Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Про нас

Ласкаво просимо у світ здоров'я, молодості, краси та сучасних технологій - Клініку лазерної дерматології та косметології «dr.Brenner Laser Clinic»!

Ми раді запропонувати вам ЗРУЧНЕ, ЯКІСНЕ і СУЧАСНЕ вирішення будь-яких питань в області дерматовенерології, дерматоонкології і лазерної косметології!

ЗРУЧНЕ, бо клініка знаходиться всього в 5-ти хвилинах неспішної ходьби від метро "Лівобережна" у новому сучасному житловому комплексі «Галактика». ЖК обладнаний численними місцями для паркування, тому приїхати на процедуру зручно не тільки на метро, але і на автомобілі. У просторому новому приміщенні клініки, кожна деталь глибоко продумана для того, щоб ви почували себе затишно та комфортно. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, ввічливість персоналу та щиру турботу про пацієнта.

ЯКІСНЕ, бо клініка лазерної косметології «Brenner Laser Clinic» пишається своїми фахівцями, для яких здоров'я та краса пацієнтів на першому місці. Співробітники клініки - це лікарі найвищої кваліфікації, серед яких кандидати медичних наук, дерматовенерологи, дерматоонкологи, дерматокосметологи вищої категорії з великим досвідом і знанням своєї справи.

СУЧАСНЕ, бо фахівці «Клініки доктора Бреннера» використовують у своїй роботі тільки першокласне європейське обладнання, яке гарантує найкращі результати швидко, без болю та складної реабілітації.

Серед нашого обладнання:

  • Найсучасніша у світі діагностична система FotoFinder ATBM Master (виробництва Німеччини), що без будь-якого хірургічного втручання дозволяє зробити швидку і точну дерматоскопію всього тіла, щоб вчасно виявити та попередити рак шкіри на початковій стадії.
  • Фракційний лазер MED-X Laser CO2 (виробництво Чехія) для лазерного омолодження. В руках умілого фахівця прилад здатний всього за кілька сеансів повернути сяяння та пружність старіючої шкіри, прибрати рубці, розтяжки чи видалити деякі небажані новоутворення.
  • Діодний лазер MedioStarNeXT (Німеччина) для надефективної, швидкої і абсолютно безболісної лазерної епіляції та лікування акне.
  • Неодимовий лазер Synchro FT (Італія) для безкровного видалення папілом, бородавок, судин, пігментацій, процедури фотоомолодження і багато іншого.

Завітайте до нас і переконайтеся, що ми ефективно та комфортно допоможемо вам стати здоровими і виглядати молодо та впевнено!

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01