Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Дерматологія

Дерматологія

Дерматологія – розділ сучасної медицини, який досліджує патології шкіри, волосся, нігтів, сальних та потових залоз, і способи їх усунення. Рішенням цих завдань в BrennerLaserClinic займаються професійні дерматовенерологи, дерматокосметологи і трихолог.

Які захворювання лікує дерматовенеролог?

Фахівці клініки лікаря Бреннера допомагають своїм пацієнтам позбутися дерматитів, екземи, демодекозу та деяких паразитарних уражень шкіри, вугрової хвороби, розацеї, грибка, псоріазу і багатьох інших захворювань шкіри, нігтів і волосся.

За статистичними даними, дерматологічні захворювання є у кожної другої людини на планеті. Існує багато причин, що призводять до їхнього розвитку. Це може бути як негативна реакція на зовнішні подразники, так і сигнали щодо наявності захворювань внутрішніх систем організму.

Наприклад, поява на шкірі вугрів може свідчити про гінекологічні патології, а фурункули можуть з’явитися у разі розвитку цукрового діабету. Багато дерматологічних проблем пов’язіні з поганою роботою шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, урологічними проблемами.

Контагіозний молюск
Контагіозний молюск
Розацеа
Розацеа

Клінічні прояви дерматологічних захворювань

Для даного виду захворювань характерна поява почервоніння, лущення, свербіння, мокнуття, розвиток новоутворень або пігментації. Кожен із цих проявів є приводом для негайного звернення до дерматокосметолога або дерматовенеролога. Своєчасне звернення до лікаря забезпечить більш просте лікування та швидке одужання. Відсутність належної терапії може призвести до загострення хвороби, її переходу у хронічну стадію, появи серйозних проблем зі здоров'ям.

Завдати шкоди власному організму можна займаючись самолікуванням. Деякі дерматологічні захворювання мають схожі клінічні симптоми. Але самостійно поставити діагноз, відштовхуючись від інформації в інтернеті чи інших загальнодоступних джерелах, людині без необхідної кваліфікації майже неможливо.

Діагностика дерматологічних захворювань у Brenner Clinic

Діагностика уражених ділянок тіла проводиться із застосуванням сучасної дерматоскопічної системи FotoFinder, що дозволяє поставити діагноз практично зі 100% точністю. Наше лікування завжди спрямоване на усунення як причини, так і симптомів захворювання, і проводиться в комплексі.

Правильне лікування має враховувати спадкову схильність до захворювань шкіри, особливості професії та щоденні звички людини. Після одужання рекомендується дотримуватися профілактичних рекомендацій, щоб уникнути рецидиву захворювання у майбутньому.

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Часті питання про акнеформні захворювання

Які процеси відбуваються в шкірі при появі акне?
Розвиток акне супроводжується збільшенням продукції шкірного сала, зміною його хімічного складу, ороговінням шкіри, наявністю запального процесу, розмноженням бактерій в шкірі.
Які перші симптоми розацеа?
Почервоніння шкіри в Т-зоні обличчя, утворення стійкої судинної сіточки (купероз), почервоніння і сльозоточивість очей, ущільнення шкіри в місцях запалення.
Які можуть бути ускладнення акнеформних захворювань?
Неправильне лікування розацеа може спровокувати появу абсцесів, інфекційних захворювань шкіри, психологічних проблем, і навіть - погіршення зору. Демодекоз може трансформуватися в бактеріальну інфекцію. При ураженні очей можуть випадати вії.
Чи потрібно дотримуватися дієти при акнеформних захворюваннях?
При демодекозі з раціону виключаються пряні і гострі страви, здобна випічка. При розацеа не рекомендується вживання гострих і кислих овочів, гарячого чаю та кави, цитрусових, солодощів, прянощів, яловичини і морепродуктів.
Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01