Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Ми майстерно проколюємо вуха!

Ми майстерно проколюємо вуха!
Процедуру проводить кваліфікований лікар-дерматолог.

Ми не рекомендуємо проколювання вух дітям у віці до 12-ти років!

ЯК МИ ПРОКОЛЮЄМО ВУХА?

Проколювання вух – один із видів пірсингу, який протягом багатьох століть та до сьогоднішнього дня зовсім не втратив своєї популярності. Красиві, вдало підібрані сережки без сумніву прикрашають жінку. Правда, чоловіки також все частіше долучаються до цього виду прикрас для надання своєму образу більшої оригынальності та привабливості.

Для точного, швидкого та безпечного проколювання вух у дермато-косметологічній Клініці лікаря Бреннера ми використовуємо спеціальні медичні інструменти – так звані «пістолети». Вони швидко, точно та безпечно проколюють вуха стерильними сережками-голками, що виготовлені зі спеціальної медичної сталі. Завдяки цьому проколювання мочок вух можливе навіть у малолітніх дітей, які панічно бояться гострих інструментів і особливо - будь-яких проколів. Не зважаючи на це, пірсінг вух рекомендовано проводити не в ранньому дитинстві, а дещо пізніше – краще після 12 років, коли закінчиться формування хрящової основи вуха. Зрозуміло, що проводити процедуру необхідно в спеціалізованому медичному закладі, де не виникне сумнівів щодо стерильності інструментів та кваліфікації фахівця.

Прокол вуха пістолетом
Прокол вуха пістолетом
Прокол вух дитині
Прокол вух дитині
Сережки-голки для проколювання вух (стерильно)
Сережки-голки для проколювання вух (стерильно)

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВУХАМИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ПРОКОЛЮВАННЯ

Одне з найчастіше задаваних запитань, що стосуються проколювання вух, звучить так: "Як правильно доглядати за місцем проколу вух?". Зараз ми дамо на нього відповідь.

Слід пам'ятати, що формування правильної лінії каналу триватиме від 4 до 8 тижнів. У перші дні після проколювання з ранки виділятиметься деяка кількість лімфи – рідкої речовини жовтуватого кольору. Не панікуйте, чи йде нормальний процес загоєння. Слід пам'ятати, що повний процес формування правильної лінії каналу триватиме від 4 до 8 тижнів. Для того, щоб загоєння пройшло якнайшвидше та без проблем, рекомендуємо уважно вивчити цю інструкцію, що з складається з 10 пунктів.

Перші 5 пунктів вказують на те, чого НЕ варто робити (ЦЕ ВАЖЛИВІШЕ!!!), а решта 5 пунктів – це перелік бажаних щоденних дій, які ми рекомендуємо виконувати для безпечного загоєння ранки та профілактики інфекції. Ось ці 10 рекомендацій:

Як доглядати за вухами після процедури проколювання1. НЕ знімайте сережки щонайменше 4-6 тижнів! НЕ грайте з сережками, адже чим менше ми торкаємося рани тим швидше вона загоїться!

2. Перші 10 днів після проколу ЗАБОРОНЕНО відвідувати басейн, сауну, лазню, а також купатися у водоймах.

3. Миття голови слід звести до розумного МІНІМУМУ. Миючі засоби, при попаданні на ранку можуть спричинити її подразнення та запалення.

4. НЕ можна наносити на місце персінгу жодних засобів, окрім тих, що порекомендував лікар! Косметичні засоби, призначені для догляду за волоссям, обличчям або тілом, також заборонені для нанесення на ранку або поблизу неї.

Як доглядати за вухами після процедури проколювання5. УНИКАЙТЕ травмуючих дій на вуха. Маються на увазі, наприклад, сон з притисненими до подушки вухами, щільно (упритул до мочки, мал.1) застебнуті сережки, чіпляння вух одягом під час одягання/знімання через голову, носіння прилягаючого головного убору.

6. Слідкуйте, щоб місце пірсингу завжди залишалося чистим та сухим. Перед будь-якими маніпуляціями ретельно мийте руки з милом і витирайте їх одноразовим паперовим рушником, а потім ще обробіть їх антисептиком.

7. Починаючи з першого дня обережно обробляйте місце проколу розчином антисептика (мал.2, наприклад, 0,05% розчином хлоргексидину біглюконату). Бажано робити це як до, так і після прийняття водних процедур.

Як доглядати за вухами після процедури проколювання8. Через 3-4 дні після проколу можна починати обережно рухати сережки. Це необхідно, щоб уникнути застою в каналі, а також для його розширення. Для цього 2 рази на добу, протягом 1-2 хвилин обережно посувайте сережки вперед і назад вздовж штифта та прокручуйте їх навколо осі не знімаючи застібки (мал.3).

