Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лікування випадіння волосся. Ми можемо допомогти!

Лікування випадіння волосся. Ми можемо допомогти!

ЛІКУВАННЯ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Вилікувати шкіру голови та волосся самостійно досить не просто. Народні методи та різні розрекламовані засоби з лікувальним ефектом скоріш за все не дають особливого результату. А, навпаки, невміле лікування може погіршити положення.

Якщо Вас турбує стан шкіри голови, краще звернутися до лікаря. Перед тим, як почати лікування шкіри голови, необхідно встановити причину проблеми. Та тільки після встановлення діагнозу можна починати лікування з використанням професійних препаратів та, безумовно, під контролем лікаря.

Лікарі настійливо не рекомендують купувати шампуні від лупи, «чудодійні» бальзами чи різноманітні китайські лікувальні маски для шкіри голови. У кращому випадку ці засоби просто не підійдуть, а в гіршому – погіршать ситуацію. Дійсно ефективну терапію для шкіри голови назначає тільки лікар-трихолог.

ВІД ЧОГО ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ?

Кожного дня ми непомітно втрачаємо у середньому від тридцяти до ста волосин, це природне явище. Але часто буває так, що, розчісуючи волосся, ми знаходимо на гребінці цілі пучки волосся. У цьому випадку ослабленому або хворому волоссю знадобиться допомога.

По характеру випадіння розрізняють тимчасову (поправну) та патологічну форми втрати волосся, що потребує негайного лікування. Для того, щоб правильно назначити лікування ослабленого волосся, спочатку необхідно вияснити причину. Факторів, що викликають захворювання волосся, є багато:

 • Порушення кровопостачання;
 • Деякі інфекційні захворювання та захворювання шкіри голови;
 • Спадковість – найбільш поширений фактор, що викливає облисіння у чоловіків;
 • Дефіцит вітамінів, заліза та інших мікроелементів;
 • Дієти, недосипання або неякісне харчування;
 • Прийом деяких медпрепаратів;
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • Гормональні збої;
 • Негативний вплив навколишнього середовища і т. п.
 • ДІАГНОСТИКА ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ

  У частини пацієнтів, які скаржаться на втрату волосся, попередній діагноз може бути поставлений на підставі скрупульозно зібраного анамнезу та клінічного огляду. Однак приблизно у половині випадків без застосування спеціальних методів дослідження правильно оцінити стан волосяних фолікулів шляхом опитування та поверхового огляду практично неможливо. Тому для діагностики захворювань волосся лікарі-трихологи традиційно використовують ще й цілу низку спеціальних досліджень та тестів. До них відносяться дослідження в ультрафіолетових променях лампою Вуда, пулл-тест, біопсія шкіри голови та дослідження у поляризованому світлі.

  Незважаючи на відносну простоту та доступність попередньо згаданих традиційних методик, у 21-му столітті цього недостатньо. Сьогодні безумовним лідером у діагностиці та контролі ефективності лікування стала цифрова електронна трихоскопія. Цей суперсучасний метод дозволяє фахівцеві побачити недоступні неозброєному оку всі морфологічні структури шкіри волосистої частини голови. Обладнання дає можливість при 200-х кратному збільшенні оцінити стан судин голови, фолікулів та стрижнів волосся, точно виміряти товщину та візуалізувати форму, автоматично розрахувати їх кількість на різних ділянках.

  У клініці лікаря Бреннера ми використовуємо найкращий у світі цифровий електронний відеодерматоскоп німецької фірми Fotofinder. Машина працює разом зі спеціальним програмним забезпеченням TrichoLAB, що використовує можливості штучного інтелекту.

  Які методи використовуються для лікування сильного випадання волосся і проблем зі шкіри голови?

