Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Фракційний CO2 лазер MED-X Laser - швидкісне відродження здорової і підтягнутою шкіри

MED-X Laser СО2

Фракційний лазер MED-X Laser СО2, виробництва Чехія — це сучасне та потужне медичне обладнання, яке гарантує відмінні результати. За кілька сеансів апарат здатний значно омолодити шкіру з вираженими ознаками старіння, відновити її пружність та рельєфність, ефективно усувати рубці та шрами, видаляти деякі новоутворення. Процедури з використанням MED-X Laser CO2 засновані на принципі абляції: миттєвого і безконтактного випаровування (вапоризації) дуже тонкого шару тканини. Вапоризація шкіри суворо контролюється по глибині та ширині, та має вигляд мікроскопічних "стовпчиків". Для прискорення процесу подальшого відновлення, ділянки мікропошкоджень в "шаховому порядку" чергуються з ділянками недоторканої шкіри.

Медична технологія ініціює утворення нового епідермісу, сприяє регенерації усіх шарів шкіри і запускає тривалий синтез нових колагенових та еластинових волокон у дермі. Разом, всі ці процеси виражаються в консолідації обробленої ділянки шкіри, тобто в помітному скороченні і поліпшенні тонусу шкірного клаптя. Таким чином, локальне термічне пошкодження запускає потужний процес оновлення і омолодження на обробленій ділянці шкіри.

Для забезпечення більшого комфорту і точності виконання процедури, на апараті використовується автоматичний скануючий пристрій, який дуже швидко переміщує лазерний промінь так, щоб він не затримувався на окремій ділянці довше однієї мікросекунди. Це сприяє контрольованості процесу і зменшенню больових відчуттів. Крім цього, прилад обладнано пристроєм для додаткового примусового повітряного обдування, щоб звезти неприємні відчуття практично до нуля.

Якість і безпека фракційного лазера СО2 від AlviPrague підтверджені сертифікатами ЄС, ТС і України, санітарно-епідеміологічним висновком державного зразка, а також схвалені МОЗ України.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)