Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Консультації лікаря

Консультації лікаря

Консультація дерматолога, дерматовенеролога, дитячого дерматолога або трихолога — невід'ємна частина будь-якого дерматологічного лікування. Вона дозволяє лікарю створити адекватну клінічну картину захворювання, з'ясувати нюанси його розвитку, вивчити місце ураження за допомогою дерматоскопа або трихоскопа і тільки після цього поставити діагноз та призначити лікування.

Консультація дерматовенеролога в Brenner Clinic

Лікарі Клініки лікаря Бреннера не тільки візуально вивчать місце ураження, а й зададуть пацієнтам чимало питань про появу і характер перебігу хвороби. Адже дуже часто дерматологічні патології мають неочевидні причини чи можуть бути проявами внутрішніх захворювань, які супроводжуються появою свербіння, почервоніння, появою різних висипки на шкірі. Відрізнити одне захворювання від іншого іноді буває непросто навіть кваліфікованим фахівцям, тому ми не рекомендуємо займати самодіагностикою і самолікуванням. Таким чином, можна не тільки нашкодити своєму організму, але й ускладнити вже правильно призначене лікування в майбутньому.

Наші лікарі дерматовенерологи та трихологи допомагають людям впоратися з:

- захворюваннями потових і сальних залоз (гідраденіт, фолікуліт);

- екземою та дерматитами (сухий, контактний, алергічний, атопічний, себорейний);

- акне і акнефорними захворюваннями (розацеа, демодекоз);

- грибковими захворюваннями (оніхомікоз, грибок гладкої шкіри і волосистої частини голови);

- папулосквамозними порушеннями (псоріаз, червоний плоский і рожевий лишай);

- вірусними інфекціями шкіри (герпес, бородавки, контагіозний молюск);

- захворюваннями волосся (андрогенетическая, гнездная і себорейна алопеція);

- новоутвореннями шкіри (папіломи, фіброми, диспластичний невус, дерматофіброма, гемангіома, лімфангіома, себорейний кератоз, піогенна гранульома, актинічний кератоз тощо).

Екзема
Екзема
Акне
Акне
Демодекоз
Демодекоз

Коли варто звернутися до дерматовенеролога/трихолога?

Консультація дерматовенеролога необхідна у разі:

- появи на шкірі великої кількості новоутворень або пігментації;

- зміни форми або розміру родимки;

- больових відчуттів або кровотечі на місці новоутворення;

- сильному випадінні волосся.

Сучасна цифрова система FotoFinder ATBM MASTER дозволяє не тільки швидко діагностувати патологію, але й з точністю до 99%. Усі знімки, які робляться впродовж лікування, зберігаються у спеціальній базі даних, що дає змогу лікарю пильно слідкувати навіть за дрібними змінами у стані здоров’я пацієнта.

В dr. Brenner Laser Clinic щодня звертаються пацієнти з проблемами шкіри та волосяного покриву. І саме комплексний підхід до діагностики та лікування дозволяє отримати швидке та помітне поліпшення стану і повне одужання.

Ціни на консультації дерматовенеролога та трихолога в Києві

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 451200 1000
8 Консультація лікаря-трихолога30600
9 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
10 Консультація лікаря дерматовенеролога з проведенням дерматоскопічного дослідження (FotoFinder, до 3 новоутворень)30900
11 Консультація лікаря дерматовенеролога вищ. категорії (к.м.н.) з проведенням дерматоскопічного дослідження (FotoFinder, до 3 новоутворень)301000
12 Цифрова електронна трихоскопія (FOTOFINDER, TrichoLAB)30600
13 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30550
14 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла451200
15 Контрольний огляд лікаря30300
16 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30390
17 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
18 Довідка для відвідування басейну20300
# Онлайн консультаціїТривалість, хвЦіна, грн
1 Онлайн консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна онлайн консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога20550
3 Онлайн консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна онлайн консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук20550
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Карта родимок (FotoFinder)
(виявляє нові та змінені шкірні ураження на всьому тілі)
604200 3500
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30600
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601500

