Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Дерматоскопія

Дерматоскопія

Дерматоскопія — це сучасний неінвазивний метод дослідження шкіри за допомогою спеціального обладнання, що називається дерматоскопом. Дерматоскоп — особливим чином сконструйований стереоскопічний біомікроскоп, тобто оптичний прилад, який дає можливість підготовленому спеціалісту розглянути внутрішні структури шкіри під збільшенням від 20-ти до 400-т разів. За допомогою дерматоскопа лікар має можливість встановлювати точний діагноз без пошкодження шкіри. У 90% випадків методика дозволяє дерматологу взагалі уникнути видалення ділянки шкіри або інших непотрібних хірургічних втручань.

Навіщо проводиться дерматоскопія?

Більшість змін на шкірі, зазвичай, можна побачити і неозброєним оком. Але поверхнева клінічна картина дуже часто має безліч неоднозначних зовнішніх проявів, що можуть маскувати та камуфлювати внутрішні патологічні процеси. Тому лікар не завжди може бути до кінця впевнений у правильності поставленого їм діагнозу. За допомогою дерматоскопа фахівець може отримати значно більше інформації. До недавнього часу така глибина діагностики була доступна тільки під час гістологічного дослідження. Таким чином, головне завдання дерматоскопії — провести диференціальну діагностику між доброякісними і злоякісними новоутвореннями шкіри, а також поставити, підтвердити або спростувати діагноз при дуже багатьох запальних захворюваннях.

Дерматоскоп
Дерматоскоп
Пігментація
Пігментація при розгляді через дерматоскоп

Дерматоскопічне дослідження для виявлення меланоми шкіри

Особливо хочеться підкреслити неперевершену роль дерматоскопії для ранньої діагностики злоякісних новоутворень шкіри, зокрема меланоми, яка на сьогоднішній день є і надалі залишається головною причиною смертності в онкодерматології. Це злоякісне новоутворення, що розвивається з меланоцитів – клітин, які визначають колір шкіри людини. Велика кількість меланоцитів знаходиться у доброякісних невусах (родимках). Але через постійне знаходження під відкритим сонцем, часті стресові ситуації та низький імунітет вони можуть перетворюватися у злоякісні пухлини, в тому числі меланому.

Захворювання зустрічається у людей різного віку. Його розвиток зазвичай відбувається спонтанно. Але існують деякі сигнали, при появі яких необхідно звернутися до лікаря – велика кількість пігментації на шкірі, зміна кольору або контурів новоутворення, кровотеча.

На практиці, серед безлічі доброякісних родимок, ми щодня зустрічаємо небезпечні новоутворення шкіри і від того, на якій стадії вони будуть виявлені, прямо залежить подальший перебіг захворювання. Унікальність методу дерматоскопії полягає в тому, що він дозволяє оцінити небезпеку злоякісного переродження більшості пігментних утворень на найбільш ранній доклінічній стадії.

Ціна дематоскопічного дослідження та консультації лікаря-дерматолога у місті Києві (ст. метро Лівобережна)

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
8 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30550
9 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла451200
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Карта родимок (FotoFinder)
(виявляє нові та змінені шкірні ураження на всьому тілі)
604200 3500
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)
45900
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, К.М.Н., з фотофіксацією утворень)
451000
4 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30600
5 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601500

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Дерматоскопія. Часті питання

