Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Видалення новоутворень в інтимних зонах

Видалення новоутворень в інтимних зонах

Новоутворення в інтимних зонах можуть з'явитися в будь-якому періоді життя. Чоловіки і жінки страждають від них приблизно з однаковою частотою. Найбільш часто в делікатних областях зустрічаються такі 3 види новоутворень:

  • Папіломи;
  • М'які фіброми різного розміру;
  • Гострокінцеві кондиломи (синонім — генітальні бородавки).

Чи небезпечні новоутворення в інтимних місцях?

Новоутворення можуть вражати як шкіру, так і слизову оболонку уретри, піхви і прямої кишки. На щастя, всі ці шкірні дефекти, зазвичай, носять доброякісний характер. Зовнішні папіломи і фіброми є розростанням епідермісу неінфекційної природи і є, так би мовити, неприємним "косметичним" дефектом. У той же час, причина виникнення гострокінцевих кондилом більш серйозна — потенційно небезпечний та контагіозний вірус папіломи людини (ВПЛ, тип 6 та 11), і тому до них потрібен дуже уважний підхід. Гострокінцеві кондиломи відносяться до інфекцій, що передаються контактним шляхом (через статеві зв'язки та через предмети гігієни). Не залежно від того, доставляють новоутворення дискомфорт чи ні, всі вони повинні бути ідентифіковані та видалені. Видалення новоутворень в інтимних зонах проводиться лазерним і радіохвильовим методами.

Новоутворення в інтимних зонах: лазерне та радіохвильове видалення

Лазерний метод видалення полягає в точковому фото-термічному впливі на патологічний елемент, що призводить до його делікатного видалення. Метод є безкровним, безболісним (не вимагає анестезії), не залишає слідів і не вимагає періоду реабілітації. Завдяки сучасному лазерному обладнанню, лікар-дерматолог задає точну глибину проникнення лазерного променя та контролює область обробки, тому здорові тканини не зачіпаються. Метод лазерного видалення найбільш ефективний при видаленні множинних шкірних папілом.

Радіохвильовий метод полягає в електрохірургічному видаленні (відсіканні) новоутворення з поверхні тіла за допомогою спеціального обладнання — радіохвильового "ножа". Видалення проводиться під місцевою анестезією, займає всього кілька хвилин, і має короткий (до 5 днів) період відновлення. Після обробки на місці видалення відсутні кровотечі, опіки, не залишається ніяких шрамів чи рубців.

При необхідності, видалений матеріал буде відправлений в гістологічну лабораторію для виключення онкологічної патології. Слід також розуміти, що для повного одужання і щоб уникнути ризику появи подібних новоутворень в майбутньому, можливо буде потрібно і медикаментозне лікування, спрямоване на зміцнення імунітету та видалення ВПЛ з організму.

# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)
Мінімальна вартість - від 450 грн.
1 - 2 шт.від 450
2 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)3 - 20 шт.від 300
3 Лазерне видалення папілом у паховій зоні (вартість за одну одиницю)від 21 шт.від 250
4 Радіохвильове видалення папілом на повіках (вартість за одну одиницю)1 шт.від 850
5 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)
Мінімальна вартість - від 450 грн.
1 - 2 шт.від 450
6 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)3 - 10 шт.від 350
7 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)11 - 20 шт.від 300
8 Лазерне видалення папілом на статевих губах, крайній плоті та анальній зоні (вартість за одну одиницю)від 21 шт.від 250
# Радіохвильове видалення та гістологічне дослідження новоутворень шкіриКількістьЦіна, грн
1 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 1-й клас складності1 утворення від 450
2 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 2-й клас складності1 утвореннявід 650
3 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 3-й клас складності1 утвореннявід 850
4 Радіохвильова вапоризація у паховій зоні1 утвореннявід 650
5 Радіохвильова вапоризація на обличчі, шиї, статевих губах, крайній плоті та анальній зоні1 утвореннявід 850
6 Гістологічне дослідження видалених тканин1 утворення850
7 Місцева анестезія1 утворення150

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Видалення новоутворень в інтимних зонах. Часті питання

