Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00

Лазерна підтяжка зморшок і вікових змін шкіри

Лазерна підтяжка зморшок і вікових змін шкіри

Процедура лазерної підтяжки відноситься до м'яких, безболісних методиками. Вона не затратна в часі та не супроводжується побічними ефектами.

Дана методика не пошкоджує шкіру та створена спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя, у яких день розписаний по хвилинах. При м'якому лазерному впливі відсутній реабілітаційний період: відразу після процедури можна користуватися косметикою та повертатися у звичне русло життя без побоювань, що сліди лікарського втручання будуть помітні.

Безконтактна методика омолодження ефективно вирішує проблеми сухості та почервоніння шкіри за допомогою світла лазера.

Більше того, лазерне лікування вікових змін шкіри сприяє розгладженню зморщок - вже після першого сеансу шкіра стає більш гладкою, її тонус підвищується.

Відновлюються зволожуючі процеси шкіри, колір обличчя стає свіжішим, дрібні зморшки зникають, шкіра розгладжується. На шкірі з'являється рум'янець. В результаті усунення всіх дефектів, шкіра стає пружною, гладкою, рівною.

Лазерна шліфовка шкіри обличчя. Приклад

Пацієнтка 59 років, вікові зміни в зоні повік та зовнішніх куточків очей - так звані «гусячі лапки». Була застосована методика абляційного дермального омолодження з використанням блоку фракційного СО-2 лазера. Проведено дві процедури лазерної обробки з інтервалом 45 днів між першою та другою процедурами.

До процедури
До процедури
Після (8 місяців після першої процедури))
Після (2 місяці після другої процедури)

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Олександра (07.01.21)
Відразу скажу чесно - лазерне шліфування - процедура не з приємних, я б навіть сказала болюча. Шкіра дуже травмується і довго заживає. Та й досить дорога. Але всі ці недоліки компенсує результат. Я робила лазерну шліфовку ніг через сильні розтяжки. Пробувала різні креми і процедури - ефект завжди був мінімальний. Розтяжки з'явилися в підлітковому віці, мабуть із-за гормональних порушень, так і мучилася з ними роками. Але лазерне шліфування допомогла. Не можу сказати, що вони зовсім зникли, але стали набагато менш помітними. Тепер влітку можна спокійно носити короткі шорти і не комплексувати.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01