Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Контурна пластика скул - що це?

Контурна пластика скул - що це?

Контурною пластикою області скул називають малоінвазивну маніпуляцію, мета якої - поліпшення зовнішнього вигляду. Контурна пластика підходить людям, яким з різних причин протипоказані традиційні оперативні втручання. Основне показання до моделювання скул філерами методом контурної пластики - це втрата чіткості овалу внаслідок вікових змін, втрати прошарку колагену і інші причини, через які обсяг м'яких тканин зменшується. Є і медичні показання для виконання ін'єкцій в область скул, оскільки вилична кістка бере участь в жувальному процесі.

Особливість методики заповнення скул філерами в тому, що вона дозволяє ефективно і безпечно коригувати обсяг і конфігурацію скул без оперативного втручання. Головна перевага - малоінвазивність, відсутність необхідності в проведенні тривалих реабілітаційних процедур, як при повноцінному оперативному втручанні. Під шкіру вводяться препарати, хімічний склад яких споріднений людським тканинам. Таким чином, за допомогою контурної пластики скул вирішуються відразу два завдання: коригування форми проблемної зони і запуск природних регенераційних процесів. Використовувана сукупність препаратів носить назву філерів, або ін'єкційних імплантантів. Вони мають гелеву текстуру, вміщену в стерильний шприц. Після того, як ін'єкція виконана, імплантант розміщується в просторі між кісткою вилиці і шкірою, за рахунок чого проводиться корекція форми проблемної ділянки, а заодно і розгладження шкіри. Тривалість процедури по корекції скул і підборіддя філерами - близько години. Маніпуляція проводиться під місцевим знеболенням, щоб виключити неприємні відчуття. Такі побічні дії, як синці, набряки або почервоніння шкіри, - рідкість.

Пластика скул філерами: показання та протипоказання до проведення процедури

Основні показання до виконання корекції скул гіалуроновою кислотою наступні:

  • Вік після 40 років, коли в силу природних вікових змін організм поступово втрачає рідину. Наслідком цього є руйнування волокон колагену і еластану. Контури обличчя стають менш чіткими, область скул западає. В'яне шкіра навколо очей, з'являються зморшки і шкірні заломи.
  • Різка втрата маси тіла, порушення харчової поведінки. Якщо раціон не збалансований, в ньому недостатньо продуктів, що містять колаген, це негативно впливає на стан шкіри. Звідси - весь набір проблем, пов'язаних з нестачею обсягу колагенових волокон.
  • Вроджені вади виличної кістки. Завдяки збільшенню скул філерами у чоловіків і жінок зникає такий дефект, як запалі щоки, овал обличчя стає більш чітким і певним. Зникають мімічні зморшки біля губ і очей.

Найбільшою популярністю при виконанні підтяжки скул філерами користуються препарати на основі гіалуронової кислоти. Проникаючи в шкіру, вони розгладжують її, забезпечуючи відмінний ефект.

Протипоказаннями до проведення процедури є: злоякісні новоутворення, інфекційні хвороби, не розсмоктуються імпланти, а також запалення в області проведення контурної пластики. Не проводять корекцію скул гіалуроновою кислотою, якщо жінка вагітна або годує грудьми.

Контурна пластика скул: проведення процедури

За 2 тижні до контурної пластики не можна відвідувати солярій. Протягом декількох днів до проведення втручання не слід користуватися агресивними пілінговими засобами. Краще віддати перевагу делікатним уходовим засобам. Перед виконанням ін'єкцій шкіра знежирюється, видаляються відмерлі частинки шкіри за допомогою спеціальних препаратів. Можлива також, за бажанням клієнта, обробка шкіри кремом із знеболюючим ефектом. Число проведених процедур залежить від таких факторів, як масштаб і характер дефектів, а також вік пацієнта. Перед проведенням контурної пластики скул філерами в Києві лікар виконує розмітку за допомогою стерильного маркера.

Результат помітний вже відразу після виконання процедури. Посилення моделюючого ефекту відбувається протягом 1-2 тижнів після втручання. Це пояснюється властивістю гіалуронової кислоти затримувати воду. Ефект від процедури зберігається на 1-2 роки і більше. Протягом тижня після виконання контурної пластики слід:

Протягом двох днів не можна користуватися засобами декоративної косметики. Крім того, пацієнт отримує індивідуальні призначення від лікаря-косметолога. Ціна корекції скул контурній пластикою залежить від ступеня складності роботи.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Контурна пластика з використанням препаратів Pluryal Classic1,0 мл6000
2 Контурна пластика з використанням препаратів Stylage, M, L1,0 мл6500
3 Контурна пластика з використанням препаратів PHILLEX1,1 мл6500
4 Контурна пластика з використанням препаратів Teosyal, Ultra Deep1,0 мл8500
5 Контурна пластика з використанням препаратів Juvederm Ultra1,0 мл5800
6 Контурна пластика з використанням препаратів Restylane1,0 мл6300
7 Знеболювальний крем-анестетик; ввключений до процедури - безкоштовно1 зона250
8 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Алла (14.01.21)
Зробила контурну пластику скул, щоб зробити їх більш виразними, а щоки менш округлими. Завжди подобалися худі особи, але мене природа нагородила навпаки круглим, незважаючи на худорляву статуру. Лікарям Brenner Laser Clinic вдалося отримати потрібний результат. Крім того, шкіра стала виглядати більш молодою і здоровою. Побічних ефектів не було, процедура проводилася під анестезією, боляче не було. Пообіцяли, що ефект протримається від року до двох. Потім скоріше за все прийду на повторну процедуру.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01