Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Контурна пластика скул - що це?

Контурна пластика скул - що це?

Контурною пластикою області скул називають малоінвазивну маніпуляцію, мета якої - поліпшення зовнішнього вигляду. Контурна пластика підходить людям, яким з різних причин протипоказані традиційні оперативні втручання. Основне показання до моделювання скул філерами методом контурної пластики - це втрата чіткості овалу внаслідок вікових змін, втрати прошарку колагену і інші причини, через які обсяг м'яких тканин зменшується. Є і медичні показання для виконання ін'єкцій в область скул, оскільки вилична кістка бере участь в жувальному процесі.

Особливість методики заповнення скул філерами в тому, що вона дозволяє ефективно і безпечно коригувати обсяг і конфігурацію скул без оперативного втручання. Головна перевага - малоінвазивність, відсутність необхідності в проведенні тривалих реабілітаційних процедур, як при повноцінному оперативному втручанні. Під шкіру вводяться препарати, хімічний склад яких споріднений людським тканинам. Таким чином, за допомогою контурної пластики скул вирішуються відразу два завдання: коригування форми проблемної зони і запуск природних регенераційних процесів. Використовувана сукупність препаратів носить назву філерів, або ін'єкційних імплантантів. Вони мають гелеву текстуру, вміщену в стерильний шприц. Після того, як ін'єкція виконана, імплантант розміщується в просторі між кісткою вилиці і шкірою, за рахунок чого проводиться корекція форми проблемної ділянки, а заодно і розгладження шкіри. Тривалість процедури по корекції скул і підборіддя філерами - близько години. Маніпуляція проводиться під місцевим знеболенням, щоб виключити неприємні відчуття. Такі побічні дії, як синці, набряки або почервоніння шкіри, - рідкість.

Пластика скул філерами: показання та протипоказання до проведення процедури

Основні показання до виконання корекції скул гіалуроновою кислотою наступні:

  • Вік після 40 років, коли в силу природних вікових змін організм поступово втрачає рідину. Наслідком цього є руйнування волокон колагену і еластану. Контури обличчя стають менш чіткими, область скул западає. В'яне шкіра навколо очей, з'являються зморшки і шкірні заломи.
  • Різка втрата маси тіла, порушення харчової поведінки. Якщо раціон не збалансований, в ньому недостатньо продуктів, що містять колаген, це негативно впливає на стан шкіри. Звідси - весь набір проблем, пов'язаних з нестачею обсягу колагенових волокон.
  • Вроджені вади виличної кістки. Завдяки збільшенню скул філерами у чоловіків і жінок зникає такий дефект, як запалі щоки, овал обличчя стає більш чітким і певним. Зникають мімічні зморшки біля губ і очей.

Найбільшою популярністю при виконанні підтяжки скул філерами користуються препарати на основі гіалуронової кислоти. Проникаючи в шкіру, вони розгладжують її, забезпечуючи відмінний ефект.

Протипоказаннями до проведення процедури є: злоякісні новоутворення, інфекційні хвороби, не розсмоктуються імпланти, а також запалення в області проведення контурної пластики. Не проводять корекцію скул гіалуроновою кислотою, якщо жінка вагітна або годує грудьми.

Контурна пластика скул: проведення процедури

За 2 тижні до контурної пластики не можна відвідувати солярій. Протягом декількох днів до проведення втручання не слід користуватися агресивними пілінговими засобами. Краще віддати перевагу делікатним уходовим засобам. Перед виконанням ін'єкцій шкіра знежирюється, видаляються відмерлі частинки шкіри за допомогою спеціальних препаратів. Можлива також, за бажанням клієнта, обробка шкіри кремом із знеболюючим ефектом. Число проведених процедур залежить від таких факторів, як масштаб і характер дефектів, а також вік пацієнта. Перед проведенням контурної пластики скул філерами в Києві лікар виконує розмітку за допомогою стерильного маркера.

Результат помітний вже відразу після виконання процедури. Посилення моделюючого ефекту відбувається протягом 1-2 тижнів після втручання. Це пояснюється властивістю гіалуронової кислоти затримувати воду. Ефект від процедури зберігається на 1-2 роки і більше. Протягом тижня після виконання контурної пластики слід:

Протягом двох днів не можна користуватися засобами декоративної косметики. Крім того, пацієнт отримує індивідуальні призначення від лікаря-косметолога. Ціна корекції скул контурній пластикою залежить від ступеня складності роботи.