9. Через 6 тижнів медичні сережки-голки можна зняти. Вперше застібка може зніматися з певним зусиллям. Для того, щоб правильно від'єднати застібку сережки, притримуйте її двома пальцями однієї руки спереду за головку, створивши таким чином положення упору, а іншою рукою акуратно відтягніть застібку. Перед встановленням сережок назад обов'язково продезінфікуйте їх 70% розчином спирту або іншим антисептиком.

10. Після остаточного зняття медичних сережок канал у мочці вуха матиме діаметр і форму штифта колишньої сережки-голки. Щоб не травмувати сформований канал і не провокувати інфекцію, не рекомендується відразу вставляти нові сережки з діаметром штифта, що набагато товщий по діаметру, а також сережки з англійським замком.

І нарешті, хочемо дати ще одну, так би мовити "єдино правильну" пораду. У разі появи ознак запалення (протягом 1,5 місяців після проколу) рекомендуємо негайно звернутися за консультацією до лікаря-дерматолога нашої клініки, і бажано саме до того, що проколов вуха.

Будь ласка, не займайтеся самолікуванням!

# Проколювання мочок вухОдиницяЦіна, грн
1 Проколювання вух (системою пістолет), включаючи вартість сережок1 або 21100 900
2 Проколювання вух одноразовою системою 75 (з сережками)1 або 21300
3 Сережки також можна придбати окремопара400 - 500

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Марина (01.04.23) StarStarStarStarStar
Проколола вуха доньці у 12 років під сережки в клініці лікаря Бреннера. Процедура недорога, безпечна. Я думала, що дитина злякається і буде плакати, але лікарка виявилася справжнім професіоналом. Добра, товариська, обожнює дітей, тому все пройшло просто чудово. Загоєння пройшло дуже швидко, я готувалася до того, що доведеться довго обробляти мочки, але всі тривоги виявилися марними.
Администратор BrennerClinic
Доброго дня, Марино! Ми раді, що Ви з донькою звернулися саме до нас. Вона у Вас просто диво і дуже хоробра. Сподіваємося, що вам буде комфортно у нас і в майбутньому.
Анна (08.11.22) StarStarStarStarStar
Проколювали ліве вухо чотирнадцятирічному синові. Побачив у однокласників і дуже захотів собі таку саму прикрасу. Зробили швидко та охайно. Дякую!
Администратор BrennerClinic
Здрастуйте, Анно! Ми щасливі, що Вам із сином все сподобалося. Сподіваємося, вухо буде швидко гоїтися та не доставить проблем. Чекаємо Вас наступного тижня на лазерну епіляцію.
Катерина (26.09.22) StarStarStarStarStar
Завжди роблю проколи у вухах пістолетом. Зараз у мене їх уже 5 і не впевнена, що це моя межа. Наталія Анатоліївна все зробила швидко та не боляче. Дала рекомендації щодо догляду, хоча мені вони не дуже були потрібні. Але все одно дуже радує уважність та турбота. Після проколу вухо не загноїлося, все досить швидко зажило. Ціна проколювання вух у клініці Бреннера нарівні з іншими косметологічними клініками.
Администратор BrennerClinic
Катерино, велике спасибі за відгук. Наталія Анатоліївна прекрасний фахівець і завжди викладається в роботі на 100%. Ми раді, що ранка зажила і все добре. Приходьте до нас ще!
Валентина (18.12.20) StarStarStarStarStar
Проколювали в клініці доктора Бреннера вуха. Звернулася сюди, тому що недалеко працюю, ціна досить низька, та й процедура в цілому проста. Зробили все швидко, зовсім не боляче. Це мій перший пірсінг, батьки в дитинстві вирішили вуха не проколювати, так і доходила до 30 років. Серед сережок вибрала гвоздики з червоними каменями, які продаються тут же в клініці. Виглядає чудово, дякую!
Администратор BrennerClinic
Валентино, спасибі за теплий відгук. Заходьте до нас у будь-який час, у нас є так звані процедури "обідньої перерви" - швидкі, доступні за ціною, які абсолютно не травмують шкіру. Будемо раді Вас бачити.
Наталя (12.10.20) StarStarStarStarStar
У мене не надто райдужні спогади про пірсинг вух. Уперше прокололи вуха в 4 роки, було дуже боляче, дірочки заросли, бо не могла носити сережки. Зараз, будучи вже дорослою, звернулася в клініку Бреннера. Усе чудово: сучасне обладнання, персонал - дуже ввічливий. Болю майже не було, ношу сережки абсолютно без проблем. Цінник на послуги - цілком розумний.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Наталіє! Дякуємо, ми дуже цінуємо Ваш відгук. Раді, що Ваш другий досвід проколювання пірсингу став позитивним. Ми дуже ретельно ставимося не тільки до професіоналізму наших співробітників, а й до стерильності в нашій клініці. Тому будь-яка зроблена у нас процедура на 100% безпечна!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)