Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Цифрова електронна дерматоскопія у Києві - переконайтеся в безпеці своїх родимок!

Цифрова електронна дерматоскопія у Києві - переконайтеся в безпеці своїх родимок!
Цифрове дерматоскопічне дослідження спрямоване на виявлення процесів злоякісного переродження родимок на ранніх стадіях, коли ще лікування є надзвичайно ефективним, і подальший прогноз для здоров'я - сприятливий.

Дерматоскопія шкіри – це новітня діагностична методика, що дозволяє лікарю мікроскопічно (зі збільшенням від 4 до 20 разів) вивчити ділянку шкірного покриву без його пошкодження. Іншими словами, йдеться про прижиттєву мікроскопію підозрілих новоутворень шкіри з метою встановлення достовірного діагнозу.

Ще 20 років тому, до широкого впровадження в лікарську практику медичних дерматоскопів дерматолог чи хірург, ґрунтуючись на попередньому клінічному діагнозі, зазвичай хірургічно видаляв будь-яке підозріле новоутворення. Потім видалений фрагмент передавався в лабораторію, де вже гістолог, розглядаючи його в мікроскоп, підтверджував або спростовував цей діагноз. У більшості випадків виявлялося, що видалене утворення було цілком доброякісним і у видаленні не було необхідності. Таким чином, дерматоскопія не просто допомагає в встановленні більш правильного діагнозу, а й часто дозволяє уникнути непотрібних ексцизій (видалень).

Коли необхідна діагностика родимок?

Велика кількість родимок на тілі є фактором ризику для появи або розвитку небезпечних новоутворень.

Злоякісне переродження родимки може виникнути як з раніше доброякісного невуса (nevus і родимка - це синоніми), так і з'явитися раптово на незміненій шкірі, і безпечно виглядати досить тривалий час.

Найбільш схильні до переродження родимок люди з першим та другим (за шкалою Фітцпатріка) фототипом шкіри, у яких світла шкіра, блакитні очі, зі світлим або рудим волоссям, які схильні швидкого обгорання на сонці. Ультрафіолетові промені та тривала інсоляція може призводити до того, що навіть у раныше безпечних родимках можуть з'являтися злоякісні клітини.

Діагностика родимок, в першу чергу, рекомендовано людям, які виявили, що їх родимка:

  • змінила форму;
  • почала дуже швидко рости;
  • на родимці з'явилися вкраплення різного кольору;
  • краї стали розмитими;
  • з'явився дискомфорт, свербіж або поколювання.

Також цифрова дерматоскопія настійно рекомендується, якщо родимка раптово стала кровоточити, особливо якщо вона не була травмована. У таких випадках потрібно терміново звернутися до дерматолога або онколога для подальшої діагностики цього утворення.

Як відбувається процедура дерматоскопії?

Навіть найкоротша процедура цифрової електронної дерматоскопії (від одного до трьох утворень) займає близько 40-50 хвилин часу і складається з трьох послідовних етапів.

Будь-який візит до лікаря у «Клініці доктора Бреннера» починається з обов'язкової консультації, під час якої лікар вислуховує скарги, збирає анамнез та уважно оглядає ВСЮ поверхню шкіри пацієнта.

На другому, основному етапі, проводиться дерматоскопічне дослідження виявлених підозрілих елементів. Для цього на обстежувану ділянку шкіри фахівець наносить спеціальний оптичний гель, після чого направляє на неї камеру дерматоскопа. Отримана мікроскопічне зображення виводиться великий екран і фіксується на спеціальному захищеному сервері.

На третьому, завершальному етапі, лікар письмово інтерпретує отриману інформацію та пояснює пацієнту наступні кроки, тобто що слід робити далі. За підсумками дослідження пацієнту видається експертний медичний висновок.

