і потребує реабілітаційного періоду. Я записалася на шліфування через кілька днів, вирішила заздалегідь про неього почитати. Відгуки в інтернеті були найрізноманітніші - від "супер процедура" до "ніколи не робіть цей жах". Але я все таки вирішила ризикнути. Відчуття дійсно виявилися не найприємнішими. Тривала вона досить довго або мені просто так здалося. Дерматокосметолог проходилася лазером по обличчю не один раз. Але я сподівалася, що мої муки не пройдуть даремно. І надії були виправдані. Обличчя дійсно змінилося (це стало помітно після його відновлення) - шкіра підтягнулася, розгладилися зморшки, звузилися пори, зникла пігментація і навіть повіки стали менше нависати над очима. Результат виявився чудовим! Тому впевнено приєднуюся до позитивних відгуків про цю "страшну" процедуру.
Поліна (05.09.22) StarStarStarStarStar
Тиждень тому зробила лазерне шліфування обличчя. Зараз, через 7 днів, шкіра вже набуває нормального стану, і можна оцінити результати. А вони дуже помітні! Зморшки розгладилися, шкіра стала більш підтягнутою, стали не такими яскравими пігментні плями. І це лише після першої процедури! З нетерпінням чекаю на другу.
Адміністратор BrennerClinic
Поліно, спасибі величезне за приємний відгук. Обіцяємо, результати другої процедури лазерного шліфування обличчя здивують Вас не менше. До зустрічі! З нетерпінням чекаємо на Вас!
Таміла (04.07.22) StarStarStarStarStar
Пройшла курс лазерного омолодження. Шкіра тепер виглядає років на 5-7 молодше. Не думала, що можна досягти таких результатів без операції. Всім, кого турбує старіння, рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Таміло, дякую, що відзначили ефективність лазерного омолодження. Бо незважаючи на ціну, процедури дійсно дає неперевершені результати. Нам приємно, що Ви обрали нашу клініку і нам вдалося виправдати Ваші очікування. Завжди раді новим пацієнтам!
Наталія (13.05.21) StarStarStarStarStar

Вже не в перший раз звертаюся до клініки. Проходила курс фотоомолодження на обличчі і лазерної шліфовки стегон через розтяжки, що з'явилися у мене після різкого схуднення. Перший раз адміністратор сама записала мене до Ірини Васильєвої, але косметолог мені сподобалася і потім я так і стала ходити до неї. Фотоомолодження допомогло впоратися з веснянками, дрібними судинами, шкіра стала більш гладкою. Мені 37 років, глибоких зморшок поки що немає, так що процедура підійшла мені ідеально. Що стосується лазерної шліфовки, пройшла 4 сеанси. Процедура для мене трохи дорога, але і двох сеансів вистачило, щоб зробити стрії не помітними. У клініці все подобається. У найближчих планах у мене лазерна епіляція.

Адміністратор BrennerClinic
Наталіє, спасибі Вам за прятний відгук. Ваші слова – найкраща нагорода для Ірини Володимирівни. Наші фахівці на ділі доводять свою компетентність і ефективність процедур фотоомолодження та лазерного шліфування тіла. Ми вдячні за Ваш вибір і надану довіру! Звертайтеся, завжди готові допомогти!
Світлана (16.10.20) StarStarStarStarStar
Хочу поділитись враженнями від фотоомложення. Курс проходжу вже не вперше. Процедура повністю безболісна, недорога, а результати дає чудові. Ціна одного сеансу фотоомолодження – 1800 грн. Процедуру підбирала лікар, ґрунтуючись на моїх проблемах зі шкірою. Мене хвилювала сильна пігментація, судини і дрібні зморшки навколо очей і губ. Обробка не болюча, але легке почервоніння шкіри все ж таки з'являється. Позитивний ефект видно майже одразу. Минулого разу мені знадобилося 2 відвідування, цього разу 3. Результатом, як і минулого разу, повністю задоволена. Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Світлано, спасибі, що оцінили нашу роботу і залишили такий чудовий відгук! Наші дерматокосметологи завжди призначають процедури, відштовхуючись від проблем і побажань пацієнта. Тому ми можемо гарантувати якісний результат практично в 100% випадків. Раді, що Вас також порадувала ціна фотоомолодження обличчя. Звертайтеся, ми завжди із задоволенням Вам допоможемо!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Регіна (04.09.19) StarStarStarStarStar
Зверталася до клініки Бреннера багато разів, у тому числі для проведення фотоомолодження. Прочитала про процедуру в інтернеті. На консультації Марина Олександрівна сказала, що протипоказань немає, і фотоомолодження допоможе прибрати моє ластовиння та судинні зірочки. Мені виявилося достатньо однієї процедури. Дуже задоволена результатом.
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Регіно! Дякуємо, що звернулися по допомогу саме до нашої клініки. Процедура фотоомолодження – одна з найкращих для видалення пігментації та судин на обличчі. Ви молодець, що прийшли одразу, бо часто однієї процедури буває недостатньо. Будемо раді бачити Вас у гостях знову!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)