Чи можна видаляти папіломи в інтимній зоні, якщо планується вагітність?
Звичайно, видалення папілом не несе небезпеки для майбутньої вагітності та пологів. Але безпосередньо під час вагітності від процедури краще відмовитися.
Чи потрібна підготовка перед процедурою?
Ні, особлива підготовка не потрібна, але якщо місце обробки покрите волоссям, то його необхідно поголити. На консультації дермато-венеролог оцінює кількість і природу новоутворень і, при необхідності, призначає додаткові аналізи: мазок на виявлення інфекцій і запальних процесів, біопсію для виключення злоякісності новоутворення тощо.
Скільки триває період реабілітації після видалення?
Після лазерного видалення папілом в інтимній зоні, людина може відразу ж повертатися до звичайного життя. Серед рекомендацій: утримання від статевих контактів протягом тижня, відвідування саун, басейнів, соляріїв і прийняття гарячих ванн протягом двох тижнів. Також, після видалення рекомендується носити натуральну вільну нижню білизну.
Які протипоказання до процедури?
Вагітність, венеричні хвороби, запальні процеси в інтимній зоні, пухлини, захворювання в гострій формі.
Додати відгук
Євгенія (02.04.23) StarStarStarStarStar
Співробітники ввічливі – адміністратор на рецепшені та дерматокосметолог. Дуже оперативно записали мене на огляд і видалення, запропонували обрати зручний час. У холі та кабінеті було дуже чисто. Лікарка, яка видаляла папіломи, діяла професійно і грамотно все розповіла. Відчувся великий досвід і майстерний лікарський підхід.
Валентина (19.01.23) StarStarStarStarStar
Клініка розташована у 5-10 хвилинах від метро Лівобережна. Записалася на лазерну процедуру, оскільки гінеколог виявила у мене папіломи. Лікарка працювала дуже акуратно, не поспішала. Результатом я задоволена, боляче не було.
Администратор BrennerClinic
Спасибі Вам велике, Валентино, що знайшли час і поділилися своїми враженнями про роботу Ірини Володимирівни! Ми обов'язково передамо їй Ваші теплі слова! Їй буде дуже приємно! Завжди раді бачити Вас у нашій клініці! Не затягуйте з видаленням піпілом на шиї, бо вони мають властивість збільшуватися в розмірі та кількості.
Діна (24.07.21) StarStarStarStarStar
Про наявність папілом на статевих органах мені сказала гінеколог. Вона ж порекомендувала звернутися до клініки Бреннера. Сама я б новоутворення ніколи не помітила. Цих крихітних негідників виявилося чимало – близько 7 штук. Видаляли лазером. Клініка сподобалася, ставлення та професіоналізм лікарів теж. Лазерне видалення новоутворень в інтимній зоні обійшлося мені недорого, що також потішило. Але дуже хочеться вірити, що такої проблеми більше не виникне. До клініки хочу прийти вже з більш позитивним приводом. Місце дійсно гарне!
Администратор BrennerClinic
Діна, дякуємо за такі приємні для нас слова! Ваш відгук - найвища оцінка нашої роботи. Звичайно ж, чекаємо Вас на наші косметологічні процедури найближчим часом. Нам є, що Вам запропонувати!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Марія (19.05.20) StarStarStarStarStar
Відмінні фахівці, класне обладнання. Роблять все швидко та якісно. Зверталася в серпні з досить інтимною проблемою – на статевих органах виявили кілька фібром. Незважаючи на те, що новоутворення доброякісне, захотілося якнайшвидше його позбутися. На прийомі була у Голишкіної Марини. Раніше до неї ж приходила на лазерну епіляцію та видалення кількох родимок. Як завжди, все виконано на висоті. Люблю вашу клініку! Ви найкращі!
Администратор BrennerClinic
Маріє, дякуємо Вам за те, що довірили своє здоров'я нашій улюбленій Марині Олександрівні! Ми дуже вам вдячні і раді, що Ви є нашим постійним пацієнтом. Сподіваємося наступного разу Ви відвідаєте нас з більш радісної нагоди. Будемо раді запропонувати Вам ефективні косметологічні процедури за акційними цінами.
Соня (22.11.19) StarStarStarStarStar
Лікувала в клініці Бреннера гострі кондиломи. Дуже неприємне інфекційне захворювання. Дякую лікарям, що допомогли його позбутися. Проблема досить інтимна, але фахівці відмінні, поставилися з розумінням. Лікування проводила дерматовенеролог Наталія Драганова. Крім лазерного видалення гострих кондилом, знадобилася медикаментозна терапія. Разом зі мною лікування проходив і мій хлопець. Іншого виходу не було. Клініка відмінна. Рекомендую всім!
Администратор BrennerClinic
Шановна Соня! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже цінуємо зворотний зв'язок з нашими відвідувачами. Дуже раді, що нашим фахівцям вдалося допомогти Вам і Вашому хлопцю позбутися кондилом. Сподіваємося, медикаментозне лікування матиме належний ефект і наступного разу ми побачимо Вас уже на косметологічних процедурах! Усього вам найкращого!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)