Дерматоскопія родимок: ціна і обладнання

Скільки коштує дерматоскопія в Києві? Ціна дерматоскопії родимок у Києві в районі станції метро Лівобережна в "Клініці доктора Бреннера", включаючи консультації профільних спеціалістів, коштує від 650грн.

Для проведення дерматоскопії (обстеження та діагностики родимки) фахівці Brenner Laser Clinic використовують новітню німецьку цифрову систему FotoFinder ATBM Master, що відкриває широкі можливості для дослідження. Навіть якщо на тілі пацієнта десятки або сотні родимок, завдяки системі FotoFinder дерматолог, має можливість ефективно обстежити поверхню всього тіла і виявити найбільш небезпечні новоутворення.

Новітня модель цифрового електронного дерматоскопа FotoFinder MediCam 1000 дозволяє отримати чисті, яскраві, контрастні фотографії родимок у якості Full HD. Система FotoFinder bodystudio ATBM дає можливість за лічені хвилини створити точну карту шкіри пацієнта, а програма Moleanalyzer pro допомагає лікареві створити і послідовно проаналізувати всю зняту машиною фотодокументацію.

Дерматоскопія
Цифровий дематоскоп FotoFinder MediCam 1000
Дерматоскопія
Комп’ютерна дерматоскопія на FotoFinder ATBM Master

Складання карти родимок у Києві: як проходить процедура?

На початку процедури діагностики родимок у Києві лікар, за допомогою автоматизованої системи FotoFinder, робить знімки всього тіла пацієнта у поляризованому світлі, які зберігаються в базі даних системи. Потім ці зображення аналізує спеціальна комп'ютерна програма із застосуванням штучного інтелекту. Всі отримані високоякісні знімки новоутворень розташовуються в порядку убування їх значущості вигляді мозаїки. У підсумку, час проведення повного обстеження скорочується до мінімуму, а лікар-дерматолог отримує докладну карту родимок пацієнта. Якщо пацієнт раніше вже проходив дерматоскопічне дослідження, система порівняє нові зображення із попередніми та відображає ці зміни.

Якщо на тілі пацієнта в ході складання карти родимок виявлено підозрілий невус, найпотужніша оптична система FotoFinder Medicam 1000 може збільшити його знімок від 20-ти до 400 разів. Далі, за допомогою величезної глобальної бази даних численних досліджень, система допомагає лікареві визначити коефіцієнт ризику для даного новоутворення, і чи варто його видаляти. Аналіз одиничної родимки займає всього 2-3 хвилини, а дослідження всього тіла триває близько півгодини. При цьому точність діагностики сягає 99%.

Ціна цифрового дематоскопічного дослідження та консультації лікаря-дерматолога у місті Києві (ст. метро Лівобережна)

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Карта родимок (FotoFinder)
(виявляє нові та змінені шкірні ураження на всьому тілі)
604200 3500
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)
45900
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, К.М.Н., з фотофіксацією утворень)
451000
4 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30600
5 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601500

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Дерматоскопія. Часті питання

