Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

RF-ліфтинг - швидка підтяжка шкіри обличчя та тіла

RF-ліфтинг - швидка підтяжка шкіри обличчя та тіла

RF-ліфтинг (фракційний радіоліфтінг, радіочастотний ліфтинг) базується на використанні високочастотних електричних струмів з метою прогріву дерми та підтягнення шкіри, уникаючи будь-яких її пошкоджень. Завдяки легкості, комфортності та чудовому миттєвому ефекту, процедура набуває все більшої популярності.

Спеціалісти з естетичної медицини радять проводити процедуру RF-ліфтингу з метою зменшення набряків під очима, зменшення жирових пакетів на обличчі (нависаючі валики над носо-губною складкою, «щічки бульдога» або «брилі»), «гусячих лапок» навколо повік, носогубних складок, зморшок навколо рота та для корекції форми обличчя. Окрім обличчя, радіохвильовий ліфтинг застосовується для омолодження шкіри на ділянці декольте, шиї, рук, живота, стегон та сідниць. Фахівці рекомендують РФ-ліфтинг у разі наявності розтяжок, птозу, тьмяної та в'ялої шкіри, надлишкових жирових відкладень.

RF-ліфтинг тіла і обличчя: ціна та сутність процедури радіочастотної підтяжки у м. Києві

Як вже було сказано, радіочастотний ліфтинг є дбайливим, але глибоким прогріванням дерми та гіподерми високочастотними електричними струмами, без пошкодження епідермісу. Завдяки місцевому впливу теплом, у тканинах покращується кровообіг та метаболізм, збільшуються лімфатичний відтік та покращується функціональність фібробластів. Та найвигіднішим результатом радіоліфтингу мабуть є так званий апоптоз адипоцитів - «стимулювання» жирових клітин до саморуйнування. У порівнянні з іншими методами позбавлення від жирових відкладень, ця процедура є повністю безболісною і не потребує подальшої реабілітації.

Радіочастотна підтяжка однаково дієва, як для обличчя, так і для проблемних ділянок тіла. Особливо маніпуляція підходить для нижньої та верхньої частини живота, сідниць, внутрішніх і задніх поверхонь стегна. Процедура дає змогу зменшити прояви целюліту, на вигляд шкіра стає більш здоровою і підтягнутою.

Ціна rf-ліфтингу у Києві, варіюється в залежності від обсягу і тривалості сеансу, у межах від 600 до 1400 грн. за сеанс.

RF ліфтинг обличчя: безпечність, відчуття та протипоказання

Радіочастотний ліфтинг — це комфортна та безпечна маніпуляція для людей будь-якого віку. Зазвичай тривалість сеансу близько 30 хвилин. Під час процедури, шкіра у обробленій ділянці прогріваються до температури 38-40 градусів. Незважаючи на це, у більшості пацієнтів виникають приємні відчуття, хоча існує ймовірність, що люди з підвищеною чутливістю до глибинного прогріву тканин відчуватимуть певний дискомфорт.

Серед протипоказань: гостра стадія інфекційних захворювань, запальні захворювання шкіри, наявність кардіостимуляторів, автоімунні захворювання, вагітність, онкологічні захворювання, епілепсія.

Який пристрій застосовується для голчатого RF ліфтингу?

Для проведення радіохвильового rf ліфтингу тіла та обличчя використовується апарат PX-3000 Alvi-Prague, вироблений у Чехії. Прилад сертифікований у Європі та Україні.

Прилад забезпечує якісну підтяжку шкіри обличчя та тіла, покращує біосинтез колагену та еластину, зменшує зайві жирові відкладення, косметичні дефекти шкіри, гарантує тривале оновлення шкіри.

Процедури, що виконуються на апараті корисно впливають на біологічні тканини: збільшують просвіт судин, покращують метаболізм, запускає процеси регенерації, прискорють оновлення клітин та ліполіз, підвищує рівень вироблення власної АТФ (аденозинтрифосфорної кислоти).

Прилад оснащений трьома маніпулами для роботи з різними частинами тіла, інтерфейсом із вбудованим сенсором, механізмом точного регулювання глибини і сили впливу, захищений від різких коливань електроенергії.

Ціни на RF-ліфтинг

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Радіочастотна (RF) підтяжка обличчя45800
2 Радіочастотна (RF) підтяжка обличчя + шия601200
3 Радіочастотна (RF) підтяжка ділянки тіла (1 зона)30800

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Валерія (16.01.21)
Рекомендую процедуру і клініку! Це справжнісінька підтяжка без хірургії. У мене були сильні мішки під очима і брилі, їх ще називають бульдожими щічками. Жахливо виглядало, давно через них комплексувала, вже готова була йти під ніж. Але тепер вони майже не помітні, ну, або в порівнянні з тим що було, виглядають акуратно. Загалом, результат мене повністю влаштовує. У майбутньому хочу прийти в клініку на RF-ліфтінг стегон і сідниць. Читала, що процедура не тільки підтягує шкіру, але і прибирає зайві жирові відкладення.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01