Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Мікротоки - лідер у сфері лікування та профілактики старіння шкіри

Мікротоки - лідер у сфері лікування та профілактики старіння шкіри

Останні роки мікротокова терапія посідає лідируюче місце місце в косметологічних процедурах. Успіх даної методики полягає у її високій ефективності та комфоті проведення.

Що таке мікрострумова терапія? Це метод впливу слабких низькочастотних модульних струмів на всі рівні шкіри, а також м'язи, кровоносні та лімфатичні судини.

Токи малої інтенсивності абсолютно безпечно забезпечують зволоження глибоких шарів шкіри, поліпшення кровообігу, виведення токсинів та стимуляцію відновлення нормальної фізіологічної активності клітин. У результаті такого впливу активізуються місцеві процеси омолодження шкіри.

Це приємна та розслаблююча процедура. Косметолог обробляє шкіру слабким струмом за допомогою спеціального обладнання. Пацієнт не відчуває ніяких м'язових скорочень, але ефект від цієї процедури просто приголомшливий.

Шкіра починає виробляти колаген, в обробленій зоні прискорюється кровообіг та синтез білків, стимулюється обмін речовин. Уже перші процедури помітно покращують стан шкіри. Клітини шкіри буквально прокидаються і починають працювати в нормальному здоровому режимі. М'який фізіологічний вплив мікрострумів корисний як для молодої, так і для зрілої шкіри. Мікротокова терапія попереджає старіння шкіри та утворення зморщок.

Показання до застосування мікрострумової терапії:

  • ліфтинг, нехірургічна корекція овалу обличчя;
  • корекція та профілактика виникнення зморщок;
  • лікування фотостаріння (відновлення шкіри після тривалого перебування на сонці);
  • догляд за гіперчутливою шкірою, схильної до почервоніння;
  • догляд та лікування зневодненої (дегідратованої) шкіри;
  • підготовка та відновлення шкіри після мікродермабразії, серединних і глибоких пілінгів, лазерної шліфовки;
  • лікування жирної «проблемної» шкіри (себорея, акне, рубцеві зміни).

У мікрострумової терапії є і протипоказання: епілепсія, наявність електрокардіостимуляторів, злоякісні новоутворення. Мікрострумова терапія не рекомендується при вагітності. У всіх інших випадках Ви можете розраховувати на стабільний ліфтинговий та знеболюючий ефект.

Багаторічна практика лікарів нашої клініки та індивідуальний професійний підхід до вашої проблеми не змусить довго чекати позитивного результату.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Мікроструми обличчя45800
2 Мікроструми обличчя + шия601050
3 Мікроструми обличчя + шия + декольте601300

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Аліна (28.01.21)
Робила в клініці мікрострумову терапію обличчя, шиї і області декольте. Результатом задоволена! Проходила процедуру і раніше, - тільки на обличчі і не в цій клініці. Тут мені сподобалося ставлення персоналу і в цілому якість обслуговування. Та й ціна відмінна - 1300 грн за всі три зони. процедура тривала трохи більше години, все робилося акуратно, безболісно, було навіть приємно. Результат, як і в минулий раз, порадував. Стали менш помітними набряки під очима, пішли почервоніння, та й зморшки тепер не так кидаються у вічі. Загалом, дуже сподобалося. Буду звертатися в клініку доктора Бреннера і в майбутньому! Спасибі!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01