Яка ступінь достовірності дерматоскопічного дослідження?
Достовірність дерматоскопічного дослідження, як і будь-якого іншого діагностичного методу, ніколи не буває 100%. Як правило, вона залежить від рівня обладнання, типу новоутворення та, звичайно, від ступеня підготованості фахівця. У Клініці лікаря Бреннера, 90-95% відсотків діагнозів, в подальшому підтверджуються гістологічно.
Скільки часу потрібно для проведення дерматоскопії?
У нашій клініці дерматоскопія і тріхоскопія виконується кількома способами і в різних обсягах. Наприклад, скринінгова дерматоскопія DermLite займає кілька хвилин, а аналіз родимок всього тіла, так звана "Карта Родимок", може зайняти до півтори години.
Яка підготовка потрібна для дерматоскопії?
Методика атравматична, комфортна для пацієнта, тому ніякої спеціальної підготовки не потрібно. Крім цього, метод абсолютно не має протипоказань.
Додати відгук
Олег (17.02.23) StarStarStarStarStar
Я довгий час жив біля моря і в гарячі сезони займався торгівлею. Дуже багато часу проводив під відкритим сонцем. Кілька років тому переїхав до Києва. Проте помітив, що на тілі почало з'являтися дуже багато родимок, особливо на плечах. Вирішив пройти перевіритися до дерматовенеролога. Лікар запропонував провести цифрову дерматоскопію, щоб переконатися в їхній безпеці. Фінансових проблем у мене немає, тому погодився без вагань. Процедура не швидка, але абсолютно безболісна. По суті, мене просто фотографували в багаторазовому збільшенні, а далі комп'ютер аналізував мої родимки. На щастя, все виявилося в порядку. Жодних злоякісних новоутворень не знайшлося. Але процедура дуже корисна - усім рекомендую. Як мінімум, для власного заспокоєння.
Адміністратор BrennerClinic
Олеже, дякуємо Вам за такий детальний відгук про цифрову дерматоскопію! Тривале перебування під відкритим сонцем значно збільшує ризик розвитку злоякісних новоутворень, тому шкіра потребує особливої уваги. Ви правильно зробили, що прийшли до нас. Раді, що Ви задоволені якістю послуг і цінами нашої клініки. Звертайтеся, ми завжди готові допомогти!
Себастьян (18.07.22) StarStarStarStarStar
Приходив одного разу до клініки на цифрову дерматоскопію. Турбувала пара родимок – не знав варто їх видаляти чи ні. Після діагностики лікарка сказала, що з одною все гаразд, а другу краще видалити. Враження про клініку склалося гарне. Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Себастьян, спасибі за відгук! Це найкращий доказ того, що ми працюємо не дарма. Наталя Анатоліївна прекрасний фахівець, і ми дуже раді, що у Вас залишилися гарні враження про комп'ютерну дерматоскопію. Звертайтеся, ми завжди будемо раді допомогти!
Інна (11.11.21) StarStarStarStarStar
Пишу як людина, яка не надто звикла дбати про своє здоров'я. Але час від часу в мене виникає раптове бажання щось перевірити. Цього разу мене почали хвилювати родимки — здалося, що їх побільшало, а деякі з них трохи збільшилися у розмірі. Продивилася відгуки в інтернеті і вирішила прийти у Brenner Clinic на дерматоскопію. Ідея складання карти всіх родимок на тілі здалася дуже незвичайною. Ціни в клініці влаштували, вона знаходиться недалеко від мого будинку. Родимки перевірили, загалом виявилося все гаразд, але в ділянці шиї та грудей дерматоонколог помітила багато папілом і навіть кілька фібром, які порадила видалити. Раніше для мене видалення родимки чи іншого новоутворення асоціювалося зі страшною хірургічною процедурою. Насправді ж виявилося, що лазерне видалення папілом і фібром абсолютно безболісне та займає максимум 10 хвилин. Тому, хто ще не знайомий з технологіями сучасної дерматології, рекомендую відвідати клініку лікаря Бреннера.
Адміністратор BrennerClinic
Інно, дякуємо за зворотний зв'язок і рекомендацію нашої клініки! Цифрова дерматоскопія і лазерні процедури в дерматології стають дедалі популярнішими, але багато людей, на жаль, все ще їх побоюються. Сподіваємося, що завдяки таким чуйним пацієнтам, як Ви, ця тенденція скоро зміниться. Будемо раді зустрічі з Вами знову!
Борис (03.08.21) StarStarStarStarStar