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Консультації лікаря. Часті питання

Чи потрібно якось готуватися до консультації дерматолога, здавати якісь аналізи?
Ні, не потрібно. Багато шкірних захворювань діагностуються дерматовенерологом при візуальному огляді, або під час дерматоскопії. Якщо необхідно здати додаткові аналізи, їх призначає вже, безпосередньо,лікар.
Скільки триває консультація дерматовенеролога і трихолога?
Консультації дерматовенеролога і трихолога тривають близько 30 хвилин кожна. Консультація трихолога з проведенням трихоскопічного дослідження займає близько 45 хвилин.
Який апарат ви використовуєте для проведення дерматоскопії і тріхоскопіі?
Для проведення дерматоскопії і тріхоскопічного аналізу волосся і шкіри голови ми використовуємо найкращу у світі новітню електронну цифрову систему FotoFinder (виробництва Німеччина, 2021р).
Додати відгук
Володимир (02.03.23) StarStarStarStarStar
Прийом у дерматовенеролога пройшов нормально. У мене на тілі були коричневі нарости. Вони були схожі на родимки, але сухіші та знаходились над рівнем шкіри. Лікар провів огляд, розпитав мене, коли вони з'явилися тощо. Сказав, що це кератоми і їх можна досить швидко прибрати лазером. Відповів на мої запитання про процедуру, розповів, як він буде її проводити. Видалення провели відразу після консультації. Воно зайняло не більше 15 хвилин. На мою думку, фахівець чудовий. Добре все розповідає і робить. Буду рекомендувати Андрія Петровича іншим людям!
Адміністратор BrennerClinic
Володимире, дякуємо, що довірилися саме нам. Ми раді, що Вам сподобалася якість консультації та лікування в Андрія Петровича. Рекомендуємо Вам раз на півроку заходити до нас на швидкий огляд родимок, щоб виключити появу на тілі злоякісних новоутворень. Бажаємо вам здоров'я і всіх благ!
Вадим (15.02.23) StarStarStarStarStar
Був на консультації у Перехрестенко А. П. Сподобалося, що лікар вміє слухати і максимально концентрується на проблемі пацієнта. Сьогодні це велика рідкість. На жаль, після огляду і здачі аналізів, мені поставили діагноз базальноклітинний рак шкіри. Лікар пройшов разом зі мною величезний і непростий шлях до самого одужання. Якщо хтось шукає гарного лікаря, який допоможе вирішити аналогічну проблему, - обов'язково зверніться до Андрія Петровича. Упевнений, кращого фахівця годі й шукати! Лікарю, спасибі Вам за підтримку і безцінну допомогу.
Адміністратор BrennerClinic
Вадиме, дякую! Ваш відгук - найкраща похвала для нас. Базальноклітинний рак шкіри - дуже непросте і небезпечне захворювання, яке вимагає виключно висококваліфікованої допомоги. Дякуємо, що довірилися саме нам. Бажаємо Вам здоров'я і всіх благ! Обов'язково дотримуйтеся рекомендацій Андрія Петровича і бережіть себе!
Макар (13.07.22) StarStarStarStarStar
Знайшов клініку дуже легко, вона розташована в новому ЖК неподалік метро Лівобережна. Від метро треба пройтися буквально 5-7 хвилин. Адміністратор за день нагадала про візит. За це окреме дякую, бо справ щодня дуже багато і візити до лікарів часто вилітають із голови. Я був на консультації у Наталії Драганової. Звернувся через грибок на нігтях. Знаю, проблема поширена і багато хто з нею живе, але мені вона дуже заважає. Консультація зайняла десь хвилин 25, лікарка призначила спеціальну мазь та лазерні процедури. Лікування було довгим, але грибок все ж таки зник, чому я безумовно радий. Дякую за допомогу!
Адміністратор BrennerClinic
Шановний Макар! Такі відгуки допомагають нам зрозуміти, що особливо важливо для наших пацієнтів. Приємно, що Ви відзначили компетентність нашого лікаря, зручне розташування клініки і роботу адміністратора. Дякуємо! Бажаємо Вам успіхів і здоров'я!
