Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

СМАС-ліфтінг обличчя та шиї

СМАС-ліфтінг обличчя та шиї

SMAS (Superficial Muscular Aponeurotic System) ліфтинг обличчя та шиї – нетравматичний апаратна процедура, що скорочує поверхневу м'язово-сухожільнию пластину. Методика дозволяє зробити шкіру обличчя і шиї візуально більш підтягнутою і молодою, а риси обличчя більш виразними, без операційного втручання.

Cутність процедури SMAS ліфтингу

СМАС-ліфтинг ефективна, при цьому не інвазивна (без пошкодження шкіри) косметологічна методика, яка є реальною альтернативою хірургічній підтяжки шкіри. Процедура показана вже при перших ознаках гравітаційного птозу: зниження щільності тканин, обвисання щік, що не чіткому овалі особи, згладжені скул, другому підборідді і т.д.

Фізичний сенс процедури полягає в сфокусованому впливі ультразвуку на певні ділянки м'язово-апоневротичної пластини обличчя. Під впливом спрямованого пучка ультразвуку відбувається нагрів сухожильної пластини в невеликих (точкових) ділянках до температури 65-70 градусів Цельсія, що обумовлює фрагментарну коагуляцію білків. У свою чергу, коагуляція білків призводить до скорочення розтягнутої сухожильної пластини. Глибина впливу близько 8-13 мм., і вона задається та строго контролюється фахівцем, що виконую процедуру. Методика не впливає на поверхню шкіри і ніяк її не змінює.

Коли можна побачити результати СМАС ліфтингу?

Миттєвий косметичний ефект після процедури спостерігається вже через годину-дві, і далі він посилюється з наростаючим ефектом. Далі, шкіра обличчя і шиї буде підтягуватися і молодіти ще протягом 2-3 місяців після процедури. Ефект від СМАС ліфтингу зберігається протягом 2 років. Процедура підходить для людей з тонкою чутливою шкірою, а також здатна справлятися з багатьма віковими проблемами – опущеними брів, нависанням верхньої повіки, недостатньо вираженими вилицями, другим підборіддям, "в'ялістю" шиї.

Під час сеансу пацієнт відчуває легке поколювання і тепло в місцях обробки. Після процедури можливе відчуття м'язової "крепатури", але на поверхні шкіри не залишається ні почервоніння, ні синців та набряків, тому відразу після сеансу можна повертатися до звичайного життя.

СМАС ліфтинг повністю безпечний і не має періоду реабілітації. Процедура безболісна, не потребує підготовчих діях і використанні анестезії.

SMAS (СМАС) ліфтинг
Результат 1
SMAS (СМАС) ліфтинг
Результат 2
# Апаратні косметологічні процедуриТривалість, хвЦіна, грн
1 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Повіки + периорбітальна область + скроні608000
2 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Нижня третина обличчя6010000 6500
3 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Усе обличчя 9014000 10000
4 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Обличчя + шия12020000 13000

© Автор: Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій Зименкова Анастасія Миколаївна

СМАС-ліфтінг обличчя та шиї. Часті питання

В якому віці і як часто можна робити СМАС-ліфтинг обличчя?
Процедура ультразвукової підтяжки м'яких тканин обличчя і шиї показана при ознаках гравітаційного птозу, які зазвичай з'являються у віці 35-65 років. Виконується не частіше 1 разу на рік.
На якому апараті проводиться процедура?
У клініці лікаря Бреннера процедура проводиться на апараті СМАС ліфтингу HIFU Super-Lift, компанії Alvi-Prague.
Які переваги СМАС ліфтингу?
Процедура безболісна, нетравматична, не потребує відновлювального періоду, працює з наростаючим впливом і має довготривалий результат, сумісна з іншими апаратними процедурами та ін'єкційними методиками.
Які показання до проведення СМАС-підтяжки обличчя?
В'ялість та втрати пружності шкіри, дрібні і глибокі зморшки, що нависають повіки, незадовільний овал обличчя, нечіткі лінії вилиць; носогубні складки та "друге" підборіддя, локальні жирові відкладення.
Які протипоказання до проведення процедури?
Цукровий діабет, онкологічні та інфекційні захворювання шкіри, наявність стоматологічних брекетів або кардіостимулятора, проведені протягом останнього місяця хірургічні операції, вагітність та лактація.
Додати відгук
Анастасія (18.12.22) StarStarStarStarStar
Найкраща клініка естетичної косметології в Києві! Дерматокосметологи хороші, все роблять дуже якісно! Ціна СМАС ліфтингу виправдовує себе. Результат на обличчя! Усім рекомендую!
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Анастасія! Дякуємо за таку високу оцінку. Нам шалено приємно! Дуже раді, що Ви отримали бажаний результат і Ваші витрати повністю окупилися. Не забудьте, що скоро у Вас починається курс масажу! Ми обов'язково нагадаємо Вам ще раз про процедуру за день. До скорої зустрічі!
Ольга (12.11.22) StarStarStarStarStar
Смас ліфтинг - реанімація для старіючої шкіри. Та ж підтяжка, але без ризиків та болю. Всім раджу!
Администратор BrennerClinic
Ольго, ми щасливі, що Ви так відгукуєтеся про результати СМАС-ліфтингу. Дякуємо Вам!
Олександра (30.09.22) StarStarStarStarStar
Мене дуже хвилював стан шкіри обличчя та шиї. Перші значні ознаки старіння з'явилися в 35 років і далі ставало тільки гірше. Моїм порятунком став смас-ліфтинг, про який я прочитала в інтернеті. Десь тиждень усе обмірковувала, трохи вагалася. Ціна SMAS-ліфтингу обличчя та шиї – 13000 грн. Сума досить велика. Але все ж таки зважилася і записалася на прийом. Спочатку була консультація дерматокосметолога, яка потрібна, щоб виключити протипоказання. За кілька днів була сама процедура. Результат просто фантастичний! Моє обличчя та шия виглядають значно молодшими. У мене знову з'явилося бажання доглядати за собою, мною почали цікавитися чоловіки. Ці гроші витрачені напевно не дарма!
Администратор BrennerClinic
Шановна Олександро! Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що наші процедури мають такий значний вплив на життя наших пацієнтів. Ви дуже приваблива жінка - не сумнівайтеся в цьому! А ми будемо, зі свого боку, допомагати Вам підтримувати цю красу! Усього Вам найкращого!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)