Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Очищаючі догляди обличчя і тіла

Очищаючі догляди обличчя і тіла

Очищувальні косметологічні процедури (чистка) потрібні щоб шкіра могла вільно дихати і виводити з організму токсини. Тому тут перш за все мова йде про здоров'я шкіри, а не про її естетику.

Навіщо потрібні очищаючі процедури для обличчя та тіла?

Щодня шкіра піддається негативному впливу інсоляції, пилу, вихлопних газів. Також на ній відображаються стреси і неправильне харчування, пори забиваються косметичними засобами. Звичайне умивання і протирання лосьйоном не справляються з її очищенням в належній мірі. В результаті, забруднення можуть накопичуватися місяцями і навіть роками.

Щоб позбутися від старого шкірного сала, відмерлих клітин епідермісу, комедонів, поверхневих забруднень проводяться різні чистки обличчя. Вид чистки підбирається косметологом індивідуально, залежно від типу шкіри, її чутливості і ряду інших особливостей. У Клініці лікаря Бреннера ми пропонуємо нашим пацієнтам професійні механічну, ультразвукову, комбіновану чистки обличчя, а також чистку з дезінкрустацією.

Чим відрізняються різні види чисток?

Механічна чистка необхідна для видалення частинок затверділого шкірного жиру та “старих” комедонів. Процедура проводиться пальцями дерматокосметолога, обгорнутими у серветку, а також лопаткою Унна. Рекомендована людям з розширеними порами та чорними цятками.

Для проведення ультразвукової чистки використовується лопатка спеціального УЗ апарату. Процедура дає змогу позбутися відмерлих клітин та очистити сальні залози. Ультразвукова чистка покращує процеси мікроциркуляції та регенерації епідермісу. Показаннями до проведення є суха шкіра, збільшені пори, чорні цятки, початкові ознаки старіння.

Комбінована чистка – це поєднання механічної та ультразвукової, тому вона є однією з найбільш популярних та затребуваних. Чистка з дезінкрустацією передбачає очищення глибоких шарів шкіри. Для виконання процедури лікар використовує спеціальний мікрострумовий апарат та гель-дезінкрустант. Завдяки поєднанню гелю та електричного струму, стає можливим очищення шкіри від продуктів життєдіяльності та емульгованих жирів.

В результаті кожної процедури шкіра очищається, набуває здорового сяючого вигляду, нормалізуються процеси виділення жиру, на неї легко та рівномірно наноситься макіяж. Проводити очищувальні процедури для шкіри рекомендується не рідше одного разу на 3 місяці.

Механична чистка
Результат механичної чистки обличчя
Комбінована чистка
До та після комбінованої чистки обличчя

Ціна косметологічної чистки обличчя у Клініці лікаря Бреннера, Київ, Лівобережна

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Традиційні та комбіновані косметологічні процедуриТривалість, хвЦіна, грн
1 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 1-й клас складності
501000
2 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 2-й клас складності
751200
3 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 3-й клас складності
901300
4 Комбінований очищаючий догляд
Механічна + ультразвукова чистка обличчя
901200 1000
5 Комбінований очищаючий догляд спини
Механічна + ультразвукова чистка
902500 1800
# Видалення косметичних дефектівОдиницяЦіна (грн)
1 Видалення міліумів (просянок) – механічне або електрокоагуляція1 - 2 шт.450
2 Видалення міліумів (просянок) у анатомічно складних ділянках (повіки, периорбітальна зона)1 шт.350
3 Лазерне видалення гіперплазії сальної залози, 1 або 2 утворень1 - 2 шт.700
4 Лазерне видалення множинної гіперплазії сальної залози (більше 2 утворень)1 шт.350
5 Видалення множинних міліумів (просянок) – механічне або електрокоагуляція1 зона (10х10 см)2500 1800

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Очищувальний догляд обличчя та тіла. Часті питання