Анастасія (30.06.21) StarStarStarStarStar
Клініку цього місяця відвідала вперше. Прочитала про неї в інтернеті. На рецепції спілкувалися ввічливо, відповіли на всі запитання, записали на консультацію до дерматолога Васильєвої Ірини Володимирівни. Лікар прийняла мене якраз у призначений час. Я прийшла трохи раніше, тому довелося трохи зачекати. Для очікування створені максимально комфортні умови – зручні дивани, телевізор з відеороликами клініки, адміністратор запропонувала води, чай або каву. Лікар виявилася кваліфікованим фахівцем, уважно мене вислухала, поставила багато запитань, провела огляд. У мене на тілі виявилася велика кількість паппілом. Більшість із них дуже маленькі та їх важко помітити, але є й такі, що викликають певний дискомфорт. Я вирішила не відкладати і того ж дня їх видалити. Процедура пройшла швидко і безболісно. Враження від клініки залишилися чудовими. За потреби звернуся ще.
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Анастасія! Спасибі, нам важливо знати, як пацієнти оцінюють прийом лікаря і умови перебування в нашій клініці. Ми раді, що відвідування Brenner Clinic залишило у Вас позитивні емоції. Ви молодець, що вирішили не відкладати видалення папілом. Хоч вони й не несуть великої небезпеки для здоров'я, можуть стати причиною досить відчутного дискомфорту. Бажаємо здоров'я та чудового настрою! Обов'язково приходьте до нас на профілактичний огляд.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Василь (10.05.20) StarStarStarStarStar
До «Клініки Бреннера» звернувся вперше. Шукав на сайті likarni.com/ гарного дерматолога, який допоміг би мені позбавитися червоних прищів, які з'явилися у мене під пахвами. Я записався на візит до Перехрестенко А.П. Після огляду лікар призначив лікування – антибактеріальний препарат, засіб для обробки шкіри, вітаміни. Курс лікування зайняв близько 2 тижнів, але результат є, прищі практично повністю зникли. Лікарем та послугами клініки задоволений. Вона знаходиться неподалік метро Лівобережна, тому добиратися досить зручно. Ціни хороші, розрахуватися можна і карткою, і готівкою. Рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Шановний Василю! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями про відвідування нашої клініки. Приємно, що наш лікар допоміг Вам позбутися гідраденіту. Сподіваємося, що вам буде комфортно у нас і в майбутньому.
Світлана (21.04.19) StarStarStarStarStar
Знайшла вашу клініку випадково. Живу неподалік, побачила вивіску, коли йшла додому з крамниці. Звернула увагу, бо на руці з'явився червоний висип, і я вже тиждень збиралася записатися до дерматолога, але все відкладала. Зайшла в клініку. При вході зі мною чемно привіталися адміністратори. Потім підійшов лікар, я розповіла про свою проблему і мене прийняли вже за 5 хвилин. Приємно здивувала така оперативність! Перед тим, як пройти до кабінету, попросили одягнути бахіли. Консультація тривала близько 30 хвилин. Лікар ставила багато запитань, потім почала розглядати висип через якийсь спеціальний апарат. Виявилося, що в мене кропив'янка і, як з'ясувалося пізніше, почалася вона через новий гель для душу. Буває ж таке! Клінікою залишилася задоволена – лікарка сподобалася, ціни прийнятні, проблему вирішили дуже швидко. При необхідності звертатимуся.
Адміністратор BrennerClinic
Світлано, дякуємо, що обрали нашу клініку. Ми стараємося для Вас. Ми дуже раді, коли пацієнти йдуть від нас здоровими і щасливими. Будьте обережнішими з алергенами і дотримуйтеся рекомендацій дерматолога! Завжди Вам раді!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)