Я був у Brenner Clinic всього кілька разів, але враження залишилося гарне. Мені видаляли гранульому на пальці. Перед процедурою провели цифрову дерматоскопію та гістологію. Все було зроблено чудово, лікар дуже акуратний, чемно зі мною розмовляв, все пояснював. Але окремо хочу відзначити саме діагностику, бо апарат справді мене вразив. Мені показали на моніторі новоутворення у багаторазовому збільшенні та ще кілька родимок на спині, які я раніше не помічав. Лікар сказав, що зараз вони не викликають приводів для занепокоєння, але все ж таки слід тримати їх під наглядом. Фотографії зберегли у базі клініки і наступного разу, коли я прийду на огляд через півроку, можна буде порівняти їх з новими знімками, і побачити навіть мікроскопічні зміни у цих родимках. Тішить, що прогрес не стоїть на місці і існують такі пристрої, і вони доступні для українців. Всім рекомендую перевірити свої родимки і взагалі проявляти більше турботи до свого організму!
Адміністратор BrennerClinic
Борисе, дякуємо за розгорнутий відгук! Приємно отримати високу оцінку від наших пацієнтів! Для проведення цифрової дерматоскопії ми використовуємо німецьку систему FotoFinder, яка дійсно вражає своїми функціями та можливостями. Нам приємно, що Ви це оцінили.
Кіра (08.02.21) StarStarStarStarStar
Останнім часом на тілі з'явилося багато родимок. Спочатку намагалася не звертати уваги, щоб не панікувати. Але чоловік помітив, що деякі з них, якось дивно виглядають і наполіг, щоб я звернулася до фахівця. Про цифрову дерматоскопію я чула і раніше, але процедура досить дорога, тому збиралася просто сходити до дерматолога, так би мовити для заспокоєння. Але потім все-таки вирішила не ризикувати здоров'ям і зробити дерматоскопію родимок всього тіла в BrennerLaserClinic. Коли йшла на процедуру, боялася що лікар виявить щось небезпечне, хоча і чула, що більшість патологій виліковуються, головне їх не запускати. Все дослідження тривало близько півгодини. Нічого страшного на моєму тілі не виявили, але знайшли безліч папілом на шиї і декольте, і кілька кератом, які в цей же день прибрали лазером. В цілому, відвідуванням клініки дуже задоволена - відмінні лікарі, обладнання та сервіс. У клініці все нове, дуже світло і чисто. Тому рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Кіра, ми раді, що допомогли Вам відчути себе більш спокійно і впевнено! Ваша шкіра в повному порядку, але, як і будь-яка частина тіла, вона потребує ретельного догляду. Тому запрошуємо Вас на наші доглядові та омолоджувальні процедури, а також лазерну епіляцію. Будемо дуже раді бачити Вас знову!
Тетяна (24.10.20) StarStarStarStarStar
Скільки пам'ятаю себе, на тілі завжди було багато родимок. Я до них звикла і не звертала особливої уваги. Але в інтернеті стільки інформації про те, що звичайна родимка може перетворитись у злоякісну пухлину. Тому одного разу я все ж таки зібралася і вирішила сходити до дерматоонколога на огляд. Так сталося, що потрапила саме до клініки Бреннера. Записали мене до Перехрестенка Андрія Петровича. За відгуками чудовий спеціаліст, з великим досвідом, уважний. Консультація мене не розчарувала, лікар дійсно чудовий. Вирішила одразу провести дерматоскопічне обстеження всього тіла. Процедура не дешева, але як банально не звучить, та здоров'я дорожче за гроші. Тим більше, це вперше за багато років. Діагностика тривала цілу годину. На щастя, нічого небезпечного на моєму тілі не знайшли, але кілька родимок лікар радив тримати під пильним наглядом. Раджу кожному пройти таку процедуру, щоби переконатися, що вашому здоров'ю нічого не загрожує.
Адміністратор BrennerClinic
Тетяно, дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Андрію Петровичу дуже приємно читати Ваші слова. Ми раді, що Ви задоволені відвідуванням нашої клініки! Можете не хвилюватися - Ваша шкіра в повному порядку. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб так було й надалі. Але обов'язково оглядайте родимки і самостійно, за найменших змін у формі чи кольорі - одразу ж приходьте!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)