Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерне видалення новоутворень

Лазерне видалення новоутворень

Видалення доброякісних новоутворень лазером — найшвидший і найефективніший спосіб позбутися папілом, бородавок, кератом, гемангіом. В середньому, процедура триває близько 15 хвилин, і як правило, не вимагає спеціальної підготовки. У Клініці лікаря Бреннера в на Лівобережній лазерне видалення проводять лікарі-дерматологи з великим клінічним досвідом.

Лазерне видалення новоутворень у клініці лікаря Бреннера

Перед будь-якими лазерними процедурами, у тому числі, і перед видаленням новоутворень, проводиться скорочена консультація лікаря-дерматолога. Метою такої консультації є достовірна візуальна або дерматоскопічна ідентифікація новоутворення, а також збір анамнезу, для виявлення можливих протипоказань до процедури. Використання дерматоскопа дозволяє отримати багаторазово збільшене зображення новоутворення, ретельно дослідити його структуру та навіть зазирнути всередину шкіри. Пристрій має влаштовану фотокамеру, що надає змогу робити якісні знімки, зберігати їх у базі даних та стежити за станом новоутворення у динаміці.

Більшість лазерних процедур є практично безболісними, але, тим не менше, для більшого комфорту пацієнтів ми завжди використовуємо холодову анестезію. У деяких випадках виконується аплікаційна або ін'єкційна анестезія. В останньому випадку розчин анестетика вводиться в шкіру у дуже малій кількості за допомогою мікроголки. Для лазерного видалення невеликих папілом зазвичай анестезія не потрібна.

Видалення новоутворень лазером: сутність процедури

При обробці доброякісних новоутворень лазерний промінь безконтактно, вибірково та делікатно «запаює» судини, які живлять патологічні тканини, при цьому здорові тканини не ушкоджуються. Оброблене лазером новоутворення «засихає» і відпадає з поверхні шкіри протягом 7-10 днів. Така безконтактна і атравматична методика дозволяє виключити будь-яку можливість випадкового ураження навколишніх тканин та не залишає пошкоджень шкіри, тому після процедури ніякого догляду за місцем видалення новоутворення не вимагатиметься.

В результаті лазерної обробки на шкірі не залишається ні рубців, ні тим більше шрамів або інших неприємних наслідків. Протягом двох тижнів після процедури не рекомендується відвідувати сауни і басейни, засмагати, здирати кірочку з місця видалення.

Лазерне видалення не варто проводити вагітним жінкам, людям з захворюваннями шкіри та ГРВІ, онкологічними хворобами, епілепсією та цукровим діабетом.

Гемангіома
Лазерне видалення гемангіоми (до та після)
Бородавка
Лазерне видалення бородавки (до та після)

Ціни на лазерне видалення новоутворень

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру
Мінімальна вартість процедури - від 450 грн.
1 шт.від 250
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя3200 2500
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона1500 1100
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона900
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200
6 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 2 мм500
7 Лазерне видалення одиничних папілом на тілі, безкровним методом1або2 шт.500 350
8 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 5 мм750
9 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 10 мм1000
10 Лазерне видалення папілом на тілі, безкровним методом, від 3 до 9 шт. 1 шт.250 150
11 Лазерне видалення множинних папілом на тілі, безкровним методом, від 10 шт. 1 шт. 200 135
12 Лазерне видалення множинних папілом на тілі, безкровним методом, від 20 шт. 1 шт.190 120
13 Лазерне видалення множинних папілом на тілі, безкровним методом, від 30 шт.1 шт.180 105
14 Лазерне видалення себорейних кератомдо 3 мм500
15 Лазерне видалення себорейних кератомот 3 до 10 мм750
16 Лазерне видалення себорейних кератомвід 10 до 20 мм1000
17 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 2 мм400
18 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 5 мм600
19 Лазерне видалення iнших новоутворень шкіри1 шт.від 250 грн.
20 Видалення новоутворень шкіри іншим методом1 шт.від 250 грн.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Лазерне видалення доброякісних новоутворень. Часті питання

