Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Консультація трихолога у Києві

КОЛИ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЛІКАРЯ-ТРИХОЛОГА?

Надмірне випадіння волосся, часткова або повна його втрата — це зараз досить поширена проблема. Втрачати до 100 волосин на день це нормально. А от якщо волосся випадає більше, або ви помітили будь-які інші ознаки ураження волосся — потрібно звернутися до трихолога. Такими ознаками, окрім порідіння волосся, можуть бути підозрілі зміни на шкірі голови, або наприклад стоншене, плоске, перекручене, пучкоподібне, багнетоподібне волосся тощо.
Досвід лікування

ТРИХОЛОГ — ФАХІВЕЦЬ, ЯКИЙ ЗАЙМАЄТЬСЯ...

Трихолог — це лікар-дерматовенеролог, який спеціалізується на захворюваннях волосяного покриву шкіри голови та тіла. Трихологи займаються випаданням волосся або навпаки надмірним оволосінням, грибковими захворюваннями і дерматитами.

Лікарі-трихологи клініки лікаря Бреннера мають більш ніж десятилітній досвід лікування трихологічних проблем та використовують тільки перевірені і найбільш ефективні протоколи лікування.

ЯК У КИЄВІ ПРОХОДИТЬ КОНСУЛЬТАЦІЯ ТРИХОЛОГА?

Діагностика захворювань волосся це дуже відповідальна та вельми складна справа. Існує величезна кількість вроджених та набутих факторів, що призводять до значної втрати волосся, чи навіть до облисіння.

1
Збір анамнезу. Лікар вислуховує усі скарги пацієнта та ставить запитання для встановлення можливих причин захворювання.
2
Візуальний та дерматоскопічний огляд уражених ділянок.
3
Цифрова електронна трихоскопія зі складанням трихограми за допомогою найсучаснішої програми TrichoLAB з використанням штучного інтелекту на базі цифрового трихоскопу FotoFinder.
4
Забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (при необхідності).
5
Постановка діагнозу та складання плану лікування.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ЕЛЕКТРОННОМУ ЦИФРОВОМУ ТРИХОСКОПІ FOTOFINDER ЗА ДОПОМОГОЮ НАЙСУЧАСНІШОЇ ПРОГРАМИ TRICHOLAB З ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ?

У нашій клініці діє "залізне" правило - спочатку встановлюється діагноз, а тільки потім призначається лікування. Остаточний діагноз встановлюється на підставі результатів трихоскопії та лабораторної діагностики. Ми проводимо діагностику на німецькому електронному цифровому трихоскопі FotoFinder за допомогою спеціальної програми TrichoLAB з використанням штучного інтелекту. Прилад дозволяє в автоматичному режимі, без похибок і втручання людського фактору виміряти кількість та діаметр волосся, візуалізувати його структуру, виявити запальний процес шкіри голови. На підставі цього дослідження, лікар отримує максимально точну інформацію про стан волосся і призначає ефективне лікування. Трихоскопія надзвичайно інформативний метод дослідження та не має жодних протипоказань, її можна проводити необмежену кількість разів.

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ КЛІНІКУ ЛІКАРЯ БРЕННЕРА?

У нашому спеціалізованому медичному центрі працюють досвідчені фахівці з найвищою кваліфікацією.

Без будь-якого пафосу - лікарі клініки Brenner мають у своєму розпорядженні найновітніше та на сьогодні найкраще у світі німецьке діагностичне обладнання.

Лікування трихологічних проблем завжди вимагає терпіння та уважності, як від лікаря так і від пацієнта. Зазвичай для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальну, комплексну програму лікування. Лікарі нашої клініки використовують тільки найбільш безпечні, перевірені часом та досвідом методики лікування, що вже не раз довели свою дієвість.

Щоб уникнути прихованих витрат, вартість консультації, додаткових досліджень, а також ціни на лікувальні процедури повідомляються пацієнтам заздалегідь.

Важливо розуміти, що зволікати з початком терапії не можна, тому що це може призвести до важких ускладнень.

Звертайтесь у клініку доктора Бреннера і ви отримуйте високо кваліфіковану допомогу у вирішенні вашої проблеми!

Ціни на консультацію трихолога у Києві

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30750
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30550
3 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30900
4 Консультація лікаря дерматоонколога30900
5 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 451200 1000
6 Консультація лікаря-трихолога30750
7 Цифрова електронна трихоскопія (FOTOFINDER, TrichoLAB)30750
8 Контрольний огляд лікаря30500
9 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30650
10 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15200
# Онлайн консультаціїТривалість, хвЦіна, грн
1 Онлайн консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30750
2 Повторна онлайн консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога20550

© Автор: Лікар-дерматокосметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій Білоус Алла Василівна

