Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лікування випадіння волосся. Ми можемо допомогти!

Лікування випадіння волосся. Ми можемо допомогти!

Вилікувати шкіру голови та волосся самостійно досить не просто. Народні методи та різні розрекламовані засоби з лікувальним ефектом скоріш за все не дають особливого результату. А, навпаки, невміле лікування може погіршити положення.

Якщо Вас турбує стан шкіри голови, краще звернутися до лікаря. Перед тим, як почати лікування шкіри голови, необхідно встановити причину проблеми. Та тільки після встановлення діагнозу можна починати лікування з використанням професійних препаратів та, безумовно, під контролем лікаря.

Лікарі настійливо не рекомендують купувати шампуні від лупи, «чудодійні» бальзами чи різноманітні китайські лікувальні маски для шкіри голови. У кращому випадку ці засоби просто не підійдуть, а в гіршому – погіршать ситуацію. Дійсно ефективну терапію для шкіри голови назначає тільки лікар-трихолог.

МИ ПОЧИНАЄМО З ПРАВИЛЬНОГО ДІАГНОЗУ!

Перед процедурою обов'язково проводиться консультація лікаря-дерматолога!
Діагностика випадіння волосся
Діагностика випадіння волосся
Чудо-засіб від випадіння волосся
Чудо-засіб від випадіння волосся

Ми успішно лікуємо такі захворювання: випадіння волосся та алопецію (облисіння різного генезу), лупу, себорею, дерматит, відновлюємо пошкоджене волосся (ламкість, посічені кінчики, сухість) та повертаємо йому еластичність та здоров’я.

ЯКІ МЕТОДИКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ?

Для лікування волосся та шкіри голови ми пропонуємо:

 • Апарат Дарсонваля
 • Мезотерапія волосистої частини голови
 • Мікротоковий масаж волосяного покрову
 • Підбір професійних засобів для догляду в домашніх умовах ( для місцевого та системного використання)

1. Апарат Дарсонваля

Лікувальний вплив на шкіру волосистої частини голови відбувається спеціалним апаратом, що генерує слабкі імпульсні перемінні токи середньої частоти та високого напруження.

Лікувальний ефект: слабкі електричні розряди стимулюють активність зародкових клітин волосяних цибулин, посилюють їх зріст за рахунок стимуляції місцевого кровообігу та іннервації. Окрім цього, дарсонвальтерапія волосся володіє хорошим загальнозміцнюючим, анаболічним, бактерицидним ефектом, що в результаті швидко призупиняє процес випадіння волосся.

Курс: 10-12 щоденно або через день.

Дарсонваль для лікування волосся

2. Мезотерапія волосистої частини голови

Це метод підшкірного введення спеціально підібраних лікарських засобів. Введення мезококтейлю відбувається за допомогою дуже тонкої голки безпосередньо в проблемну зону. У результаті курсу лікування волосся поступово перестає випадати, стає більш густим, сильним та здоровим. Тим самим мезотерапія дозволяє вирішувати проблеми, що виникають в глибоких шарах шкіри голови.

Найголовнішим компонентом більшості препаратів для лікування облисіння є міноксидил, що безпосередньо стимулює ріст волосся. У якості допоміжних речовин виступають необхідні волоссю вітаміни та мінерали (вітаміни А, Е, В2, В12, D, залізо, мідь, селен, цинк). З урахуванням патології, при необхідності також до складу мезококтейля можуть входити деякі блокатори ферментів. У будь-якому випадку, ми використовуємо тільки перевірені, найбільш ефективні та безпечні імпортні мезококтейлі світових виробників!

Курс: 8-12 процедур.

Мезотерапія голови
Мезотерапія голови
Мезотерапія шкіри голови
Мезотерапія шкіри голови

3. Лікувальний масаж волосяного покриву

Це прекрасний фізіологічний спосіб зміцнення волосся, прискорення його росту, допомагає позбутися лупи, а також надає блиску та здорового вигляду. Масаж сприяє притоку крові до шкіри голови, призводить до посиленого кровообігу волосяних цибулин, що покращує живлення та стимулює ріст волосся. Не дивлячись на простоту процедури, при невмілому використанні існує ризик пошкодити волосся. Тому виконання масажу голови довіряйте тільки спеціалістам!

Курс: 8-12 процедур.

4. Підбір професійних засобів догляду в домашніх умовах (для місцевого та ситсемного застосування

Застосування професійних ампулірованих засобів, до складу яких входять інгредієнти залежно від проблеми (лупа, свербіж, підвищена сальність шкіри голови і т. п.). Дія препаратів тільки зовнішня, без проникнення в шкіру, і, як результат, поширюється тільки на волосся та поверхневі шари шкіри. Лікар-трихолог підбере для Вас препарати, враховуючи всі особливості шкіри голови та стан волосяних фолікул, а також можливості з урахуванням індивідуальних переваг пацієнта.

