Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Видалення новоутворень в інтимних зонах

Видалення новоутворень в інтимних зонах

Новоутворення в інтимних зонах можуть з'явитися в будь-якому періоді життя. Чоловіки і жінки страждають від них приблизно з однаковою частотою. Найбільш часто в делікатних областях зустрічаються такі 3 види новоутворень:

  • Папіломи;
  • М'які фіброми різного розміру;
  • Гострокінцеві кондиломи (синонім — генітальні бородавки).

Чи небезпечні новоутворення в інтимних місцях?

Новоутворення можуть вражати як шкіру, так і слизову оболонку уретри, піхви і прямої кишки. На щастя, всі ці шкірні дефекти, зазвичай, носять доброякісний характер. Зовнішні папіломи і фіброми є розростанням епідермісу неінфекційної природи і є, так би мовити, неприємним "косметичним" дефектом. У той же час, причина виникнення гострокінцевих кондилом більш серйозна — потенційно небезпечний та контагіозний вірус папіломи людини (ВПЛ, тип 6 та 11), і тому до них потрібен дуже уважний підхід. Гострокінцеві кондиломи відносяться до інфекцій, що передаються контактним шляхом (через статеві зв'язки та через предмети гігієни). Не залежно від того, доставляють новоутворення дискомфорт чи ні, всі вони повинні бути ідентифіковані та видалені. Видалення новоутворень в інтимних зонах проводиться лазерним і радіохвильовим методами.

Новоутворення в інтимних зонах: лазерне та радіохвильове видалення

Лазерний метод видалення полягає в точковому фото-термічному впливі на патологічний елемент, що призводить до його делікатного видалення. Метод є безкровним, безболісним (не вимагає анестезії), не залишає слідів і не вимагає періоду реабілітації. Завдяки сучасному лазерному обладнанню, лікар-дерматолог задає точну глибину проникнення лазерного променя та контролює область обробки, тому здорові тканини не зачіпаються. Метод лазерного видалення найбільш ефективний при видаленні множинних шкірних папілом.

Радіохвильовий метод полягає в електрохірургічному видаленні (відсіканні) новоутворення з поверхні тіла за допомогою спеціального обладнання — радіохвильового "ножа". Видалення проводиться під місцевою анестезією, займає всього кілька хвилин, і має короткий (до 5 днів) період відновлення. Після обробки на місці видалення відсутні кровотечі, опіки, не залишається ніяких шрамів чи рубців.

При необхідності, видалений матеріал буде відправлений в гістологічну лабораторію для виключення онкологічної патології. Слід також розуміти, що для повного одужання і щоб уникнути ризику появи подібних новоутворень в майбутньому, можливо буде потрібно і медикаментозне лікування, спрямоване на зміцнення імунітету та видалення ВПЛ з організму.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)
Мінімальна вартість - від 450 грн.
1 - 2 шт.від 450
2 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)3 - 10 шт.від 300
3 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)11 - 20 шт.від 250
4 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)від 21 шт.від 200
5 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)
Мінімальна вартість - від 450 грн.
1 - 2 шт.від 450
6 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)3 - 10 шт.від 350
7 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)11 - 20 шт.від 300
8 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)від 21 шт.від 250
# ПроцедураКількістьЦіна, грн
1 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 1-й клас складності1 утворення від 450
2 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 2-й клас складності1 утвореннявід 650
3 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 3-й клас складності1 утвореннявід 850
4 Радіохвильова вапоризація у паховій зоні1 утвореннявід 650
5 Радіохвильова вапоризація на обличчі, шиї, статевих губах, крайній плоті та анальній зоні1 утвореннявід 850
6 Гістологічне дослідження видалених тканин1 утворення850
7 Місцева анестезія1 утворення150

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Видалення новоутворень в інтимних зонах. Часті питання

Чи можна видаляти папіломи в інтимній зоні, якщо планується вагітність?
Звичайно, видалення папілом не несе небезпеки для майбутньої вагітності та пологів. Але безпосередньо під час вагітності від процедури краще відмовитися.
Чи потрібна підготовка перед процедурою?
Ні, особлива підготовка не потрібна, але якщо місце обробки покрите волоссям, то його необхідно поголити. На консультації дермато-венеролог оцінює кількість і природу новоутворень і, при необхідності, призначає додаткові аналізи: мазок на виявлення інфекцій і запальних процесів, біопсію для виключення злоякісності новоутворення тощо.
Скільки триває період реабілітації після видалення?
Після лазерного видалення папілом в інтимній зоні, людина може відразу ж повертатися до звичайного життя. Серед рекомендацій: утримання від статевих контактів протягом тижня, відвідування саун, басейнів, соляріїв і прийняття гарячих ванн протягом двох тижнів. Також, після видалення рекомендується носити натуральну вільну нижню білизну.
Які протипоказання до процедури?
Вагітність, венеричні хвороби, запальні процеси в інтимній зоні, пухлини, захворювання в гострій формі.
Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01