Консультація трихолога. Часті питання

При яких проблемах із волоссям проводиться тріхоскопія?
Трихоскопія проводиться при рясному випаданні волосся, їх ламкості, алопеції (андрогенетичної, гніздової і себорейної), лупи чи значної жирності шкіри голови.
Чи можна якось відстежувати ефективність лікування?
Система FotoFinder, яка використовується для проведення трихоскопіі, дозволяє зберігати всі зроблені знімки, порівнювати їх між собою і відслідковувати наскільки ефективним є лікування.
Чи болюча тріхоскопія та чи потрібно до неї готуватися?
Ні, тріхоскопія — це оглядова процедура, тому вона безболісна, не травмує шкіру голови і не вимагає ніякої спеціальної підготовки.
Чи лікують у вас проблеми з волоссям за допомогою мезотерапії?
Так, мезотерапія активно застосовується у нас в клініці для лікування проблем з волоссям і шкірою голови. Для проведення процедури використовуються готові мезококтейлі на основі амінокислот, мікроелементів, антиоксидантів, олігопептидів, вітамінів, гіалуронової кислоти.
Додати відгук
Анна (04.03.23) StarStarStarStarStar
Дуже ввічлива й уважна лікарка-трихолог Алла Василівна Білоус. Звернулася з проблемою випадіння волосся. Спеціаліст усе докладно і доступно мені пояснила. Після проведення трихоскопії призначила лікування. Я задоволена, що звернулася саме в цю клініку.
Адміністратор BrennerClinic
Спасибі, Анно! Нам важливо знати, як пацієнти оцінюють прийом нашого трихолога Анни Василівни Білоус. Впевнені, лікування Вам допоможе, і Ви знову зможете насолоджуватися красивим і здоровим волоссям! Будемо чекати Вас на повторний прийом!
Денис (10.10.22) StarStarStarStarStar
Був на консультації. Лікар - грамотний фахівець. Доступно все пояснює і показує. Буду проходити у клініці лікування.
Адміністратор BrennerClinic
Дякуємо за добрі слова, Денисе! Ми раді, що Ви прийняли рішення про проходження лікування саме в нашій клініці. Завжди до Ваших послуг!
Антон (08.06.22) StarStarStarStarStar
Записався на консультацію до трихолога, тому що дуже сильно і швидко жирніло волосся. Записувався по телефону, адміністратор запропонувала мені обрати зручний час, ввічливо зорієнтувала по вартості і тривалості відвідування. Прийняли мене вчасно. Лікар уважно вислухала мої скарги, задала питання. Далі перйшли до проведення трихоскопії. Лікарка водила по шкірі голови спеціальним апаратом і дивилася на моніторі багаторазово збільшене зображення. Я теж все бачив, тому паралельно вона мені докладно все пояснювала. Як з'ясувалося, у мене була себорейна алопеція. Це пояснює не тільки підвищену жирність, а й свербіж, лупу. Лікування зайняло не один місяць. Воно включало дієту, препарати для покращення обміну речовин, засоби від себореї та випадіння. Зараз волосся виглядає набагато краще. Воно не так швидко жирніє, лупа практично зникла. У клініці Бреннера мені справді допомогли. Рекомендую людям з аналогічною проблемою записатися до трихолога Білоуса Алли Василівни.
Адміністратор BrennerClinic
Шановний Антоне! Дякуємо за такий детальний відгук про консультацію лікаря трихолога. Ми раді, що Ви звернулися по допомогу саме до нас. Лікування себорейної алопеції доволі тривале і потребує терпіння. Ми щасливі, що Ви впоралися. Продовжуйте й надалі дотримуватися здорового способу життя (якісно харчуватися та відпочивати), щоб не допустити рецидиву. Бережіть своє здоров'я!
Вероніка (14.07.21) StarStarStarStarStar
До Алли Василівни на консультацію приходила не я, а мій хлопець Руслан. Я була з ним на прийомі, тому в курсі всього, що відбувалося, і можу залишити відгук. Причиною звернення до трихолога стало сильне випадання волосся у хлопця на потилиці. Виявилося, що у нього один із видів алопеції. Діагноз поставили після проведення трихоскопії. Лікар дуже розумна і уважна, говорила лише по справі. Як на мене, жодних зайвих призначень чи рекомендацій не давала. Відповіла на багато запитань, призначила лікування. Сказала, якщо виконувати всі рекомендації і набратися терпіння, згодом волосся почне потроху відростати. Наступний прийом призначили за місяць. Обрали саме Brenner Clinic, тому що клініка знаходиться в нашому районі. Крім того, шукали трихолога з великим досвідом роботи та хорошими відгуками в мережі. У питаннях чистоти в клініці все чудово, місце дуже затишне. На прийом нас покликали вчасно. Дівчата на рецепції також добре виконують свою роботу – досить швидко нас записали, попередньо нагадали про візит, правильно розрахували. Загалом, враження про клініку склалося сприятливе.
Адміністратор BrennerClinic
Вероніко, дякуємо за відгук. Думка пацієнтів для нас дуже важлива. Приємно знати, що Ви з хлопцем залишилися задоволені якістю консультації у нашого трихолога. Обов'язково дотримуйтеся всіх рекомендацій і ви скоро побачите результати. Чекаємо вас через місяць на повторному огляді!
Анастасія (17.05.21) StarStarStarStarStar
До трихолога Білоус Алли Василівни звернулася за рекомендацією колеги. У неї рік тому були серйозні проблеми з волоссям – на деяких ділянках вони майже були відсутні. Вона проходила в клініці досить тривале лікування, дуже переживала чи буде результат. Але зараз можу сказати, що її волосся виглядає практично здоровим, як було раніше, до того, як воно почало випадати. Я звернулася до Алли Василівни теж із проблемою випадіння. Приблизно місяць тому волосся почало випадати сильніше звичайного. Після миття та розчісування в руках залишалися цілі пучки. На консультації мені зробили трихоскопію та призначили лікування. Одним із основних аспектів терапії стало виключення (або хоча б мінімізація) стресових ситуацій. Саме вони стали причиною сильної втрати волосся. Рівень послуг мені дуже сподобався. Обов'язково рекомендуватиму клініку своїм рідним та друзям!
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Анастасія! Дякуємо, що поділилися своєю проблемою і позитивно відгукуєтеся про роботу нашого лікаря-трихолога. Стресові ситуації - одна з найпоширеніших причин випадіння волосся. Тому бережіть себе та приходьте до нас на приємні косметологічні процедури. Будемо раді бачити Вас знову! До скорої зустрічі!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)