  Для лікування випадіння волосся у чоловіків і жінок, а також захворювань шкіри голови у клініці доктора Бреннера ми використовуємо такі терапевтичні прийоми:

  1. Корекція загального стану організму. Не секрет, що першопричиною погіршення стану волосся можуть бути наявні внутрішні хвороби або перенесені інфекції. Так, наприклад, 24% пацієнтів, які перенесли Covid-19, скаржилися на значну втрату волосся. У найбільш типових випадках масоване випадання волосся починалося не під час хвороби, а через 2-3 місяці після одужання. За умови своєчасної та адекватної допомоги, процес виявився оборотним та короткочасним.

  2. Стимулюючі ін'єкційні методики. Суть більшості таких методик зводиться до активації власних стовбурових клітин шкіри. Більшість лікарських препаратів, будучи нанесеними на поверхню шкіри, майже не проникають у її глибину. Саме тому їх необхідно проколоти вглиб дерми, де вони створять сприятливе мікросередовище для зародкових клітин, які потім подарують нове життя волосяним цибулинам. До речі, ці "чарівні" клітини також є джерелом загоєння шкіри після травм, порізів або опіків.

  3. Використання різних місцево-подразнюючих процедур. У більшості випадків йдеться про добре всім відомі фізіопроцедури, такі як масаж голови, апарат Дарсонваля, мікрострумова терапія. Лікувальний ефект цих процедур ґрунтується на стимуляції місцевого кровообігу та іннервації.

  4. Підбір професійних засобів для догляду у домашніх умовах. У більшості випадків дія цих препаратів тільки місцева, вплив виявляється тільки на волосся та поверхневі шари шкіри. Незважаючи на це, підбирати їх потрібно враховуючи всі особливості наявного стану шкіри голови та волосяних фолікулів, а також по можливості, з урахуванням індивідуальних побажань пацієнта.

  ЯК САМОСТІЙНО УБЕРЕГТИСЯ ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ?

  Як не дивно, але нам підвладно зробити багато корисного для нашого волосся, якщо володітимемо наступною «секретною особливістю» людської анатомії.

  Шкіра голови покрита густою сіткою судин, які виконують функцію «зігріваючого шолому» та забезпечують життєдіяльність волосся. Було помічено, що пік випадіння волосся припадає на холодну пору року, тобто на сезон носіння головних уборів. Ще стародавні лікарі логічно припустили, що якщо голова промерзає, то це шкодить волоссю. Також несприятливу роль може зіграти носіння важких або щільно прилягаючих головних уборів. Стреси, надмірне вживання алкоголю та кави, куріння призводять до спазму судин голови. Тому, щоб волосся залишалося густим та красивим за будь-якої пори року, підберіть для себе легкий та вільний головний убір або капюшон. Дуже корисним виявиться відмова (або хоча б обмеження) куріння, кави та алкоголю. Щоденний масаж шкіри голови дає дуже хороший результат, але щоб не нашкодити собі, техніку такого масажу краще опанувати у спеціаліста.

  # Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
  1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
  2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
  3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
  4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
  5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
  6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
  7 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 451200 1000
  8 Консультація лікаря-трихолога30600
  9 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
  10 Цифрова електронна трихоскопія (FOTOFINDER, TrichoLAB)30600
  11 Контрольний огляд лікаря30300
  12 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30390
  # Лабораторні дослідження (1 одиниця/ділянка) Тривалість (діб)Ціна, грн
  1 Дослідження на паразитарні гриби (мікроскопія елементів гриба)3190
  2 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10560
  3 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7500
  4 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на стафілокок з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7480
  5 Мікробіологічне дослідження волосся на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10560
  6 Забір біологічного матеріалу лікарем1 ділянка50

  © Автор: Лікар-дерматокосметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій Білоус Алла Василівна

  ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

  Які методи зупинки випадіння волосся ви використовуєте?
  Для зупинки випадіння волосся в Brenner Laser Clinic проводять лікування за допомогою апарату Дарсонваля, застосуванням мезотерапії, мікрострумового масажу, а також підбору трихологом професійних засобів для домашнього догляду за волоссям і шкірою голови.
  Які аналізи необхідно здати?
  Діагностика волосся і шкіри голови при облисінні проводиться фахівцем трихологом безпосередньо в клініці за допомогою новітньої комп'ютерної системи FotoFinder Trichovision.
  Як можна зупинити випадіння волосся?
  Зупинити випадіння волосся можна застосувавши апарат Дарсонваля, мезотерапію, мікрострумовий масаж і використовуючи професійні засоби, які призначає фахівець трихолог. Позбутися проблеми також допоможе відмова від куріння, алкоголю, кави, носіння зручних головних уборів, щоденний самомасаж.
  Як вас знайти?
  Клініка лікаря Бреннера розташована за адресою Євгена Сверстюка, 6 у новому сучасному ЖК "Галактика", за 8-10 хвилин ходьби від метро Лівобережна. Орієнтиром може слугувати супермаркет Novus.
  Додати відгук
  Наталя (17.10.22) StarStarStarStarStar
  Дякую Білоус Аллі за допомогу. Зараз моє волосся виглядає набагато краще, ніж раніше. Обладнання у клініці – просто клас!
  Адміністратор BrennerClinic
  Здрастуйте, Наталіє! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашого трихолога. Нам дуже приємно отримувати такі відгуки від наших пацієнтів і ми раді, що Ваше волосся знову набуло колишнього стану. Дякуємо, що обрали нас, ми цінуємо Вашу довіру.
  Мая (19.09.22) StarStarStarStarStar
  Лікування випадіння волосся – це довго та недешево! Але для жінки облисіння – це справжній жах. Я для себе одразу вирішила, що зроблю все можливе, щоб знову мати красиве густе волосся і виглядати здоровою. Пприймала вітаміни, пройшла курс мезотерапії, масажу голови, відмовилася від кави та алкоголю. Через кілька місяців волосся стало випадати набагато менше і почали активно з'являтися нові волосинки. Неймовірно рада, що нарешті з'явився результат. Клініці та лікарю Білоус Аллі Василівні висловлюю свою подяку!
  Адміністратор BrennerClinic
  Здрастуйте, Мая! Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що лікування випадіння волосся в нашій клініці дало бажані результати. Дякуємо, що Ви оцінили уважний і правильний підхід до призначення лікування. Будемо раді бачити Вас у нашій клініці знову на доглядових косметологічних процедурах. Будьте здорові!
  Людмила (24.01.21) StarStarStarStarStar
  Починаючи з минулого року почали сильно випадати волосся. Не було ні особливих стресів, харчуюся я нормально, не забуваю про вітаміни, а волосся з кожним днем ставало все менше і менше. Звернулася в Brenner Laser Clinic, коли вже була на межі відчаю. Прийшла на консультацію, зробили тріхоскопію. Виявилося, що у мене початкова стадія себореї, а після додаткових аналізів виявилися і проблеми з гормонами, що теж впливало на випадання волосся. Довелося підходити до лікування комплексно: поєднувати гормональну терапію з мезотерапієй і масажем голови. Курс лікування коштував чималих грошей, але результат є - волосся стали менше випадати і потроху відростають нові, що дуже радує.
  Адміністратор BrennerClinic
  Добрий день, Людмило! Дякуємо Вам за відгук! Дякуємо, що довірили нам лікування себореї. Ми розуміємо, що ціна терапії досить висока, але Ви самі вже бачите її результати. Завжди раді Вам допомогти!
  Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
  Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
  Адміністратор BrennerClinic
  Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
  Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
  На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
  Адміністратор BrennerClinic
  Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
  м. Київ, ЖК «Галактика»,
  вул. Євгена Сверстюка, 6
  (м. Левобережна)
  Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
  Нд.: з 10.00 до 17.00
  (044) 33-99-330 (багатоканальний)
  (095) 281-92-46, (068) 127-15-01
  (050) 280-82-69 (коли немає електрики)