Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика - новітня технологія у сфері естетичної косметології та належна альтернатива пластичній хірургії. Ще порівняно недавно питання «Як збільшити губи без операції?», «Прибрати заломи в носогубних складках?», «Позбутися мімічних зморок?», «Провести стійкий ліфтинг шкіри обличчя?» були адресовані виключно до пластичного хірурга.

Сучасна відповідь цим проблемам - контурна пластика, яка представляє собою введення спеціально розроблених препаратів гіалуронової кислоти безпосередньо в проблемну зону. За допомогою цих ін'єкційних препаратів - «філерів» (від англ. to fill - наповнювати) можна змінити овал обличчя, усунути глибокі поверхневі зморшки, позбутися дефектів та нерівностей шкіри.

Гіалуронова кислота - це природний, «рідний» компонент шкіри, який робить її пружною та зволоженою. Введена під шкіру стабілізована гіалуронова кислота не викликає алергічних реакцій, запускає вироблення власного колагену та еластину, активізує відновлювальні процеси шкіри. Суттєвий результат після ін'єкцій філера здебільшого помітний зразу після сеансу, та поступово покращується у наступні тиждні після введення препарату. Проте іноді, щоб домогтися тривалого та більш помітного ефекту, може знадобитися декілька процедур, що проводятся не частіше кільког разів на рік.

До та після процедури

Серед великої різноманітності препаратів виділяють: натуральні, синтетичні, а також біодеградуючі та небіодеградуючі. Насьогодні найбільшою популярністю користуються препарати на основі натуральної гіалуронової кислоти нетваринного походження (виробленої в лабораторії шляхом мікробного синтезу). У нашому салоні використовуються препарати контурної пластики CRM (Німеччина) та Restylane (Рестайлейн, Швеція). Це продукти високих технологій третього покоління, які, на відміну від синтетичних філерів, абсолютно безпечні, сумісні зі шкірою, не викликають алергічних реакцій і з часом повністю виводяться з організму. Кількість препарату, що вводиться, не має строгого обмеження.

До та після процедури

Показання:

За допомогою контурної пластики, заповнюючи відсутній обсяг тканини, можна позбутися або зробити менш вираженими такі вікові зміни:

Природа процедури та реабілітаційний період:

До та після ін’єкції

Препарати вводяться підшкірно під зморшку або залом, наповнюючи її зсередини, або безпосередньо в губу. Процедура передбачає використання місцевої анестезії за допомогою знеболюючих кремів. Тривалість процедури близько 30 хвилин. Після введення препарату місце впливу, як правило, червоніє, може спостерігатися набряк та свербіж. Ці симптоми місцевої травмуючої дії ін'єкцій повністю проходять протягом 2-4 днів (для прискорення загоєння рекомендується наносити мазь «Траумель»). Перші кілька днів рекомендовано утриматися від вживання алкоголю, відвідування сауни і прийому антибіотиків.

Протипоказання щодо проведення контурної пластики:

Ін'єкційне введення препаратів стабілізованої гіалуронової кислоти протипоказано при наявності інфекційних, вірусних, онкологічних та аутоімунних захворюваннях, а також при запальних процесах у зоні передбачуваного втручання. Протипоказанням до процедури є наявність імплантатів, що не розсмоктуються. Не рекомендується проводити процедуру введення філерів вагітним та годуючим жінкам.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Контурна пластика з використанням препаратів Pluryal Classic1,0 мл6000
2 Контурна пластика з використанням препаратів Stylage, M, L1,0 мл6500
3 Контурна пластика з використанням препаратів PHILLEX1,1 мл6500
4 Контурна пластика з використанням препаратів Teosyal, Ultra Deep1,0 мл8500
5 Контурна пластика з використанням препаратів Juvederm Ultra1,0 мл5800
6 Контурна пластика з використанням препаратів Restylane1,0 мл6300
7 Збільшення об'єму губ Juvederm smile0,5 мл6500
8 Збільшення об'єму губ Teosyal Kiss0,7 мл8200
9 Безопераційна блефаропластика з використанням препарату Dermaheal Eybag Solution1,5 мл3200
10 Знеболювальний крем-анестетик; ввключений до процедури - безкоштовно1 зона250
11 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Алла (14.01.21)
Зробила контурну пластику скул, щоб зробити їх більш виразними, а щоки менш округлими. Завжди подобалися худі особи, але мене природа нагородила навпаки круглим, незважаючи на худорляву статуру. Лікарям Brenner Laser Clinic вдалося отримати потрібний результат. Крім того, шкіра стала виглядати більш молодою і здоровою. Побічних ефектів не було, процедура проводилася під анестезією, боляче не було. Пообіцяли, що ефект протримається від року до двох. Потім скоріше за все прийду на повторну процедуру.
Василина (24.12.20)
Вирішила збільшити верхню губу за допомогою контурної пластики. Звернулася з цією метою в Brenner Laser Clinic. Нижня губа у мене велика від природи, тому порівняно з верхньою завжди виглядала трохи несиметрично. Збільшували гіалуроновою кислотою, щоб не було ризику відторгнення препарату. Процедуру можна назвати дуже дешевою, але зроблено все було на вищому рівні. Крім того, дуже сподобалася клініка. У відгуках вже ні раз згадували про хороший сервіс і інтер'єр - це дійсно так. Перебувати в клініці одне задоволення.
Алла (18.12.20)
У мене носогубні складки стали помітні після втрати 10 кг ваги. Ніколи не планувала робити подібні процедури, але після схуднення обличчя стало виглядати виснаженим, шкіра обвисла. Зробила контурну пластику минулого місяця, рада що зважилася, тепер виглядаю набагато молодше і привабливіше. Відразу після уколів виник невеликий набряк, повністю пройшов днів через 5-6. Інших ускладнень не було. Спасибі, коли з'явиться необхідність, обов'язково прийду на повторну процедуру.
Васса (09.12.20)
Два тижні тому робила корекцію нижньої частини обличчя. Роблю процедури не вперше, ефект тримається близько року. Два дня тримався невеликий набряк, але це звичайне явище. Косметолог все зробила акуратно і не боляче. В цілому всім задоволена, враження від клініки і фахівців добре.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01