Коли і кому рекомендується робити чистку обличчя?
Регулярні очищувальні процедури для обличчя показані всім людям, незалежно від віку і типу шкіри. Періодичність їх проведення залежить від стану та індивідуальних особливостей шкіри. Людям зі здоровою шкірою досить однієї процедури в квартал, із жирною шкірою — потрібно кілька процедур за той же період.
Яка чистка найкраще підходить для жирної шкіри?
З забрудненнями і проблемними моментами жирної шкіри найкраще справляється комбінована чистка обличчя, яка складається з ультразвукової та механічної чисток, що проводяться послідовно.
Що таке чистка з дезінкрустацією?
При очищенні з дезінкрустацією використовується фізико-хімічний принцип утворення мила під дією гальванічних струмів. Косметолог використовує апарат для мікрострумової терапії, який працює по гелю дезінкрустанту, що містить біологічно активні речовини і мінерали. Глибоке очищення шкіри відбувається завдяки впливу на шкіру хімічного складу гелю і гальванічного струму.
Які ускладнення можуть бути після чистки?
Негативні наслідки чистки іноді можуть виникнути через недотримання протоколу процедури і правил антисептики. В такому випадку вміст пор, а іноді і вугрів, може поширитися по всій шкірі обличчя, що призведе до утворення прищів та запальних процесів. Але якщо чистка виконується професіоналом, в умовах спеціалізованої клініки, то це цілком безпечна і дуже ефективна процедура.
Додати відгук
Олеся (28.02.23) StarStarStarStarStar
Я обирала кваліфіованого дерматокосметолога з досвідом роботи від 10 років. Так знайшла в клініці лікаря Бреннера Марину Олександрівну. Лікар виконує безліч процедур естетичної косметології. Усім раджу!
Адміністратор BrennerClinic
Олесю, здрастуйте! Дякуємо за Ваш відгук. Раді, що Вам сподобалися очищувальні процедури в нашій клініці. Марині Олександрівні дуже приємно читати Ваші слова. Будемо раді бачити Вас і на інших процедурах естетичної медицини!
Наталі (24.11.22) StarStarStarStarStar
Відвідую цю клініку вже багато років. З упевненістю можу сказати, що такою стабільністю в якості роботи може похвалитися не кожен. А вибір клінік у наш час дуже великий. Спробувала тут багато процедур, але регулярно завжди приходжу на чистку. Після неї моя шкіра ніби отримує друге життя. Окремо хочу відзначити стабільний і дружний колектив. Лікарі і навіть адміністратори працюють у клініці роками. Тут немає вічної зміни кадрів, як у багатьох клініках і закладах Києва. Це про щось говорить!
Адміністратор BrennerClinic
Наталіє, добрий день! Ми щасливі, що у нас є такий постійний пацієнт, як Ви! Ми прагнемо надавати нашим відвідувачам косметологічні послуги найвищої якості і робимо все можливе для цього. Будемо раді бачити Вас повторно через кілька місяців. Крім чищення обличчя, можемо рекомендувати Вам пройти процедуру глибокого зволоження шкіри. Упевнені, Ви будете від неї в захваті. Приходьте! Завжди Вам раді!
Марія (04.10.22) StarStarStarStarStar
Завітала до клініки вперше, але вже розумію – це моє місце. Швидко додзвонилася, записали на консультацію того ж дня, а потім одразу провели ультразвукове чищення. Люблю, коли люди цінують час інших людей. Працюють дуже оперативно та якісно. Раджу!
Адміністратор BrennerClinic
Маріє, дякуємо Вам за те, що поділилися відгуком! Ми раді, що Вам сподобалася швидкість нашої роботи. Чекаємо Вас повторно на чистку обличчя через кілька місяців! Також, як Ви і просили, ми підберемо для Вас щадні омолоджувальні процедури, які зроблять шкіру Вашого обличчя ще красивішою і здоровішою. Приходьте!
Анастасія (23.08.22) StarStarStarStarStar
На прийомі у клініці дуже сподобалося. Побачила рекламу в інтернеті, одразу зателефонувала та записалася на чищення обличчя. Намагаюся робити його раз на місяць, але мій косметолог поїхала жити за кордон, тому змушена була шукати іншого фахівця. Рада, що знайшла Ірину Володимирівну. Дерматокосметолог анітрохи не гірша за мого колишнього лікаря, а може й краща. Вважаю, що мені пощастило, бо без очищення вже жити не можу. Не люблю чорні цятки на обличчі або коли проводиш по шкірі, а вона не гладка, а шорстка. Загалом, місце чудове. Хто шукає гарного дерматокосметолога – сміливо звертайтесь.
Адміністратор BrennerClinic
Анастасіє, добрий день! Дякуємо Вам за теплі слова на адресу нашої клініки та лікаря дерматокосметолога Голишкіної Марини Олександрівни. Чистка обличчя - це базова косметологічна процедура, яка, перш за все, піклується про здоров'я шкіри, а не її зовнішній вигляд. Тому вона так важлива і необхідна кожному. Раді, що Вам сподобалося у нас!
Антоніна (19.03.21) StarStarStarStarStar

Роблю чистку обличчя, або щось ще, в клініці кожен місяць. Напевно вже протягом року, так що це стало свого роду звичкою. Пробувала просто механічну, ультразвукову, але зупинилася на комбінованій чистці. Для мене результат такого чищення найбільш задовільний. Ускладнень після процедур ніколи не виникало. Шкіра завжди стає гладенькою, чистою, зникають чорні точки. Так що, як тільки забруднення знову накопичуються, я одразу записуюся до косметолога, інакше відчуваю себе некомфортно. На мій погляд, це хороша звичка, від якої не варто відмовлятися. Щось на зразок професійного чищення зубів від каменю і нальоту у стоматолога. Людям, які ніколи не пробували процедуру, однозначно рекомендую. Косметологи клініки виконують свою роботу на найвищому рівні!

Адміністратор BrennerClinic
Антоніно, здрастуйте! Раді старатися для Вас! Ми щасливі, що чистка шкіри обличчя стала для Вас свого роду щомісячним ритуалом. Це справді незамінна процедура, яка робить її здоровою та сяючою. Ми дуже цінуємо те, що Ви обрали саме нас. Дякуємо!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)