Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Інтимна лазерна епіляція

Видалення небажаного волосся лазером в інтимній зоні бікіні — процедура, давно затребувана у жінок. Окрім безумовної популярності у жінок, лазерна епіляція зони бікіні останнім часом викликає все більший інтерес також і у чоловіків, особливо у Києві.

У чому причина такої затребуваності саме лазерної процедури? Відомо, що головна особливість епіляції інтимної області полягає в тому, що волосся в цій зоні досить жорстке і відносно швидко відростає. Крім цього шкіра тут дуже ніжна і має підвищену чутливість.

У зв'язку з цим процедуру слід виконувати якомога рідше, але швидко та з особливою делікатністю, щоб мінімізувати дискомфорт для пацієнта. Сучасна лазерна епіляція бікіні повністю відповідає як за вимогою довгостроковості ефекту, так само і по швидкості та відсутності больових відчуттів.

Лазерна епіляція бікіні діодним лазером

Видалення волосся діодним лазером, або діодна лазерна епіляція — новітня методика, яка дозволяє швидко, на тривалий період і практично безболісно позбутися небажаної рослинності в будь-яких зонах. Саме тому сучасні діодні лазери знайшли найширше застосування в естетичній медицині, та цілком заслужено вони вважаються "золотим стандартом" у лазерній епіляції.

Лазерна епіляція бікіні
До курсу лазерної епіляції
Лазерна епіляція бікіні
Після курсу лазерної епіляції

Принцип позбавлення від небажаного волосся полягає в наступному. Лазерне обладнання виробляє потужні світлові промені, що поглинаються меланіном волосся. Тепло, що при цьому виділяється, сприяє денатурації білкових структур волосся а також частково порушує кровопостачання волосяної цибулини, і таким чином, через деякий час волосся втрачає життєздатність і випадає.

Німецький діодний лазер MeDioStar Next — найкращий у світі діодний лазер для лазерної епіляції бікіні

MeDioStar NeXT

На тлі багатьох інших найпоширеніших лазерів призначених для лазерної епіляції зони бікіні, німецький лазер MeDioStar NeXT має дві дуже суттєві переваги. Справа в тому, що стандартна довжина хвилі лазера, що використовується для лазерної епіляції, має довжину близько 800 нанометрів, що відповідає зоні максимального поглинання меланіном. Це дозволяє добре видаляти волосся темного забарвлення, в якому меланін присутній у достатній кількості.

У той же час, світле волосся з низьким вмістом меланіну погано піддається впливу звичайного діодного лазера. Щоб подолати цей недолік, лазерна установка MeDioStar Next працює одночасно у двох діапазонах (810+940 нанометрів) та зі швидкістю 12 імпульсів на секунду. Це дозволяє зробити сеанс максимально коротким, а головне - видаляти навіть дуже світле волосся на різних глибинах залягання. На практиці це означає також меншу сумарну кількість сеансів до досягнення необхідного ефекту.

Переваги діодної лазерної епіляції

Існує низка незаперечних переваг діодного лазерного методу видалення волосся в зоні бікіні за допомогою новітньої установки MeDioStar Next, що використовується в Клініці лікаря Бреннера. До них відносяться наступні:

  • висока швидкість виконання процедури, відносно мала кількість необхідних сеансів, отримання стійкого результату;
  • мінімум болючості, навіть якщо йдеться про лазерну епіляцію глибокого бікіні;
  • безпека - побічні ефекти від використання методу виникають вкрай рідко;
  • відсутність ризику вростання волосся.

Часткове, середнє, глибоке бікіні. В чому різниця?

Залежно від розміру зони обробки, інтимну лазерну епіляцію поділяють на варіанти часткового, середнього та глибокого бікіні (останнє також включає міжягідну складку). Існують також метафоричні назви - французьке та бразильське бікіні. Спробуємо в цьому розібратися...