ВІД ЧОГО ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ?

Кожного дня ми непомітно втрачаємо у середньому від тридцяти дл ста волосин, це природне явище. Але часто буває так, що, розчісуючи волосся, ми знаходимо на гребінці цілі пучки волосся. У цьому випадку ослабленому або хворому волоссю знадобиться допомога.

По характеру випадіння розрізняють тимчасову (поправну) та патологічну форми втрати волосся, що потребує негайного лікування. Для того, щоб правильно назначити лікування ослабленого волосся, спочатку необхідно вияснити причину. Факторів, що викликають захворювання волосся, є багато:

 • Порушення кровопостачання
 • Деякі інфекційні захворювання та захворювання шкіри голови
 • Спадковість – найбільш поширений фактор, що викливає облисіння у чоловіків
 • Дефіцит вітамінів, заліза та інших мікроелементів
 • Дієти, недосипання або неякісне харчування
 • Прийом деяких медпрепаратів
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту
 • Гормональні збої
 • Негативний вплив навколишнього середовища і т. п.

ЯК САМОСТІЙНО УБЕРЕГТИСЯ ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ?

Як не дивно, але нам підвладно зробити багато корисного для нашого волосся, якщо володітимемо наступною «секретною особливістю» людської анатомії.

Шкіра голови покрита густою сіткою судин, які виконують функцію «зігріваючого шолому» та забезпечують життєдіяльність волосся. Було помічено, що пік випадіння волосся припадає на холодну пору року, тобто на сезон носіння головних уборів. Ще стародавні лікарі логічно припустили, якщо голова промерзає, то це шкодить волоссю. Також несприятливо сказується носіння важких або щільно прилягаючих головних уборів. Стреси, надмірне вживання алкоголю та кави, куріння призводять до спазму судин голови. Тому, щоб волосся залишалося густим та красивим за будь-якої пори року, підберіть для себе легкий та вільний головний убір або капюшон. Дуже корисним виявиться відмова (або хоча б обмеження) куріння, кави та алкоголю. Щоденний масаж шкіри голови дає дуже хороший результат, але щоб не нашкодити собі, техніку такого масажу краще опанувати у спеціаліста.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30450
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30350
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30650
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30500
5 Консультація дитячого лікаря дерматолога 30650
6 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30650
7 Консультація лікаря дерматоонколога30450
8 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 45750
9 Повторна консультація лікаря-трихолога30450
10 Повторна трихоскопія30450
11 Контрольний огляд лікаря30250
12 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30390
# Вид дослідження (1 ділянка) Тривалість, добиЦіна, грн
1 Дослідження на паразитарні гриби (мікроскопія елементів гриба)3190
2 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10480
3 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7480
4 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на стафілокок з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7460
5 Мікробіологічне дослідження волосся на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10480
6 Забір біологічного матеріалу лікарем1 ділянка50

© Автор: Лікар-дерматокосметолог, трихолог Білоус Алла Василівна

Андрогенетична алопеція. Часті питання

Як відбувається діагностика виду облисіння?
Трихолог проводить візуальний огляд, тріхоскопію волосяного покриву, а також мікроскопічно аналізує волосяні фолікули. Додаткові дослідження призначаються в разі якщо волосся випадає цілими пучками або призначене лікування не дає належного результату.
Які порушення в організмі впливають на швидкість андрогенетичного алопеції?
Крім підвищеної чутливості до чоловічих статевих гормонів, зумовленої спадковими факторами, на розвиток і перебіг алопеції, впливають шкідливі звички, захворювання шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи, стреси і перевтоми, неправильний раціон харчування, прийом гормональних препаратів і т.д.
Які можуть бути ускладнення?
Можливе ускладнення андрогенетичного алопеції - "швидкісне" раннє облисіння, парестезії, болючість в зонах випадання волосся.
Яка профілактика випадіння волосся?
Регулярне спостереження у трихолога і догляд за волоссям, правильне збалансоване харчування, що складається з переважно натуральних продуктів; вітамінотерапія, нормалізація психоемоційного стану.
Додати відгук
Людмила (24.01.21)
Починаючи з минулого року почали сильно випадати волосся. Не було ні особливих стресів, харчуюся я нормально, не забуваю про вітаміни, а волосся з кожним днем ставало все менше і менше. Звернулася в Brenner Laser Clinic, коли вже була на межі відчаю. Прийшла на консультацію, зробили тріхоскопію. Виявилося, що у мене початкова стадія себореї, а після додаткових аналізів виявилися і проблеми з гормонами, що теж впливало на випадання волосся. Довелося підходити до лікування комплексно: поєднувати гормональну терапію з мезотерапієй і масажем голови. Курс лікування коштував чималих грошей, але результат є - волосся стали менше випадати і потроху відростають нові, що дуже радує.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01