Чи можна видалити лазером новоутворення на обличчі?
Так, можна. Новоутворення видаляються лазером на будь-якій ділянці тіла. Проте існують деякі винятки — небезпечні місця, наприклад, на повіках, де лазерні методики застосувати неможливо. У цих випадках нами застосовується радіохвильове електрохірургічне видалення доброякісних утворень.
Які протипоказання до процедури?
Онкологічні захворювання, ВІЛ, гепатит, цукровий діабет, вагітність і лактація, загострені форми хронічних хвороб, ураження легень і серця, нервові розлади, порушення згортання крові, захворювання автоімунної системи, запалення на шкірі.
Як ставиться діагноз?
Діагноз ставить лікар-дерматолог після огляду і проведення дерматоскопії, яка визначає вид і ступінь небезпеки новоутворення з точністю до 99%.
Чи болісна процедура?
Ні, більшість лазерних видалень практично безболісні. В окремих випадках при проведенні процедури використовується аплікаційна або ін'єкційна анестезія.
Які новоутворення ви видаляєте лазером?
У нашій клініці за допомогою лазера можна видалити папіломи, всі види бородавок, себорейні кератоми, гемангіоми.
Чи можна одночасно видалити велику кількість папілом?
Звісно. Лазерне видалення однієї папіломи займає близько 30 секунд. Максимальна кількість вилучень за один прийом не обмежена, і залежить від побажань пацієнта.
З якого віку можна видаляти новоутворення лазером?
З естетичною метою - з 18 років, при медичних показаннях - в будь-якому віці.
Додати відгук
Віктор Сухно (01.04.23) StarStarStarStarStar
Чисто, комфортно, швидко. Запропонували запис на зручний час. Прийняли відразу, без будь-яких очікувань. У Марини Олександрівни Голишкіної був у зв'язку з численними папіломами на тілі.
Дар'я (18.01.23) StarStarStarStarStar
Відмінне обслуговування! Лікар Марина спочатку компетентно відповіла на всі мої запитання, потім дуже акуратно провела процедуру видалення. Результат влаштовує, через тиждень нарости відпали з поверхні тіла. Клініку вибрала завдяки численним позитивним відгукам.
Адміністратор BrennerClinic
Дар'я, вдячні Вам за відгук про роботу лікаря і нашу клініку. Ми цінуємо Вашу підтримку і бажаємо Вам відмінного здоров'я. Обов'язково дотримуйтеся рекомендацій лікаря!
Віталія (11.07.22) StarStarStarStarStar
Видаляла у клініці новоутворення, а саме гемангіому на руці. Лікар Перехрестенко Андрій Петрович дуже сподобався. Лікар старанно оглянув гемангіому, з'ясував чи немає протипоказань і назвав ціну видалення новоутворення. Потім коротко розповів про процедуру, застосував місцеву анестезію. Після маніпуляції дав поради щодо догляду за місцем видалення. Гемангіома вкрилася скоринкою, яка відпала через 10 днів. Зараз на її місці чиста шкіра. Дякую Андрію Петровичу за професіоналізм!
Адміністратор BrennerClinic
Віталія, велике Вам спасибі за відгук. Ми передали Ваші слова Андрію Петровичу. Він просив Вас у жодному разі не здирати скоринку з місця, де було новоутворення!
Владислав (06.09.21) StarStarStarStarStar
Видаляв кілька бородавок на ногах. Перед процедурою була невелика консультація. Дерматовенеролог Наталія Анатоліївна Драганова оглянула бородавки, потім з'ясувала наявність у мене протипоказань. Огляд тривав хвилин 10-15. Видалення теж тривало зовсім недовго. Ціна видалення новоутворень лазерним методом приємно втішила, як і результат. Дякую клініці за високу якість медичних послуг. Оов'язково вас рекомендуватиму!
Адміністратор BrennerClinic
Владиславе, нам приємно, що візит до нашої клініки Вам сподобався. Наші лікарі мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, що дозволяють вирішувати навіть найскладніші завдання. Знайте, що Ви завжди можете на нас розраховувати! Міцного Вам здоров'я! Не забувайте періодично оглядати свої родимки.
Ніна (17.03.21) StarStarStarStarStar

Видаляла в клініці папіломи. Довго наважувалася, так як у моєї подруги, після видалення родимки в іншій клініці, на тілі залишився невеликий шрам і вона говорила, що було боляче. Перечитала відгуки мало не про всі клініки, зупинилася на клініці Бреннера — відгуки в інтернеті практично всі хороші. Видаляла Голишкіна Марина Олександрівна. Все пройшло дуже швидко і зовсім неболяче, я навіть не розумію чому боялася. Після видалення лікар дала кілька рекомендацій — не засмагати, не ходити в сауни і т.д. Не знаю, можливо моїй подрузі просто не пощастило і вона невдало вибрала клініку, або з родимками трохи по іншому виглядає ситуація. У мене після видалення навіть крихітних слідів не залишилося. Спасибі лікарю!

Адміністратор BrennerClinic
Ніно, велике спасибі за чудовий відгук і увагу до нашої роботи. Ми дуже цінуємо, що Ви витратили свій час і написали такий розгорнутий відгук. Неодмінно передамо ваші добрі слова лікарю Марині Олександрівні!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Анна (12.01.20) StarStarStarStarStar
Відвідала клініку у грудні. Видаляла кілька папілом та бородавку на пальці. Дуже рада, що нарешті позбавилася новоутворень. Процедуру проводила лікар Голишкіна Марина Олександрівна. При видаленні не виникло ні больових відчуттів, ні дискомфорту. Лікарка провела процедуру дуже акуратно. До того ж потішила ціна видалення новоутворень у Brenner Clinic. Окремо є бажання відзначити комфортну атмосферу та супер нове обладнання. У майбутньому планую прийти до лікаря, щоб позбутися пігментних плям. Рекомендую до відвідування. Лікарям та іншим співробітникам величезна подяка!
Адміністратор BrennerClinic
Анно, дякуємо за чудовий відгук, нам дуже цінна Ваша думка. Ми раді чути, що Ви настільки високо оцінили рівень нашого сервісу! Обов'язково приходьте до нас на огляд родимок і не забувайте про рекомендації лікаря після видалення.
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)