Бікіні

Часткове бікіні — мабуть найбільш економна форма, з огляду обсягу обробки, область лазерної епіляції. Вона включає усунення небажаної рослинності з пахвинної зони тільки у смузі близько 3-5 сантиметрів за межами трусиків.

Середнє бікіні — так би мовити "середній варіант", що включає весь обсяг часткового бікіні, плюс область низу живота (смужку над трусиками). При цьому лобок, статеві губи та міжсіднична складка (позаду) не обробляються.

Глибоке бікіні передбачає обробку повністю всієї пахвинної області, лобка, статевих губ та міжсідничної складки. Іноді, як варіанти глибокого бікіні, виділяють ще французьке та бразильське бікіні. При виконанні французького бікіні за бажанням пацієнта на лобку волосся частково залишається (у вигляді трикутника довільного розміру), а при варіанті бразильського бікіні — вся рослинність з лобка видаляється начисто.

Ціна лазерної епіляції бікіні в Brenner_clinic

# Акційні комплекси на лазерну епіляцію (ділянка)Ціна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Пахви + часткове бікіні950700
2 Пахви + середнє бікіні1100800
3 Пахви + глибоке бікіні1300900 Спец-ціна!
4 Гомілки коліна часткове бікіні20001400
5 Гомілки + глибоке бікіні17501500
6 Пахви + глибоке бікіні + гомілки22501700 Спец-ціна!
7 Ноги повністю + часткове бікіні25002000
8 Ноги повністю + глибоке бікіні27502300
9 Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні32502500 Спец-ціна!
# Лазерна епіляція (ділянка)СтатьТривалість, ціна
1 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 550 грн
2 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 650 грн
3 Бікіні (частково)жін. / чол.20 хв - 550 грн
4 Бікіні (середнє)жін. / чол.25 хв - 700 грн
5 Бікіні (глибоке)жін.30 хв - 800 грн
6 Бікіні (глибоке)чол.30 хв - 900 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Поширені запитання про епіляцію зони бікіні

