Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Дерматоскопія Dermlite

Дерматоскопія Dermlite
Дерматоскопія Dermlite — метод інструментальної клінічної діагностики, що дозволяє підготовленому фахівцеві діагностувати більшість дерматозів і новоутворень шкіри. Дерматоскопія виконується за допомогою спеціального оптичного приладу — дерматоскопа. Це швидка, не травматична та безконтактна методика, що не має жодних протипоказань.

Ручний дерматоскоп Dermlite Lumio S

Dermlite Lumio S — інноваційний ручний дерматоскоп (виготовляється в США), який використовується для оцінки меланоцитарних і немеланоцитарних утворень шкіри, а також інших дерматологічних захворювань на ранній стадії їх розвитку. Завдяки технології поляризації світла лікар, в буквальному сенсі, має можливість зазирнути всередину шкіри пацієнта. Сорокаміліметровий об'єктив дозволяє побачити дрібні порушення в архітектурі новоутворення чи дерматозу, звернути увагу на атипову пігментацію та судини, незвичайні штрихи, точки і гранули, ознаки регресії.

Dermlite Lumio S
Дерматоскоп Dermlite Lumio S
Dermlite Lumio S
Дерматоскоп Dermlite Lumio S

Дерматоскоп Dermlite Lumio S робить можливим дерматоскопічне дослідження з використанням як поляризованого, так і неполяризованого світла, дозволяючи лікарю вибирати більш зручний і ефективний огляд в кожному конкретному випадку. Перемикаючись між різними режимами роботи, дерматовенеролог може спостерігати за так званими «мерехтливими знаками» — особливостями структур шкіри, які видно при одному освітленні і не видно при іншому. Перемикання відбувається натисканням кнопки за лічені секунди, а все обстеження займає кілька хвилин і не вимагає від пацієнта часу на очікування.

У яких випадках проводиться дерматоскопія Dermlite?

Дерматоскопія Dermlite проводиться при появі на шкірі новоутворення або при наявності змін у його розмірі, формі, забарвленні. Процедура дозволяє побачити його зсередини та вірно оцінити можливі ризики. Адже звичайна бородавка, папілома чи пігментація, за несприятливих умов, можуть перетворитися у злоякісну пухлину.

Особливої уваги потребує шкіра людей, які мають спадкову схильність до розвитку онкологічних захворювань, любителів засмаги та людей зі світлою зовнішністю, шкіра яких швидко червоніє на сонці. Обстеження потребують родимки, розташовані на ділянках тіла, що можуть травмуватися – у пахвах, на талії, шиї тощо.

Ціна скрінінгового дематоскопічного дослідження та консультації лікаря-дерматолога у місті Києві (ст. метро Лівобережна)

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
8 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30550
9 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла451200

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Поширені запитання про дерматоскопію Dermlite

Чи можна використовуючи дерматоскоп Dermlite діагностувати меланому?
Під час проведення дерматоскопічного обстеження апаратом Dermlite можна діагностувати всі види доброякісних і злоякісних новоутворень, за умови, що процедуру проводить грамотний і досвідчений дерматоонколог. У більшості випадків, для підтвердження діагнозу, додатково необхідне проведення гістологічного дослідження.
Чим Dermlite відрізняється від дерматоскопів інших виробників?
Дерматоскоп Dermlite має технічні та функціональні особливості: - наявність технології поляризації і крос-поляризації світла, що дає змогу отримати максимально ясні, насичені деталями фотографії; - великий діапазон фокусування: від -5,5 діоптрій до +7,6; - мінімальні оптичні та колірні спотворення завдяки вбудованій широкій чотирьохелементній 10-кратній лінзі.
Яка країна виробляє дерматоскопи Dermlite?
Дерматоскопи компанії DermLite виробляються в США за найвищими стандартами якості сертифіката EN ISO 13485:2016.
Додати відгук
Віталій (06.10.22) StarStarStarStarStar
Дуже проста і швидка діагностика. Прилад зовсім крихітний, але зі своїм завданням справляється відмінно. Лікар поставила діагноз за кілька хвилин огляду. Призначене лікування дало результат. Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Віталію, дякуємо за зворотний зв'язок! Нам приємно, що Ви високо оцінили роботу пристрою і нашого фахівця. Приходьте через півроку на профілактичний огляд!
Ірина (27.06.22) StarStarStarStarStar
Дерматоскопію мені проводив Андрій Петрович Прехрестенко перед вилученням гемангіоми. Діагностика тривала десь кілька хвилин. Звертаюся до лікаря не вперше, вже знаю його рівень кваліфікації. Гемангіому діагностував майже одразу, навіть без апарату. Але сказав, що перш ніж видаляти, необхідно на 100% бути впевненим у вірності діагнозу, тому додатково дослідив новоутворення за допомогою даного пристрою. Як завжди все було виконано на найвищому рівні. Дякую лікарям клініки за те, що дбаєте про здоров'я нашої шкіри!
Адміністратор BrennerClinic
Ірино, дякуємо за залишений відгук! Нам приємно, що Ви високо оцінили роботу Андрія Петровича та ефективність дерматосокопа Dermlite. Головне правило наших лікарів - бути на 100% впевненими в діагнозі, перш ніж вдаватися до будь-яких дій. Сміливо звертайтеся до нас знову!
Володимир (24.10.21) StarStarStarStarStar
Звернувся до клініки, коли на шкірі з'явилася коричнева опукла пляма. Записався на консультацію до дерматоонколога Драганової Наталі. Лікар оглядала новоутворення за допомогою цього крихітного пристрою 3 хвилини, а потім діагностувала себорейний кератоз. Сказала, що приводів для паніки немає, але кератому краще видалити за допомогою лазера. Видалили одразу після консультації. Лікарка зробила все дуже якісно і швидко. Дякую, рекомендуватиму вашу клініку.
Адміністратор BrennerClinic
Володимире, дякуємо за відгук і високу оцінку роботи дерматовенеролога Драганової Наталії Анатоліївни! Це лікар з великим досвідом роботи і безліччю задоволених пацієнтів! Діагностика дерматоскопом Dermlite дійсно дуже швидка і точна, тому наші фахівці часто використовують його перед проведенням видалень. Будемо раді бачити Вас на профілактичному огляді родимок! Здоров'я Вам!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)