Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Партнери

Національний медичний університет ім. акад. А.А. Богомольця

Національний медичний університет ім. акад. А.А. Богомольця

Національний медичний університет ім. акад. А.А. Богомольця є головним і найбільшим медичним вищим навчальним закладом в Україні, який має більш ніж 180-річну історію. Традиційно, медичну освіту побудовано на поєднанні теоретичної підготовки, що проходить в навчальних корпусах, і клінічної практики — безпосередньо в лікувально-профілактичних центрах. У навчальному процесі задіяні 87 кафедр, розташованих на 162 клінічних базах. На цих "майданчиках" студенти, лікарі-інтерни, аспіранти та викладачі Університету мають можливість поглибити та закріпити теоретичні знання, здобувати клінічний досвід і освоювати передові медичні технології.

Клініка лікаря Бреннера з лютого 2021 офіційно стала клінічною базою Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Маючи в своєму розпорядженні досвідчених лікарів-клініцистів з найвищою кваліфікацією і обладнання світового рівня, ми готуємо майбутніх фахівців в області дерматології, дермато-косметології та лазерної медицини. Практика на базі нашої Клініки побудована в повній відповідності з вимогами Болонського процесу і покликана надати нашим курсантам найсучасніші знання про діагностику і лікування різних дерматологічних та косметологічних проблем.

Медична лабораторія CSD

Медична лабораторія CSD

CSD вважається провідною лабораторією в Україні, що надає якісні послуги з патоморфологічної та цитологічної діагностики для клінік за напрямками дерматопатології, гематопатологія, нейропатологія та онкопатологія. Лабораторії оснащені найсучаснішим обладнанням, а фахівці мають глибокі профільні знання не тільки в сфері лабораторної діагностики, але також добре підготовлені і клінічно.

Клініка лiкаря Бреннера співпрацює з медичною лабораторією CSD використовуючи їх спеціалізовані можливості в області патогістологічної і цитологічної діагностики. У складних або невизначених клінічних випадках ми направляємо всі біологічні матеріали та біоптати саме в CSD, і не сумніваємося в достовірності отриманих даних.

Лабораторія "Омега Київ"

Лабораторія Омега Київ

Медична лабораторія "Омега Київ" надає широкий спектр послуг, що охоплює практично всі напрямки лабораторної, мікробіологічної та генетичної діагностики. Володіючи сучасним автоматизованим обладнанням та використовуючи якісні реактиви, лабораторія здатна в найкоротші терміни і з високою діагностичною точністю виконувати будь-які необхідні аналізи і тести.

Достовірна лабораторна діагностика є важливою і необхідною умовою для постановки вірного діагнозу та призначення ефективного лікування. Тому, перш ніж призначити нашим пацієнтам лікування, лікарі Клініка доктора Бреннера передають біоматеріали для аналізу в "Омега Київ".

FOTOFINDER (Німеччина)

FOTOFINDER (Німеччина)

Своєчасна діагностика раку шкіри на даний час є пріоритетом у щоденній роботі всіх дерматологів світу. Якщо онкологічна патологія виявляється на початковій стадії, вона успішно піддається лікуванню. Використання найбільш передових цифрових технологій візуалізації, а також застосування штучного інтелекту, дозволило PhotoFinder стати світовим лідером у ранній діагностиці раку шкіри. Передові технології біомікроскопії FotoFinder з великим успіхом застосовуються дерматологами також для діагностики дерматозів і в естетичній медицині.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)