Скільки коштує повністю видалити волосся в зоні бікіні?
Ціна лазерної епіляції бікіні - від 540 грн до 900 грн залежно від ділянки обробки.
Чи боляче видаляти волосся лазером у зоні бікіні?
Лазерна епіляція - безболісна процедура. Під час процедури відчувається тільки незначне поколювання. Завдяки тому, що робоча температура лазерної маніпули становить близько -4 градусів, відбувається потужне охолодження шкіри, що знижує неприємні відчуття до мінімуму.
Глибоке бікіні включає міжсідничну ділянку?
Так, включає.
Чи можна пройти курс лазерної епіляції бікіні, якщо на даний момент мені 16 років?
Процедури лазерної епіляції проводяться починаючи з 18 років.
Додати відгук
Рената (02.03.23) StarStarStarStarStar
Відвідую клініку Бреннера не вперше. Головна її перевага - висока кваліфікація фахівців. Недоліків поки не знайшла. Мені потрібно було видалити волосся в області бікіні. Запропонували скористатися акційною пропозицією і зробити бікіні та пахви за зниженою ціною. Я погодилася - пропозиція виявилася дуже вигідною. У Києві, звісно, є клініки з дешевшими цінами, але і якість роботи там відповідна. У Brenner Clinic світло, затишно, панує доброзичлива і спокійна атмосфера. Персонал клініки привітний і доброзичливий. Зверталася я до дерматокосметолога Марини Олександрівни Голишкіної. Перший раз трохи боялася, що під час процедури будуть больові відчуття. Але все пройшло добре, не боляче. Максимум іноді не дуже приємно, але загалом комфортно. Буду радити клініку своїм знайомим.
Єлизавета (16.08.22) StarStarStarStarStar
Не бійтеся і не соромтеся робити лазерну епіляцію бікіні. Це дуже зручно та зовсім не страшно! Больові відчуття є, але мінімальні. А результат, повірте, вас потішить.
Администратор BrennerClinic
Єлизавета, дякуємо, що знайшли час і залишили відгук. Ми раді, що у Вас залишилися позитивні враження від процедури лазерної епіляції бікіні. Пропонуємо Вам наступного разу скористатися нашими комплексними пропозиціями, які дають можливість вигідно заощадити. З нетерпінням чекаємо Вас знову!
Єва (25.12.20) StarStarStarStarStar
Роблю лазерну епіляцію вже близько року, за цей час відвідала не одну клініку. Давно хотіла "зробити бікіні", але ніяк не наважувалася. Чи то салони були не ті, то чи лазерні фахівці не викликали довіри. У Brenner Laser Clinic вперше звернулася два місяці тому. Для початку зробила пахви і ноги. Клініка дуже сподобалася, лікарі супер - дуже приємні і професійні! Епіляцію в зоні бікіні зробила пару днів назад і все пройшло практично безболісно. Цього разу робила середнє бікіні, наступного разу обов'язково спробую глибоке і залишу відгук.
Администратор BrennerClinic
Шановна, Єво! Ми дуже вдячні Вам за відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені результатами процедури. У нашій клініці на Вас чекає безліч вигідних пропозицій за демократичними цінами. Обов'язково приходьте знову, Вам завжди раді!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Валентина (25.08.20) StarStarStarStarStar
На епіляцію зони бікіні довгий час не наважувалася. Донедавна користувалася бритвою, але через сильне подразнення шкіри довелося шукати якийсь інший спосіб. Спробувала віск. Звичайно, видаляє волоски на "ура", але відчуття, м'яко кажучи, не найприємніші. Сестра чоловіка порекомендувала новий лазерний метод. Я була приємно здивована тим, що больових відчуттів майже не було ні під час процедури, ні після. 8 сеансів лазерної епіляції - і про волосся можна забути. Тепер відвідування пляжу й аквапарку перестали бути проблемою. Звісно, з часом знадобиться коригування, але поки що все чудово.
Администратор BrennerClinic
Валентино, дякуємо за гарний відгук. Ми дуже цінуємо думку наших клієнтів. Ваша похвала - найкраща оцінка нашої роботи! Приходьте, чекаємо Вас у гості знову! Обов'язково загляньте в розділ "Акційні комплекси". Ви обов'язково знайдете там для себе вигідний варіант!
Зінаїда (12.05.20) StarStarStarStarStar
Нарешті наважилася на бікіні. Вже багато разів робила ноги, пахви і навіть на обличчі волосся видаляла. А ось бікіні якось було незручно. Але перед пляжним сезоном все ж таки зважилася. І іншим теж раджу!
Администратор BrennerClinic
Зінаїдо, велике Вам спасибі за залишений коментар. Ми дуже раді, що Ви вирішили звернутися саме в нашу клініку лазерної косметології. Знайте, що тут завжди Вам раді!
Владислава (19.06.19) StarStarStarStarStar
Нещодавно вперше завітала до клініки лікаря Бреннера. Приходила лазерну епіляцію зони бікіні. У клініці панує чудова атмосфера – чисто, грає приємна музика, на рецепції стоять квіти. Адміністратор дуже привітна та компетентна дівчина. Тепер щодо самої процедури. Її проводила дерматокосметолог із багаторічним досвідом Драганова Наталія Анатоліївна. Дуже втішила, що епіляцією займаються не дівчата, які тільки закінчили курси, а досвідчені лікарі. Тому й епіляція була проведена на відповідному рівні – швидко, точно акуратно. Одним словом – майстерно. Також хочеться відзначити лояльну ціну лазерної епіляції зони бікіні. Я потрапила на акцію, тому глибоке бікіні та пахви обійшлися мені всього в 850 грн! Це було лише перше відвідування, обов'язково прийду на другу процедуру.
Администратор BrennerClinic
Владислава, дякуємо за чудовий відгук. Ми вдячні і дуже цінуємо те, що Ви настільки високо оцінили рівень нашого сервісу! Чекаємо вас у гості знову!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)