Контурна пластика скул
Результат 1
Контурна пластика скул
Результат 2
# Ін'єкційні методикиОдиницяЦіна, грн
1 Контурна пластика з використанням препаратів Stylage, M, L1,0 мл6500
2 Контурна пластика з використанням препарата Stylage S0,8 мл5500
3 Контурна пластика з використанням препаратів Teosyal, Ultra Deep1,0 мл8500
4 Контурна пластика з використанням препаратів Juvederm Ultra1,0 мл5800
5 Контурна пластика з використанням препаратів Restylane1,0 мл6300
6 Ботулінотерапия (3 та більше зон), Диспорт - Франція / Ксеомін - Німеччинажін. / 1 зона3000 2800
7 Знеболювальний крем-анестетик; включений до процедури - безкоштовно1 зона150
8 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Поширені запитання про контурну пластику вилиць

Що таке контурна пластика вилиць?
Контурна пластика вилиць - це моделювання об'єму і контуру вилиць шляхом введення в шкіру філерів, виготовлених на основі гіалуронової кислоти.
Який вигляд має обличчя після ін'єкції?
Протягом кількох діб може спостерігатися почервоніння і незначна припухлість у зоні введення філерів. Це здорова реакція шкіри, яка не потребує втручання фахівця.
Які показання до проведення контурної пластики вилиць?
- утворення зморшок; - порушення рельєфності та контурів; - опущення (гравітаційний птоз) обличчя; - потреба в корекції наслідків операцій або анатомічних особливостей; - нечітко виражені контури обличчя, що зумовлено віковим зниженням пружності шкіри; - нечітко виражені вилиці, їхня асиметричність; - запалі щоки.
Які протипоказання до процедури?
- вік до 18 років; - вагітність і період лактації; - пошкодження шкіри на вилицях; - хвороби крові, які впливають на згортання; - запальні процеси або інфекції в зоні вилиць; - онкологічні захворювання; - хронічні захворювання в загостреній формі; - ГРВІ та інші інфекційні захворювання.
Додати відгук
Люда (25.03.23) StarStarStarStarStar
Я довго шукала грамотного дерматокосметолога. Ці послуги пропонує багато хто, але довіряти своє обличчя можна далеко не всім. У клініку Бреннера я приходила на лазерну епіляцію. Розговорилася з лікарем, виявилося, що вона робить контурну пластику і досвід роботи у неї понад 12 років! Я дуже зраділа і ось сьогодні випробувала процедуру на собі. Результат вийшов просто шикарний. З почуттям міри, ні крапельки не переборщила з наповнювачем. Мені навіть спочатку здалося, що треба трохи більше, але вона наполягла на певній кількості. І я рада, що послухалася. Ціна контурної пластики вилиць теж дуже приємна. Плюс мені подобається атмосфера в клініці. Чисто, комфортно, все стерильно тощо. Мені жодного разу не нав'язували непотрібні послуги. Я задоволена і закладом, і фахівцем, однозначно раджу відвідати!
Зінаїда (19.12.22) StarStarStarStarStar
Відвідуванням і ставленням персоналу дуже задоволена. Неодмінно прийду знову працювати над проблемними зонами обличчя за запропонованим планом Наталією Анатоліївною Драгановою! Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Зінаїдо, дякуємо Вам за позитивний відгук! Дуже раді, що лікар змогла зробити контури Вашого обличчя саме такими, якими Ви хочете їх бачити. Ви молодець, що не зупиняєтеся і рухаєтеся до своїх цілей, а ми з радістю Вам у цьому допоможемо. До швидкої зустрічі в Brenner Clinic!
Антоніна (24.11.22) StarStarStarStarStar
Я мала позитивний досвід відвідування клініки Бреннера. Дерматокосметолог зробила все можливе, щоб зробити мої губи та вилиці такими, як я мрію. Під час процедури вона була дуже уважною і зовсім не поспішала, як буває в інших клініках. Результат вийшов дуже природним.
Адміністратор BrennerClinic
Антоніно, дякуємо Вам за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилося позитивне враження від відвідування нашої клініки. І дякуємо за теплі слова на адресу нашого фахівця! Ваші губи і вилиці виглядають дійсно просто неймовірно! Насолоджуйтеся!
Каріна (13.09.22) StarStarStarStarStar
Давно хотіла зробити форму обличчя більш загостреною. Навіть обмірковувала пластичну операцію. Потім дізналася про таку процедуру як контурна пластика і неймовірно зраділа. Вартість контурної пластики вилиць набагато дешевша за хірургічне втручання, а результати вражають. Записалася на прийом майже одразу. Роботою лікарки Ірини Васильєвої цілком задоволена. Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Каріно, дякуємо за такий чудовий відгук. Ірині Володимирівні дуже приємно читати Ваші слова. Контурна пластика вилиць набагато безпечніша і дешевша, ніж пластична операція. Ви зробили правильний вибір! Виглядаєте просто чудово!
Алла (14.01.21) StarStarStarStarStar
Зробила контурну пластику скул, щоб зробити їх більш виразними, а щоки менш округлими. Завжди подобалися худі особи, але мене природа нагородила навпаки круглим, незважаючи на худорляву статуру. Лікарям Brenner Laser Clinic вдалося отримати потрібний результат. Крім того, шкіра стала виглядати більш молодою і здоровою. Побічних ефектів не було, процедура проводилася під анестезією, боляче не було. Пообіцяли, що ефект протримається від року до двох. Потім скоріше за все прийду на повторну процедуру.
Адміністратор BrennerClinic
Здрастуйте, Алло! Дякуємо, що поділилися своєю думкою про процедуру контурної пластики вилиць. Будемо раді бачити Вас на наших омолоджувальних і доглядових процедурах - чистці обличчя, карбоксітерапії, мезотерапії, біоревіталізації. Обов'язково заходьте. Здоров'я Вам і удачі!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)