Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Спеціальні догляди за шкірою обличчя

Спеціальні догляди за шкірою обличчя

Процедури спеціального догляду спрямовані не тільки на очищення та тонізацію шкіри обличчя, шиї і області декольте, але також мають лікувальний ефект. Такий догляд обов'язково враховує вікові особливості та / або наявні проблеми і спрямований на їх корекцію.

Догляд за зрілою та чутливою шкірою

Це може бути висока чутливість шкіри, коли будь-який механічний вплив і навіть використання традиційних засобів по догляду викликають різко негативну реакцію у вигляді почервоніння, свербіння, лущення. Дуже ніжна шкіра потребує м'якого очищення за допомогою натуральної гіпоалергенної косметики класу Люкс, яка не містить ароматичних добавок і барвників.

Зріла шкіра потребує професійного антивікового догляду який, в залежності від кількості і глибини зморшок, може включати проведення лікувальних пілінг-доглядів (гліколевий, мигдальний, феруловий, молочний, ретиноловий, азелаїновий, PRX-Т33 і ін.) а також антивікового ліфтингу. Остання процедура є комбінованою і включає використання антивікового концентрату, мікрострумовий масаж та зволожуючу маску.

Мануальний масаж обличчя та позбавлення від пігментації

Пацієнтам з проблемою гіперпігментації ми пропонуємо спеціальний апаратний відбілюючий догляд, з поєднанням лазерного та фото-впливу/терапії на певні ділянки шкіри, а також використання професійних косметичних засобів.

Багато косметичних проблем дозволяє вирішити мануальний масаж обличчя. Ця суб'єктивно приємна лікувально-профілактична процедура ефективно покращує загальний стан шкіри, бореться з набряками і синцями під очима, допомагає прибрати «друге підборіддя» та коригує овал обличчя. Це може бути масаж по Жаке, класичний косметичний масаж і пластифікуючий масаж овалу обличчя та зони декольте. Для отримання максимального ефекту кожна з цих процедур проводиться курсом.

Карбоксітерапія та глибоке зволоження

З метою підвищення запасів вологи в дермі та епідермісі, а також поліпшення бар’єрної функції шкіри, проводиться спеціальна програма глибокого зволоження. Процедура рекомендована людям з сухою зневодненою шкірою, з порушеннями мікрорельєфу та дрібними зморшками.

Для активації процесів омолодження, зменшення рубців та шрамів, позбавлення набряклості та збільшення еластичності шкіри проводиться карбоксітерапія. Під час маніпуляції відбувається насичення шкіри молекулярним вуглекислим газом – найбільш потужним природним стимулятором клітинного дихання. Процедура не травмує шкіру та є повністю комфортною для пацієнта.

Карбоксітерапія
До та після карбоксітерапії
Відбілюючий догляд
Результат відбілюючого догляду

© Автор: Кандидат медичних наук. Лікар-хірург, онкохірург, ендокринний хірург Ткаченко Римма Петрівна

Додати відгук
Олена (12.02.21)

Дуже вдячна косметологам Клініки "Бреннер" за те, що допомагають доглядати за моєю чутливою шкірою. Адже хочеться і хороший результат отримати, але і не травмувати обличчя зайвий раз ?! Я пробувала багато чого. Дуже неприємно, коли обличчя червоне, все горить — після деяких агресивних процедур. У мене, на жаль, є чималий негативний досвід, коли такі симптоми не проходили протягом декількох днів. Тому я дуже рада, що вас знайшла!

г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01