Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Ми майстерно проколюємо вуха!

Ми майстерно проколюємо вуха!
Процедуру проводить кваліфікований лікар-дерматолог!

ЯК МИ ПРОКОЛЮЄМО ВУХА?

Проколювання вух – один із видів пірсингу, який протягом багатьох століть та до сьогоднішнього дня зовсім не втратив своєї популярності. Красиві, вдало підібрані сережки без сумніву прикрашають жінку. Правда, чоловіки все частіше долучаються до цього виду прикрас для надання своєму образу більшої привабливості.

Для точного, швидкого та безпечного проколювання вух у дермато-косметологічній Клініці лікаря Бреннера ми використовуємо спеціальні медичні інструменти – так звані «пістолети». Вони швидко, точно та безпечно проколюють вуха стерильними сережками-голками, що виготовлені зі спеціальної медичної сталі. Завдяки цьому проколювання мочок вух можливе навіть у малолітніх дітей, які панічно бояться гострих інструментів і особливо - будь-яких проколів. Не зважаючи на це, пірсінг вух рекомендовано проводити пізніше – краще після 8 років, коли закінчиться формування хрящової основи вуха. Зрозуміло, що проводити процедуру необхідно в спеціалізованому медичному закладі, де не виникне сумнівів щодо стерильності інструментів та кваліфікації лікаря.

Прокол вуха пістолетом
Прокол вуха пістолетом
Прокол вух дитині
Прокол вух дитині
Сережки-голки для проколювання вух (стерильно)
Сережки-голки для проколювання вух (стерильно)

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВУХАМИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

Одине з найбільш популярних питань, що стосується догляду. Після проколювання сережки-голки залишаються в мочці вуха протягом 4-6 тижнів, поки не сформується рівний та правильний канал. Гігієнічний догляд полягає у повсякденному (а краще 2-3 рази на день) обережному промиванні місця проколу 3%-им перекисом водню, розчином мірамістину або будь-яким іншим антисептиком, який можна придбати без рецепту в найближчій аптеці.

Догляд за вухами після проколу
Догляд за вухами після проколу
Забороняється виймати сережки!
Забороняється виймати сережки!

У перші дні після проколу можливе виділення лімфи з рани – рідкої речовини жовтуватого кольору. Не панікуйте – це не ознака інфікування! Проходить природний процес загоєння, а Ваше завдання – продовжувати правильно доглядати за вухами. Довжина ніжки сережки повинна дозволяти вільно переставляти сережку ( але не частіше 2-3 разів на день). Не рекомендується виймати прикрасу із незагоєної рани або здирати скорину з рани, так як це може призвести до інфікування. Якщо все зроблено правильно, вуха достатньо швидко звикають до сережок, та не відбувається ніякого негативного впливу. Протягом перших десяти днів не рекомендується купання у відкритих водоймах, басейнах, банях, обмежіть користування чужими телефонами.

ЯКІ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ?

Протипоказань щодо проколювання вух не так вже й багато. Неможна проколювати вуха за наявності екземи, захворювань крові, яскраво вираженої вугрової хвороби.

Ми використовуємо сережки «CAFLON» (Великобританія) та «STUDEX» (Німеччина), що виготовлені з гіпоалергенного металу, та пропонуємо широкий вибір моделей:

Серьги-иглы STUDEX
Серьги-иглы STUDEX
Серьги-иглы CAFLON
Серьги-иглы CAFLON
# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Проколювання мочок вуха, включаючи вартість сережок1 або 2850 650
2 Проколювання мочок вуха, без вартості сережок1 або 2500
3 Сережки також можна придбати окремопара250 - 300

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Валентина (18.12.20)
Проколювали в клініці доктора Бреннера вуха. Звернулася сюди, тому що недалеко працюю, ціна досить низька, та й процедура в цілому проста. Зробили все швидко, зовсім не боляче. Це мій перший пірсінг, батьки в дитинстві вирішили вуха не проколювати, так і доходила до 30 років. Серед сережок вибрала гвоздики з червоними каменями, які продаються тут же в клініці. Виглядає чудово, дякую!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01