Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Чи є шанс перемогти целюліт?

Чи є шанс перемогти целюліт?

Целюліт - це явище, пов'язане зі структурним порушенням жирової клітковини та неестетичної зміни рельєфу шкірних покривів переважно у зоні стегон, живота та сідниць. У деяких випадках целюліт з'являється вже в пубертатному періоді (підлітковому віці). При цьому він ніяк не відбивається на загальному самопочутті, але часто стає причиною психологічного дискомфорту. Боротьбу з целюлітом ведуть майже 90% всіх жінок до та після 30 років, і, на жаль, найчастіше програють у цій боротьбі.

Більшість розрекламованих антицелюлітних кремів, скрабів та навіть салонних методик, таких як обгортання або електроміостимуляція, спрямовані на зменшення зовнішніх проявів целюліту і тому дають незначний та дуже короткочасний ефект. Проте отримати відмінні результати в усуненні целюліту можливо, якщо застосовувати комплексну терапію, націлену на глибокі шари шкіри та підшкірну жирову клітковину. Для кращого розуміння спочатку треба розібратися, що ж таке целюліт.

З анатомічної точки зору, целюліт - це дистрофія підшкірної жирової клітковини, тобто патологічна зміна жирової тканини, при якій жирові клітини зливаються в мікро- та макровузлики, які проявляються на поверхні шкіри, утворюючи візуальне враження «апельсинової шкірки». Основні причини, що викликають целюліт: порушення тканинного метаболізму, уповільнення венозної циркуляції та лімфатичного дренажу під впливом гормональних проблем (порушення естрогенного фону у жінок), стрес, сидячий спосіб життя та нераціональне харчування. При цьому еластичні та колагенові волокна дерми заміщаються жировими клітинами, порушується еластичність та рельєф поверхні шкіри. Зрозуміло, що для ефективної боротьби з перерахованими причинами потрібно вплинути на сам механізм появи проблеми.

У нашій клініці ми пропонуємо дві методики, які, на наш погляд, є найбільш дієвими з усіх існуючих на ринку косметологічних послуг. Їх необхідно застосовувати в комплексі.

Перша - мезотерапія. Дана методика полягає в ін'єкційному введенні у проблемні зони спеціальних препаратів, які дозволяють нормалізувати місцевий тканинний обмін речовин, розщеплюють патологічні жири, покращують кровопостачання та відтік лімфи. Це так звана «м'яка ліпосакція», яка зменшує жировий шар та поліпшує еластичність шкіри, не залишаючи синців та рубців. Для цього в підшкірну жирову клітковину вводять мезококтейль, що складаються з ліполітиків (це речовини, що володіють жиророзщеплювальною дією), амінокислот, мінералів, вітамінів та антиоксидантів. За своїм змістом це не косметологічна, а скоріше клінічна процедура. Препарати, що вводяться, можуть мати гомеопатичну або фармакологічну природу, у будь-якому випадку доцільність застосування того чи іншого препарату визначає лікар. Мезотерапевтичний курс складається з 5-10 сеансів, що проводиться з інтервалом в 10-14 днів.

Друга ефективна методика - лімфодренаж, який полягає в розминці проблемної ділянки і може проводитися під різними назвами: антицелюлітний ручний масаж, вакуумно-роликовий масаж (LPG), пресотерапія, ультразвуковий лімфодренаж. Деякі з цих процедур з успіхом можуть проводитися навіть в домашніх умовах.

У висновку вважаємо за необхідне підкреслити, що в понятті «боротьба з целюлітом» головним словом є «боротьба». Не можна розраховувати на те, що одного разу, виконавши курс антицелюлітних заходів, проблема зникне назавжди. Для досягнення довгострокового ефекту слід дотримуватися низькокалорійної дієти, регулярно виконувати фізичні вправи та періодично, як мінімум раз на рік, проходити курс медикаментозної корекції целюліту.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Масаж тіла антицелюлітний (по крему)1201200
2 Масаж тіла антицелюлітний (з медом)1101200

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Карина (16.12.20)
Намагаюся позбутися целюліту напевно з 16 років. У підлітковому віці через гормональні перепади набрала зайву вагу. Згодом скинула і спортом активно займаюся, але повністю він все одно не проходить. Я знаю, що потрібно вести комплексну боротьбу, так би мовити по всіх фронтах, тому звернулася до косметологів BrennerLaserClinic, так як живу поруч з метро Лівобережна. Зараз проходжу курс мезотерапії і лімфодренажу, щоб отримати максимальний ефект. Пройшла 3 сеанси, ефект вже видно і, наскільки я помічаю, продовжує посилюватися. Для ін'єкцій доктор використовує препарат MesoXanthin F199. Поки що все добре, ніяких побічних ефектів від уколів у мене не виникло.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01