Яка ступінь достовірності дерматоскопічного дослідження?
Достовірність дерматоскопічного дослідження, як і будь-якого іншого діагностичного методу, ніколи не буває 100%. Як правило, вона залежить від рівня обладнання, типу новоутворення та, звичайно, від ступеня підготованості фахівця. У Клініці лікаря Бреннера, 90-95% відсотків діагнозів, в подальшому підтверджуються гістологічно.
Скільки часу потрібно для проведення дерматоскопії?
У нашій клініці дерматоскопія і тріхоскопія виконується кількома способами і в різних обсягах. Наприклад, скринінгова дерматоскопія DermLite займає кілька хвилин, а аналіз родимок всього тіла, так звана "Карта Родимок", може зайняти до півтори години.
Яка підготовка потрібна для дерматоскопії?
Методика атравматична, комфортна для пацієнта, тому ніякої спеціальної підготовки не потрібно. Крім цього, метод абсолютно не має протипоказань.
Додати відгук
Віктор (05.07.22) StarStarStarStarStar
На тілі багато родимок, тож кожні півроку приходжу на обстеження. Кілька разів робили видалення. Лікарі добре працюють. Приходитиму сюди й надалі.
Адміністратор BrennerClinic
Вікторе, дякуємо за відгук. Думка пацієнтів для нас дуже важлива! Ви молодець, що ретельно стежите за станом своєї шкіри. Завжди раді бачити Вас у нас в клініці!
Наталя (05.10.21) StarStarStarStarStar
Сина довгий час турбували дрібні родимки на шиї. Вони постійно зачіпалися в нього за коміри сорочок і светрів. Записала його до Перехрестенко А.П. на діагностику та консультацію. Лікар провів дерматоскопію і сказав, що це не родимки, а крихітні папіломи, які дуже легко видаляються. Видалення провели того ж дня. Син залишився задоволеним, зараз його нічого не турбує. У клініці все сподобалося – і лікар, і якість обслуговування та атмосфера. Надалі планую привести на огляд чоловіка.
Адміністратор BrennerClinic
Наталіє, дякуємо, що розповіли про свій досвід іншим пацієнтам. Раді, що Вашого сина більше не турбують папіломи на шиї. Бережіть своє здоров'я! Будемо раді бачити Вас із чоловіком!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Іванна (20.07.20) StarStarStarStarStar
Я – натуральна блондинка. У мене світла шкіра, яка завжди швидко обгорає на сонці. Як сказав мені дерматоонколог, такі люди, як я, входять до групи ризику і повинні систематично перевіряти родимки. Хочу додати, що на моєму тілі їх чимало, тому це питання мене хвилювало завжди. Раніше я ходила у клініку неподалік будинку, але востаннє мене збентежила достовірність отриманої інформації і я вирішила записатися в хорошу приватну клініку. Прочитала в інтернеті про FotoFinder, вирішила, що це те, що мені потрібно. Ціна діагностики для мене немаленька, але ж її не потрібно проходити щомісяця! Записалася до Перехрестенко Андрія Петровича – медичного директора клініки. Час я не засікала, але діагностика та консультація тривали досить довго. Лікар сфотографував різні ділянки мого тіла, які відразу відобразилися на екрані. Родимки, які викликають занепокоєння, автоматично з’явилися на початку. Лікар уважно вивчив кожну родимку і докладно пояснив, чому деякі з них викликають занепокоєння і за ними треба спостерігати. Завдяки тому, що я регулярно відвідувала дерматоонколога, стан моєї шкіри виявився досить добрим. Лікар рекомендував видалити тільки одну родимку на поясі, яку я періодично зачіпаю. Процедура справді необхідна. Всім, хто піклується про своє здоров'я, рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Іванно, дякуємо за такий змістовний відгук про процедуру дерматоскопії. Нам дуже приємно отримувати відгуки, в яких високо оцінюють роботу наших фахівців. Коли ми отримуємо такі відгуки, розуміємо, що працюємо не дарма. Також рекомендуємо Вам процедуру лазерної епіляції. У нас є постійні акційні комплекси, ціна яких Вам дуже сподобається. Приходьте, ми Вас не розчаруємо!
Сергій (21.10.19) StarStarStarStarStar
Дерматоскопію мені робила Наталія Драганова перед видаленням родимки на спині. Процедура зовсім не болісна. Наскільки я розумію, це схоже на мікроскоп, який дозволяє точно визначити, яке новоутворення з'явилося на шкірі. Про клініку та персонал склалося гарне враження. Всі ввічливі, ґрунтовно все пояснюють, немає вічного поспіху та величезних черг. Ціни прийнятні, повністю відповідають якості обслуговування.
Адміністратор BrennerClinic
Шановний Сергію! Дякуємо за відгук. Нам важливо знати, як пацієнти оцінюють нашу клініку і роботу фахівців. Раді, що Вам сподобалася процедура дерматоскопії, сервіс і ціни в нашій клініці. Всього Вам найкращого, приходьте до нас ще!
Олександра (14.09.19) StarStarStarStarStar
Проходжу діагностику щороку, тому що на тілі багато родимок. В інтернеті доступно безліч інформації про їх небезпеку та ризик перетворення на злоякісне новоутворення. Регулярно відстежуючи їхній стан, мені стає, як мінімум, набагато спокійніше. Декілька невусів, які турбували лікаря, мені вже видалили. З іншими поки немає причин хвилюватися. Фотографії з кожного обстеження зберігаються у базі клініки. При необхідності, я можу будь-якої миті їх отримати. На огляд зазвичай приходжу до Марини Олександрівни. Відмінний лікар, дуже уважна та розважлива. Після кожного відвідування мені на руки видають медичний висновок. Загалом клініка вищого рівня. Всім рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Олександро! Дякуємо, що знайшли час написати відгук про дерматоскопічне обстеження родимок у нашій клініці. Раді, що Ви настільки відповідально ставитеся до стану своєї шкіри. Марині Олександрівні було шалено приємно читати Ваші слова. Чекаємо Вас на планові процедури. Усього Вам найкращого!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)