Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Контурна пластика підборіддя - безпечний спосіб поліпшення зовнішності

Контурна пластика підборіддя - безпечний спосіб поліпшення зовнішності

Головна мета зміни підборіддя філерами - виправлення косметичних дефектів, вроджених або вікових (поліпшення стану шкіри, позбавлення від складок, коригування форми нижньої частини обличчя). При всій безпеки, це серйозна медична маніпуляція, грамотно виконати яку зможе лише фахівець з медичною освітою, який добре знає анатомію голови та який пройшов спеціальне навчання. Коригування проводиться препаратами на основі гіалуронової кислоти. Завдяки складу гель покращує структуру шкіри, приводить в норму обмінні процеси. Отриманий результат від контурної пластики підборіддя - тимчасовий, але його тривалість можна порівняти з ефектом від хірургічного втручання. При цьому відновлювальний період набагато менш тривалий. Ціна контурної пластики підборіддя в Києві залежить від обсягу і ступеня складності втручання.

Контурна пластика підборіддя філерами: показання

Перш за все контурна пластика покликана допомогти пацієнтам, які з тих чи інших причин хотіли б щось виправити у власній зовнішності. Найпоширеніші показання до виконання процедури корекції підборіддя гіалуроновою кислотою:

 • непропорційні розміри підборіддя;
 • недостатній обсяг тканин;
 • наявність зморшок;
 • нечіткий овал обличчя;
 • некрасиві обриси.

Контурна пластика підборіддя, подібно до всіх медичних процедур, має ряд протипоказань. Коригування не можна виконувати вагітним і годуючим жінкам, в період менструацій. Абсолютними протипоказаннями також є наявність цукрового діабету, аутоімунних захворювань, проблем зі згортанням крові, новоутворень, різноманітних інфекцій (грибкових, вірусних або бактеріальних).

Моделювання підборіддя філерами протипоказано в період загострення хронічних хвороб. Доведеться відмовитися від контурної пластики, якщо має місце індивідуальна непереносимість препаратів. Важливо також сказати лікареві, які медикаменти ви приймаєте.

Переваги, порядок проведення втручання

Контурна пластика області підборіддя має такі переваги:

 

 • безпека;
 • прийнятна ціна корекції (збільшення, зміни форми) підборіддя філерами в Києві;
 • мінімум неприємних відчуттів через використання знеболювання;
 • природний вигляд особи;
 • пропорційна зміна форм;
 • швидкий ефект, можливість прибрати косметичні дефекти практично відразу;
 • тривалий ефект - від 1 року.

Філлери на основі гіалуронової кислоти, які використовують для процедури, збільшення підборіддя, мають пластичну текстуру. Завдяки цьому засіб розподіляється рівномірно. Гіалуронова кислота відновлює втрачений об'єм тканин, нормалізує обмінні процеси і водний баланс. Таким чином, шкіра набуває пружність природним шляхом.

Підготовка до контурної пластики полягає в наступному. За 2-3 дні до процедури не можна відвідувати солярій, потрібно утриматися від банних процедур, вживання алкогольних напоїв. Не можна приймати препарати, які зменшують згортання крові.

Перед початком процедури шкіру очищають від шкірного секрету, косметики, забруднень. Потім її обробляють знеболюючим засобом. Анестетик і його дозування підбирають таким чином, щоб у пацієнта не було хворобливих відчуттів.

Ін'єкції виконують тонкою голкою, по 0,5-1,0 мл. Потім місце проколу знову обробляють дезинфікуючим складом. Колоти занадто велику кількість гелю за один раз не слід. Набагато правильніше - доколоти філер надалі.

Після процедури контурної пластики підборіддя звичайне явище - поява почервоніння шкіри, набряків або синців. Ці явища проходять самостійно, без додаткового лікування. Рекомендується 2-3 дні обробляти місця ін'єкцій дезинфікуючим розчином, при появі хворобливості - прикладати сухий холод.

До повного загоєння шкірних покривів не можна користуватися декоративною косметикою. Перші дні після процедури слід мінімізувати фізичні навантаження. Перші 2 тижні після виконання втручання не можна відвідувати лазню, сауну, басейн, купатися в природних водоймах. Не слід приймати аспіринові препарати та медикаменти на основі гепарину. Протягом першого тижня після ін'єкцій потрібно спати тільки на спині, щоб уникнути деформацій і асиметрії обличчя.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Контурна пластика з використанням препаратів Pluryal Classic1,0 мл6000
2 Контурна пластика з використанням препаратів Stylage, M, L1,0 мл6500
3 Контурна пластика з використанням препаратів PHILLEX1,1 мл6500
4 Контурна пластика з використанням препаратів Teosyal, Ultra Deep1,0 мл8500
5 Контурна пластика з використанням препаратів Juvederm Ultra1,0 мл5800
6 Контурна пластика з використанням препаратів Restylane1,0 мл6300
7 Знеболювальний крем-анестетик; ввключений до процедури - безкоштовно1 зона250
8 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Васса (09.12.20)
Два тижні тому робила корекцію нижньої частини обличчя. Роблю процедури не вперше, ефект тримається близько року. Два дня тримався невеликий набряк, але це звичайне явище. Косметолог все зробила акуратно і не боляче. В цілому всім задоволена, враження від клініки і фахівців добре.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01